Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca

Autor: Redakcja Fotopolis

20 Czerwiec 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Quadralite informuje o promocji dedykowanej miłośnikom fotografii plenerowej! Od 20 do 30 czerwca otrzymamy 20% rabatu na wybrane modele przenośnych lamp i akcesoriów, idealnych do uchwycenia sesji i przygód na świeżym powietrzu!

Informacja partnera

W czerwcowej ofercie znajdziecie mnóstwo kreatywnych rozwiązań, począwszy od Quadralite Sparkle, wielofunkcyjnego i kompaktowego źródła oświetlenia, które łączy w sobie światło czołowe w formie latarki oraz panel LED o trzech różnych trybach świecenia (światła białego, światła czerwonego oraz światła czerwonego migoczącego) po selekcję modyfikatorów światła, w tym jeden z najprostszych i najbardziej przydatnych modyfikatorów światła Quadralite Blenda dyfuzyjna (90cm x 120cm) oraz Quadralite Blenda 5w1 (120cm x 180cm), doskonałe narzędzie do modelowania światła w każdych warunkach. 

W promocji dostępne są także popularne tuby świetlne takie jak Tuba LED RGB Quadralite QLT 28 i Tube LED RGB Quadrallilte QLT 65 oraz ich wersja Pixel, które mogą służyć jako światło główne oraz jako dodatkowe, kreatywne oświetlenie scen. 

Szukasz nowej lampy błyskowej? Sprawdź Quadralite Reporter 200 Pro TTL, który łączy w sobie zalety przenośnych lamp reporterskich z wydajnością i jakością znaną z lamp studyjnych i dodatkowo ma prawie 20 pasujących akcesoriów, takich jak Quadralite Reporter PowerPack 45 (dodatkowy akumulator), Quadralite Reporter Beauty Dish (modyfikator) i Quadralite Reporter 200 TTL A-type Head Barndoor Kit (wrota).

Jak skorzystać z promocji?

Odwiedź sklep internetowy Quadralite dealerów marki, aby odkryć gamę produktów Quadralite, poszerzyć swoje zaplecze sprzętowe i skorzystać z 20% zniżki do końca czerwca!

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
Już w sierpniu w ofercie Focus Nordic pojawią się adaptery do digitalizacji negatywów fińskiej marki Valoi. To urządzenia, które pozwolą na wygodniejszą i szybszą digitalizację od...
9
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox wprowadza nową serię lamp Litemons RGB, które łączą dużą moc z możliwością wykorzystania pełnego spektrum barw RGB, oferując jeszcze większą wszechstronność pracy na planie.
1
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
Lomography prezentuje najnowszy analogowy film kolorowy ze swojej oferty. Materiał LomoChrome Color ’92 Sun-kissed zapewniać ma ciepłą kolorystykę i vintage’owy charakter zdjęć.
17
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)