Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody

Autor: Redakcja Fotopolis

13 Czerwiec 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Next77 zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas Festiwalu Fotoforma i wzięcia udziału w specjalnym konkursie! Super nagrody czekają na odwiedzających stoisko o 12:00, 14:00 i 16:00 w trakcie obu dni festiwalu!

Informacja partnera

Przygotowaliśmy dla Was dwie kreatywne strefy z bogactwem sprzętów Godox i Quadralite, gdzie nasi eksperci będą do Waszej dyspozycji, gotowi odpowiedzieć na Wasze pytani i podzielić się swoim doświadczeniem! 

Z myślą o  wszystkich spragnionych wiedzy oraz zainteresowanych najnowszymi trendami z dziedziny fotografii, filmu i oświetlenia we współpracy z naszymi ekspertami przygotowaliśmy program prelekcji i warsztatów.

Harmonogram spotkań

13 czerwca:

  • Dawid Mazur 
    09:30 - 13:30 Temat: Kwestia światła w fotografii - na przykładzie reportażu ślubnego.
  • Wiktor Obrok
    14:00 - 18:00 Temat: Sztuka operatorska.
  • Maciej Sznek
    16:30 - 18:00 Temat: Wyzwania w fotografii motoryzacyjnej.

14 czerwca: 

A to nie koniec! Dla tych, którzy odwiedzą stoisko Next77 w trakcie trwania festiwalu czekają wyjątkowe rabaty na produkty naszych marek oraz konkurs z nagrodami!

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie, odwiedź stoisko Next77 13 lub 14 czerwca, odbierz kupon konkursowy, zarejestruj się do min. 1 z newsletterów naszych marek: Irix, Godox lub Quadralite i wrzuć uzupełniony kupon do pudełka konkursowego.

Czeka na was ponad 60 nagród! Losowania odbędą się na stoisku Next77 o 12:00, 14:00 i 16:00 w trakcie obu dni festiwalu. 

Nie przegapcie tej okazji, aby poznać najnowsze trendy i techniki prezentowane przez naszych ekspertów, skorzystać z rabatów i zgarnąć wyjątkowe nagrody! Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia FESTIWAL FOTOFORMA.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Pamięć „W” kadrze - ruszyła 6. edycja konkursu Fotograficznego Muzeum Powstania Warszawskiego.
Pamięć „W” kadrze - ruszyła 6. edycja konkursu Fotograficznego Muzeum Powstania Warszawskiego.
Ruszyła tegoroczna odsłona konkursu fotograficznego upamiętniającego Powstanie Warszawskie. Do wygrania 10 000 zł i vouchery do sklepów fotograficznych.
0
Lato z Phoenix - zapisz się na analogowy fotospacer
Lato z Phoenix - zapisz się na analogowy fotospacer
„Lato z Phoenix” to cykl fotospacerów pod znakiem fotografii analogowej, które odbędą się w 7 miastach Polski. Warsztaty, na których będzie można wypróbować najnowszy film Harman Phoenix 200...
0
Darmowe warsztaty z Mariuszem Foreckim w Muzeum Powstania Warszawskiego
Darmowe warsztaty z Mariuszem Foreckim w Muzeum Powstania Warszawskiego
MPW zaprasza na spotkanie warsztatowe z utytułowanym fotoreporterem Mariuszem Foreckim, na którym opowie jak robić niebanalne zdjęcia i opowiadać historie w formie fotoreportaży....
5
Powiązane artykuły