Next77 na Festiwalu Fotoforma

Autor: Redakcja Fotopolis

7 Czerwiec 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Dystrybutor marek Irix, Quadralite, Godox, Hoya oraz Tokina zaprasza na drugą edycję Festiwalu Fotoforma. Na odwiedzających czekają atrakcyjne rabaty, możliwość przetestowania sprzętu i ciekawe warsztaty.

Informacja partnera:

Next77 dołącza do “Wielkiego święta pasjonatów fotografowania i filmowania” - Festiwalu Fotoforma w Warszawie! 

Dlaczego warto odwiedzić nasze stoiska?

Na naszych stoiskach będziecie mieli okazję zobaczyć i przetestować szeroki zakres sprzętu fotograficznego oraz wideo, a nasi eksperci będą do Waszej dyspozycji, gotowi odpowiedzieć na Wasze pytania i udzielić profesjonalnych porad.

Przygotowaliśmy dla Was dwie kreatywne strefy z bogactwem sprzętów Godox i Quadralite, na których w trakcie wydarzenia będzie można wypróbować swoje możliwości, a nasi twórcy podpowiedzą jak stworzyć inspirujące zdjęcia, ciekawe treści na kanały społecznościowe, oświetlić różne przestrzenie i świetnie się przy tym bawić!

Zapraszamy również do odwiedzenia wystawy “Letnie spojrzenie”, w ramach której będzie można podziwiać barwne pejzaże i detale lata uchwycone przez obiektywy fotograficzne Irix. Prace przedstawiają kalejdoskop letnich ujęć, od malowniczych wschodów słońca, po elektryzujące burze i zielone lasy.

Nie zabraknie też warsztatów i prelekcji prowadzonych przez naszych ekspertów, w czwartek, 13-tego czerwca Dawid Mazur opowie o kwestiach związanych ze światłem na przykładzie reportażu ślubnego, Wiktor Obrok podzieli się sekretami sztuki operatorskiej, a Maciej Sznek zgłębi  wyzwania fotografii motoryzacyjnej. W piątek, 14-tego czerwca Marta Ponsko podzieli się swoim doświadczeniem w fotografii portretowej, a Bartek Czachorowski zgłębi temat optyki, jako wyrazu wizualnej kreacji.

Dla wszystkich uczestników festiwalu przygotowaliśmy specjalne rabaty, do -25% na wybrane produkty Quadralite, po -10% na wybrane obiektywy Tokina oraz sprzęt Godox, -20% na selekcję filtrów Hoya oraz -15% na Irix Cine Entry Set oraz wszystkie obiektywy fotograficzne Irix!

Nie przegapcie tej okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności oraz poznać najnowsze trendy i techniki prezentowane przez naszych ekspertów. Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia FESTIWAL FOTOFORMA.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Adobe gasi pożar i obiecuje nowe, jaśniejsze warunki usługi. Ale to tylko kropla w morzu potrzeb
Adobe gasi pożar i obiecuje nowe, jaśniejsze warunki usługi. Ale to tylko kropla w morzu potrzeb
Niedawne zmiany regulaminu usług Adobe spotkały się z ostrą krytyką użytkowników. Pod naporem złego PR-u, producent wycofuje się z nich rakiem i obiecuje wiekszą przejrzystość. To...
7
Grand Press Photo 2024: Wojciech Grzędziński fotografem roku i XX-lecia
Grand Press Photo 2024: Wojciech Grzędziński fotografem roku i XX-lecia
Wojciech Grzędziński trzeci raz z rzędu wygrywa główną nagrodę Grand Press Photo - największego polskiego konkursu fotografii reportażowej i dokumentalnej. Fotoreporter otrzymał...
16
HIPA podwaja pulę nagród. Za jedno zdjęcie możecie zgarnąć tu prawie milion złotych
HIPA podwaja pulę nagród. Za jedno zdjęcie możecie zgarnąć tu prawie milion złotych
Wystartowała kolejna edycja „najbogatszego” konkursu fotograficznego na świecie. W tym roku organizatorzy Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum International Photography Award...
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)