Irix 15 mm f/2.4 taniej o 15% z okazji Dnia Przyjaciela

Autor: Maciej Luśtyk

6 Czerwiec 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Irix startuje ze specjalną promocją z okazji Dnia Przyjaciela. Do 10 czerwca model Irix 15 mm f/2.4 kupicie z 15-procentowym rabatem.

Informacja partnera

Obiektyw Irix 15 mm f/2.4 wyróżnia się jako wysoce wszechstronny ultra-szerokokątny obiektyw, oferujący wyjątkową jakość obrazu w całym kadrze i piękny efekt bokeh, jednocześnie nie przekraczając 2% dystorsji! Z okazji Dnia Przyjaciela od 6 do 10 czerwca miłośnicy fotografii mogą skorzystać z 15% zniżki na store.irixlens.com oraz u wybranych dealerów Irix

Rozbudź swoją kreatywność

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą szukającym idealnego obiektywu do swojego kolejnego projektu, czy amatorem, który pragnie poszerzyć swoje możliwości, Irix 15 mm f/2.4 jest idealnym wyborem dla każdego fotografa krajobrazowego!

Gwarancja najlepszej optyki

Jakość fotografii definiuje obiektyw, który za nią stoi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu optyki, w Irix stworzyliśmy obiektywy charakteryzujące się doskonałą rozdzielczością oraz minimalnymi zniekształceniami.

Gotowy na każde warunki

Zaprojektowany do pracy w najtrudniejszych warunkach, obiektyw Irix 15mm f/2.4 jest niezawodnym towarzyszem, czy to podczas wędrówki po gorących piaskach Sahary, czy po lodowych przestrzeniach Antarktydy. Jego solidny system uszczelnień chroni przed wilgocią, kurzem i piaskiem, zapewniając trwałość i wydajność w każdych warunkach.

Dostępne mocowania: Canon, Nikon, Pentax i Sony E.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
SG-image 55 mm f/1.8 - kolejna chińska marka z obiektywami AF (to już robi się nudne)
SG-image 55 mm f/1.8 - kolejna chińska marka z obiektywami AF (to już robi się nudne)
Na rynku debiutuje kolejny chiński producent optyki i od razu wprowadza do oferty obiektyw wyposażony w silnik AF. Najnowszy model w katalogu to nieco węższy niż zwykle standard,...
0
Tokina ATX-i 11-16 mm f/2.8 CF Plus taniej o 30% do końca lipca
Tokina ATX-i 11-16 mm f/2.8 CF Plus taniej o 30% do końca lipca
Next77, dystrybutor marki Tokina informuje o promocji na jeden z najciekawszych szerokokątnych zoomów do lustrzanek. Do końca lipca kupicie go aż 800 zł taniej.
1
7Artisans AF 85 mm f/1.8 STM - jasna portretówka za niewiele ponad tysiąc złotych
7Artisans AF 85 mm f/1.8 STM - jasna portretówka za niewiele ponad tysiąc złotych
Chiński producent prezentuje kolejny pełnoklatkowy obiektyw wyposażony w system AF. Tym razem to klasyczna portretówka do Sony E, która dzięki dwukrotnie niższej cenie będzie ciekawą,...
11
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)