Irix Cine Entry Set taniej o 15% do końca maja

Autor: Redakcja Fotopolis

20 Maj 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Zestaw Irix Cine Entry Set to zestaw 3 jasnych szkieł, idealnie skrojonych na potrzeby filmowca ślubnego! Do 31 maja dostępny z rabatem -15%!

Informacja partnera

Zestaw Irix Cine Entry Set składa się z trzech najpopularniejszych ogniskowych i akcesoriów, które oferują wiele możliwości dla profesjonalistów poszukujących wyjątkowej jakości i wszechstronności w swoim sprzęcie. Od teraz, do 31 maja dostępny z rabatem -15% na store.irixlens.com lub u wybranych dealerów Irix.

Odkryj zestaw Irix Cine Entry Set

  • Irix Cine 21mm T1.5: Szeroki obiektyw, bez zniekształceń. Jest doskonałym wyborem do ujęć w ciasnych miejscach, gdzie filmowanie z dystansu nie jest możliwe. Przysłona T1.5 pozwoli na odcięcie tła tworząc piękny efekt bokeh.
  • Irix Cine 30mm T1.5: Idealny obiektyw do średnich ujęć. Sprawdzi się zarówno podczas wywiadów, gdzie chcemy zachować odrobinę przestrzeni wokół postaci oraz podczas ujęć b-roll. 
  • Irix Cine 45mm T1.5: Ulubieniec użytkowników Irix! Przysłona T1.5 umożliwia filmowanie w każdych warunkach oświetleniowych, a ostrość w całym zakresie pozwala na uchwycenie pięknych ujęć przy szerokim otwarciu.

W zestawie niezbędne akcesoria: 

  • Zestaw filtrów 86mm: UV, CPL, ND16: trzy podstawowe filtry, które pozwolą na filmowanie w każdych warunkach.
  • Etui na obiektywy firmy Nanuk
  • Okrągłe etui na filtry

Kompatybilność: Aby zapewnić kompatybilność z szeroką gamą kamer, zestaw Irix Cine Entry Set jest dostępny w wersji z mocowaniami: Canon EF, Canon RF, Fujifilm X, L-Mount, MFT, Nikon Z i Sony E.

Odwiedź store.irixlens.com lub wybranych dealerów Irix, aby kupić zestaw Irix Cine Entry Set za mniej do 31 maja!

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Przywitaj lato z Irix - wszystkie obiektywy foto 15% taniej do 22 czerwca
Przywitaj lato z Irix - wszystkie obiektywy foto 15% taniej do 22 czerwca
Aby uczcić nadejście nowego sezonu, od 20 do 22 czerwca Irix oferuje 15% rabatu na wszystkie obiektywy fotograficzne w ofercie.
1
Nowe obiektywy Voigtlander - Nokton 75 mm f/1.5 do Sony E i Color Skopar 50 mm f/2.2 do Leica M
Nowe obiektywy Voigtlander - Nokton 75 mm f/1.5 do Sony E i Color Skopar 50 mm f/2.2 do Leica M
Ofertę Voigtlandera rozbudowują nowe manualne obiektywy do aparatów Leica i Sony. Otrzymujemy kolejny wariant Noktona 75 mm, a po raz pierwszy w ofercie pojawia się model Skopar 50 m...
5
Ulanzi prezentuje swój pierwszy obiektyw. Od razu z autofokusem
Ulanzi prezentuje swój pierwszy obiektyw. Od razu z autofokusem
Producent akcesoriów Ulanzi dołączył do grona chińskich firm, które mają w swojej ofercie obiektywy. Pierwszym szkłem w katalogu jest wyposażony w system AF, niedrogi model 27 mm f/2.8...
6
Powiązane artykuły