Fotografia Beauty od pomysłu po realizację - warsztaty z Weroniką Kosińską

Autor: Redakcja Fotopolis

1 Kwiecień 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Dystrybutor marki Godox zaprasza na warsztaty fotografii Beauty, podczas których dowiecie się jak przygotować edytorial i profesjonalne sesje dla światowych marek. Zajęcia odbędą się 12 marca w Warszawie.

Firma Next77, oficjalny dystrybutor produktów marki Godox ma przyjemność zaprosić na wyjątkowe warsztaty pełne pięknych, kobiecych kadrów - Fotografia beauty - od pomysłu do realizacji, które poprowadzi znana fotografka związana ze światem beauty i mody - Weronika Kosińska.

„Warsztaty kierujemy do wszystkich, których fascynuje fotografowanie ludzi. Podczas wydarzenia dowiesz się, jak pracować z modelką, fryzjerem i wizażystką na profesjonalnym planie zdjęciowym. Poznasz różne konfiguracje oświetleniowe, które pomogą ci w osiągnięciu nieszablonowych efektów na zdjęciach, oraz dowiesz się, czym jest edytorial i jak przygotować zdjęcia do publikacji w magazynie.” - zachęcają organizatorzy.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

 • Poznasz specyfikę pracy profesjonalnej fotografki beauty w praktyce. Dowiesz się, jak wygląda proces twórczy - od wymyślenia zdjęcia aż po jego realizację.
 • Nauczysz się zwracać większą uwagę na detale i otworzysz sobie drzwi do współpracy z globalnymi markami.
 • Zrozumiesz specyfikę działania oświetlenia studyjnego oraz opanujesz wykorzystywanie lamp i modyfikatorów światła w fotografii beauty.
 • Zdobędziesz wiedzę na temat sprawdzonych sposobów, dzięki którym uzyskasz oryginalne efekty na zdjęciach.
 • Będziesz wiedzieć, jak zaplanować i stworzyć sesję - od wyboru oświetlenia, dobrania odpowiednich modyfikatorów, aż po ustawienie lamp.
 • Otrzymasz certyfikat ukończenia kursu.

Do kogo kierowane są warsztaty?

 • Do wszystkich posiadaczy aparatu typu lustrzanka lub bezlusterkowiec, którzy znają podstawowe funkcje aparatu.
 • Fotografów beauty, którzy chcą poprawić swój warsztat i odkryć nowe sposoby fotografowania.
 • Fotografów poszukujących nowych wyzwań.
 • Amatorów poszukujących nowych inspiracji do rozwijania swoich pasji i zainteresowań.
 • Wszystkich zainteresowanych oświetleniem w fotografii, którzy dopiero zaczynają przygodę ze światłem.
 • Osób, które chciałyby dowiedzieć się więcej na temat oświetlenia studyjnego, wykorzystywania lamp oraz modyfikatorów światła w fotografii beauty.

Program warsztatów

 • Czym właściwie jest fotografia beauty?
 • Czym jest edytorial beauty i jak się do niego przygotować?
 • Kreatywne podejście w fotografii beauty.
 • Poszukiwanie swojego stylu. Gdzie szukać inspiracji i gdzie są jej granice?
 • Rola wizażu w fotografii beauty.
 • Praca z modelką, ekipą i klientem na planie zdjęciowym.
 • Zajęcia praktyczne, przykładowe setupy oświetleniowe.
 • Postprodukcja - podstawowe informacje.

O poprawne wyświetlanie kolorów na zdjęciach zadbają monitory graficzne partnera warsztatów marki Eizo.

Weronika Kosińska - sylwetka prowadzącej

Na co dzień jest związana z fotografią beauty i mody. Pracuje także z wieloma osobowościami ze świata aktorskiego i muzycznego. Od niedawna tworzy również krótkie filmy. „Poszukiwanie czułości w nieczułym świecie” - mówi o swojej fotografii. Szczególnie bliski jest jej kobiecy świat. Fotografie Weroniki można oglądać w takich magazynach, jak: “Vogue“, “Harper’s Bazaar“, “L’Offciel“, “Elle“, “Forbes Women“, “Newsweek“, “K Mag“, “PANI”, “Wysokie Obcasy Extra”, a wśród jej klientów są między innymi: “Clarins“, “Estee Lauder“, “Swarovski“, “PUMA“, “Nivea“, L’Oreal, Oriflame, Paese, Dermika.

Fotografie Weroniki były pokazywane podczas wystaw indywidualnych i zbiorowych zarówno w Polsce (Flow Art House, Ney Gallery, Off Camera, Photo Fringe), jak i za granicą (Photokina, Feeric).

weronikakosinska.com | instagram.com/weronikakosinska

Kiedy i gdzie?

Zajęcia odbędą się w sobotę, 4 czerwca 2022 roku, w godzinach 10.00-18.00 w Studiu Czarnobyl, przy ul. Mińskiej 65/247A w Warszawie.

Koszt uczestnictwa w warsztatach to 999 zł od osoby. Cena obejmuje: opiekę profesjonalnej fotografki, wsparcie techniczne z zakresu oświetlenia od przedstawiciela marki Godox, udział profesjonalnej modelki, wizażystki i fryzjera, lunch, dostęp do całej gamy urządzeń oświetleniowych Godox i pracę w profesjonalnym studiu fotograficznym.

Zakup biletów odbywa się poprzez formularz na stronie Godox.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Grand Press Photo 2024 - rusza głosowanie internautów
Grand Press Photo 2024 - rusza głosowanie internautów
Jury tegorocznej edycji GPP nominowało do finału 233 fotografie, wykonane przez 56 autorów. Od dzisiaj możecie głosować na ulubione zdjęcia w ramach głosowania internautów.
1
Program Miasto - poznaliśmy wystawy towarzyszące tegorocznemu Fofotofestiwalowi
Program Miasto - poznaliśmy wystawy towarzyszące tegorocznemu Fofotofestiwalowi
Premiery projektów Weroniki Gęsickiej i Magdy Hueckel, powrót na scenę artystyczną Przemka Dzienisa i podsumowanie 13 lat pracy Wełnickiego z tematem śmierci; wystawa wybitnej...
5
Jak blisko - portrety AI na wystawie w Galerii Fotografii B&B
Jak blisko - portrety AI na wystawie w Galerii Fotografii B&B
Galeria B&B w Bielsku-Białej zaprasza na jedną z pierwszych indywidualnych polskich wystaw „zdjęć” stworzonych przy pomocy AI. Projekt Macieja Cieślaka to wizja świata harmonii...
8
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)