Godox Xnano TTL - nowy wyzwalacz radiowy systemu Godox X i Quadralite

Autor: Redakcja Fotopolis

17 Styczeń 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Godox prezentuje nowy minimalistyczny wyzwalacz o lamp z wygodnym ekranem dotykowym. Xnano TTL łączy kompaktowe wymiary z intuicyjna obsługą.

Firma Next77, wyłączny dystrybutor produktów marki Godox w Polsce informuje o premierze nowych wyzwalaczy radiowych Godox Xnano.

Godox Xnano - najważniejsze cechy:

  • kompatybilny z lampami systemu Godox X 2.4GHz (również Quadralite),
  • dotykowy ekran OLED,
  • obsługa TTL, manual, multi-flash, HSS, synchronizacja na 1 i 2 kurtynę,
  • regulacja jasności ekranu,
  • TCM (w dwie strony),
  • wbudowany akumulator litowy, ładowanie USB-C,
  • dostępne wersje: Canon, Nikon, Sony, Fuji, Olympus,
  • waga: 48 g.

Nowość w skali nano

Godox Xnano to minimalistyczny wyzwalacz radiowy TTL z dotykowym ekranem, zaprojektowany, aby połączyć lekkość i niewielkie wymiary z intuicyjną obsługą. Xnano umożliwia łatwe sterowanie urządzeniami w systemie Godox X 2.4GHz.

Wygodne sterowanie

Dotykowy interfejs, w połączeniu z fizycznymi przyciskami sprawia, że już po kilku chwilach obsługa urządzenia jest intuicyjna. Podobnie jak inne wyzwalacze lamp błyskowych Godox, takie jak XPro i X2, Xnano obsługuje tryb TTL, manual, multi-flash, a także HSS, synchronizację z przednią i tylną kurtyną.

Wysoka precyzja

Dzięki wyraźnemu ekranowi dotykowemu OLED, Xnano przekazuje informacje o wysokim kontraście i szybkim odświeżaniu. To świetny wybór zarówno do sesji w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, dzięki funkcji dostosowania jasności ekranu. Dostępna jest również funkcja blokady ekranu, aby zapobiec przypadkowemu dotknięciu. Dwukierunkowy tryb TCM w Xnano pozwala na natychmiastową i łatwą konwersję, a następnie przeniesienie parametrów między trybem TTL a trybem manualnym. Bez względu na to, czy wolisz automatykę pracy, czy precyzyjną kontrolę trybu manualnego, Xnano umożliwia szybkie przełączanie między nimi.

Szybkie ładowanie

Wyposażony w akumulator litowy, nadajnik Xnano można naładować od 0% do 100% w zaledwie 2 godziny za pomocą USB-C. Port USB-C służy także do aktualizacji oprogramowania.

Cena i dostępność

Nadajniki będzie można nabyć w oficjalnym sklepie Godox w cenie 395 zł. Data dostępności nadajników zostanie podana wkrótce.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Exascend - nowa marka profesjonalnych kart pamięci na polskim rynku
Exascend - nowa marka profesjonalnych kart pamięci na polskim rynku
Exascend, uznany producent kart pamięci, czytników oraz dysków SSD, wchodzi na polski rynek. Markę reprezentuje Foto7, firma znana z dystrybucji renomowanych producentów, jak np. Manfrotto czy...
2
AOC Graphic Pro U3 - nowe monitory graficzne na każdą kieszeń
AOC Graphic Pro U3 - nowe monitory graficzne na każdą kieszeń
Niska cena, kalibracja sprzętowa i dobre pokrycie kolorów - marka AOC wprowadza nową serię niedrogich monitorów 4K i QHD kierowanych do twórców fotografii, wideo i grafiki.
5
Godox Lux Master - retro flash na całego
Godox Lux Master - retro flash na całego
Godox prezentuje najnowszą i najbardziej zaawansowaną lampę błyskową ze stylizowanej serii Lux. Wyglądający jak flash z pierwszej połowy XX wieku, model Master łączy klasyczny design z...
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)