Next 77

Wszystkie artykuły z tagiem: "Next 77" w serwisie fotopolis.pl:
Wakacyjna promocja na filtry Cokin Nuances. Rabaty nawet do 40%
Next 77, dystrybutor marki Cokin startuje z wakacyjną obniżką cen na wybrane filtry z serii Nuances. Poszczególne modele kupimy nawet o 40% taniej.
30 Lip 2018
Promocja
0
Quadralite Air 275 to wytrzymały statyw studyjny wyposażony w amortyzację powietrzną
Quadralite Air 275 już dostępny w sprzedaży. Jest to statyw studyjny, który nie tylko zastępuje w ofercie marki znany od wielu lat model Air 260, lecz także wprowadza nowe rozwiązania.
19 Lip 2018
Michał Chrzanowski
0
Przetestuj obiektywy Irix podczas warsztatów krajobrazowych w Bieszczadach
Zastanawiasz się nad zakupem któregoś z obiektywów Irix? Teraz ich możliwości będziesz mógł sprawdzić w praktyce, podczas bieszczadzkich warsztatów organizowanych przez dystrybutora, firmę Next 77. Dodatkową atrakcją jest fakt, że warsztaty odbywają się w czasie sierpniowego maksimum perseidów.
17 Lip 2017
Maciej Luśtyk
0
Pociągiem po Ukrainie - plener z marką Tokina
Tokina oraz serwis Fotowarsztaty.com zapraszają do wzięcia udziału w plenerze fotograficznym, który odbędzie się w dniach 4-6 września 2015 roku. Jedną z atrakcji będzie przejazd oferującą zapierające dech w piersiach widoki linią kolejową na trasie Sianki - Wołosianka. Podczas warsztatów będzie można bezpłatnie korzystać z szerokiej oferty obiektywów Tokina.
17 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Tokina AT-X 24-70 mm f/2.8 PRO FX w sprzedaży od czerwca
Next 77, polski dystrybutor marki Tokina, poinformował o dostępności zaprezentowanego na początku lutego obiektywu AT-X 24-70 mm f/2.8 PRO FX. W polskiej dystrybucji szkło będzie dostępne od czerwca.
8 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
Oświadczenie dystrybutora odnośnie gwarancji na obiektywy Samyang
W związku z wczorajszą niespodziewaną wiadomością odnośnie zerwania współpracy z marką Samyang, w internecie pojawiały się głosy zaniepokojenia dotyczące realizacji napraw gwarancyjnych obejmujących sprzęt producenta. Jest już oficjalne stanowisko dystrybutora w tej sprawie.
10 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Dystrybutor kończy współpracę z firmą Samyang
Polski, a zarazem europejski dystrybutor marki Samyang - Next 77 poinformował o zakończeniu współpracy między obiema firmami. W związku z zaistniałą sytuacją, aż do wyczerpania zapasów dystrybutor będzie oferował atrakcyjne promocje na obiektywy firmy Samyang.
9 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0