Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem

Autor: Redakcja Fotopolis

12 Czerwiec 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Next77, polski dystrybutor marki Quadralite, ogłasza wprowadzenie nowej lampy LED - Quadralite SVL-800S. To pierwsza lampa LED ze zintegrowanym snootem optycznym, która wzbogaca serię SVL i dołącza do modelu SVL-400.

Informacja prasowa:

Klienci Quadralite znają już serię lamp SVL dzięki modelowi SVL 400. Zyskała ona popularność wśród fotografów poszukujących mocnych i przenośnych źródeł światła. Nowa lampa LED, SVL-800S, umożliwia montaż obiektywów o różnych ogniskowych. Za sprawą dołączonych do zestawu filtrów GOBO w prosty sposób, możemy uzyskać kreatywne i niepowtarzalne efekty.

Quadralite SVL-800S to lampa led o maksymalnej mocy 80W, która zapewnia idealne oświetlenie w każdej sytuacji. Dzięki wymiennym obiektywom i możliwości montażu filtrów GOBO, twoje możliwości twórcze są nieograniczone. Lampa oferuje temperaturę barwową 5600K (± 200K), co gwarantuje naturalne, dzienne światło.

Działanie realizowane poprzez dołączony w zestawie zasilacz. Bezprzewodowe zasilanie lampy możliwe jest za pomocą dwóch baterii NP-F z adapterem lub dedykowanej baterii typu NP-F 14,8V (dostępne osobno). Zapewnia to elastyczność i ciągłość pracy w każdych warunkach.

Regulacja mocy w zakresie 5-100% i wysoki wskaźnik odwzorowania barw CRI≥97 sprawiają, że każde ujęcie będzie pełne żywych, naturalnych kolorów. Kompaktowy rozmiar lampy sprawia, że jest idealna do pracy zarówno w studiu, jak i w terenie.

Quadralite SVL-800S -najważniejsze cechy:

 • Maksymalna moc 80W 
 • Wymienne obiektywy 
 • Temperatura barwowa 5600K (± 200K) 
 • Możliwość montażu filtrów GOBO 
 • Zasilanie poprzez NP-F lub dołączony zasilacz 
 • Regulacja mocy w zakresie 5-100% 
 • Odwzorowanie barw na poziomie CRI≥97 
 • Kompaktowy rozmiar

Cena i dostępność

Lampa Quadralite SVL-800S dostępna jest w sprzedaży cenie 1595 zł. W zestawie znajdziemy:

 • Lampę Quadralite SVL-800S
 • Quadralite obiektyw L-60
 • Quadralite Gobo, zestaw 6 modyfikatorów światła
 • 4 kolorowe filtry
 • Torbę, zasilacz oraz chwyt statywowy

Nowe produkty są dostępne do nabycia w oficjalnym sklepie marki tutaj i u wybranych dystrybutorów (Lista dystrybutorów Quadralite tutaj)

Więcej informacji o Quadralite SVL-800S znajdziecie na stronie producenta tutaj.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
„Skanery" Valoi trafiają na polski rynek - łatwy sposób na digitalizację negatywów
Już w sierpniu w ofercie Focus Nordic pojawią się adaptery do digitalizacji negatywów fińskiej marki Valoi. To urządzenia, które pozwolą na wygodniejszą i szybszą digitalizację od...
9
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox Litemons RGB - głowice LED z pełnym spektrum barw
Godox wprowadza nową serię lamp Litemons RGB, które łączą dużą moc z możliwością wykorzystania pełnego spektrum barw RGB, oferując jeszcze większą wszechstronność pracy na planie.
1
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
LomoChrome Color ’92 Sun-kissed - nowy film w wakacyjnym klimacie
Lomography prezentuje najnowszy analogowy film kolorowy ze swojej oferty. Materiał LomoChrome Color ’92 Sun-kissed zapewniać ma ciepłą kolorystykę i vintage’owy charakter zdjęć.
17
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)