Obiektywy Irix Cine w limitowanej białej odsłonie

Autor: Redakcja Fotopolis

15 Luty 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Irix Lens wprowadza na rynek limitowaną edycję obiektywów Cine, dedykowaną filmowcom, którzy cenią ciekawie wzornictwo. W białym wykończeniu kupimy wszystkie 6 modeli z oferty szkieł Iris Cine.

Informacja prasowa:

Specjalna edycja obiektywów Irix Cine została stworzona z myślą o pasjonatach filmowania, dla których ważna jest zarówno funkcjonalność sprzętu oraz wyjątkowy charakter i estetyka. Ta limitowana linia obiektywów Irix Cine jest dedykowana tym, którzy pragną wyrazić swoją indywidualność nie tylko poprzez swoją pracę, ale także poprzez sprzęt, którego używają.

Podobnie jak pozostałe obiektywy Irix Cine, edycja limitowana gwarantuje najwyższą jakość techniczną, jednocześnie seria zachwyca limitowaną białą kolorystyką, której celem jest inspirowanie do tworzenia filmów o niepowtarzalnej estetyce.

Wybierając edycję specjalną właściciel zyskuje rozszerzony pakiet gwarancyjny, dający spokój i pewność podczas nawet najbardziej wymagających projektów. Po otrzymaniu nowego sprzętu właściciel będzie miał możliwość zarejestrowania go za pośrednictwem strony internetowej marki Irix, w celu otrzymania unikatowego certyfikatu potwierdzającego autentyczność i niepowtarzalność sprzętu.

Właściciele limitowanej edycji otrzymają także dostęp do dedykowanego kanału komunikacji, za pośrednictwem którego będą mogli uzyskać dostęp do ekskluzywnych materiałów Irix zawierających bogactwo informacji i inspiracji, do dalszego poszerzania ich umiejętności i kreatywności.

Posiadacz sprzętu z limitowanej edycji otrzymuje:

  • Obiektyw Irix Cine w limitowanym białym kolorze
  • Rozszerzony pakiet gwarancyjny
  • Certyfikat autentyczności i wyjątkowości
  • Dostęp do dedykowanego kanału komunikacji 

Cena i dostępność

Seria Irix Cine White jest dostępna w oficjalnym sklepie internetowym Irix tutaj oraz u wybranych dealerów – listę dealerów Irix znajdziesz tutaj.

Obiektywy z serii Irix Cine White są dostępne w sugerowanej cenie detalicznej od 5995 zł do 6445 zł

Więcej informacji na temat obiektywów Irix Cine White można znaleźć tutaj.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Breaking News: Sigma i Tamron wchodzą do systemu Canona
Breaking News: Sigma i Tamron wchodzą do systemu Canona
Po latach prowadzenia polityki zamkniętego systemu, Canon otwiera wreszcie swoje mocowanie na zewnętrznych producentów. Już niebawem w systemie RF zobaczymy aż 7 nowych obiektywów. Nie...
25
7Artisans AF 27 mm f/2.8 - kolejny supertani obiektyw z AF. Tym razem do APS-C
7Artisans AF 27 mm f/2.8 - kolejny supertani obiektyw z AF. Tym razem do APS-C
7Artisans wprowadza kolejny budżetowy obiektyw z silnikiem AF. Drugie szkło z autofokusem w ofercie producenta to mały i niedrogi ekwiwalent obiektywu 40 mm, kierowany do aparatów z...
1
Wiosna tkwi w szczegółach, czyli Irix 150 mm f/2.8 1:1 w specjalnej cenie
Wiosna tkwi w szczegółach, czyli Irix 150 mm f/2.8 1:1 w specjalnej cenie
Wraz z nadejściem wiosny marka Irix zachęca do przyjrzenia się światu z bliska, oferując atrakcyjne rabaty na obiektyw Irix 150 mm f/2.8 1:1 Makro. Rozbuduj swój zestaw fotograficzny o narzędzie,...
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)