Oświadczenie dystrybutora odnośnie gwarancji na obiektywy Samyang

Autor: Maciej Luśtyk

10 Kwiecień 2015
Artykuł na: minutę
W związku z wczorajszą niespodziewaną wiadomością odnośnie zerwania współpracy z marką Samyang, w internecie pojawiały się głosy zaniepokojenia dotyczące realizacji napraw gwarancyjnych obejmujących sprzęt producenta. Jest już oficjalne stanowisko dystrybutora w tej sprawie.

Wczoraj informowaliśmy Was o zakończeniu współpracy między marką Samyang, a jej dystrybutorem na rynek europejski - firmą Next 77. W związku z zaniepokojeniem jakie wywołała wczorajsza rewelacja, dystrybutor wystosował oficjalną notę do posiadaczy sprzętu koreańskiego producenta, której treść cytujemy poniżej.

W związku z pojawiającymi się pytaniami o naprawy gwarancyjne obiektywów marki Samyang firma Next77 pragnie poinformować, że gwarancje na obiektywy będą w pełni respektowane i klienci nie pozostaną bez ochrony gwarancyjnej.
Szczegóły zostaną podane do publicznej wiadomości wkrótce.

Więcej informacji znajdziemy na stronie dystrybutora

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
Nowy salon CEWE Fotojoker w Bydgoszczy - promocje z okazji otwarcia
CEWE Fotojoker, renomowana marka branży fotograficznej, otworzyła nowy salon w Galerii Zielone Arkady, w sercu Bydgoszczy. Z tej okazji, na klientów czeka wiele atrakcji i specjalnie...
8
Chemia Kodak Professional wraca na europejski rynek
Chemia Kodak Professional wraca na europejski rynek
Już niebawem na rynku pojawi się komplet chemii fotograficznej do wywoływania zdjęć analogowych Kodak Professional. W ofercie znajdą się zarówno odczynniki do negatywów czarno-białych,...
19
Podcast Fotopolis dostępny na YouTube
Podcast Fotopolis dostępny na YouTube
Od dzisiaj nasz autorski podcast dostępny jest do posłuchania także w serwisie YouTube. To już 50 odcinków rozmów o fotografii z czołowymi przedstawicielami branży.
9
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)