Nowa strona Next77

Autor: Redakcja Fotopolis

27 Lipiec 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Firma Next77 - dystrybutor sprzętu fotograficznego, ma przyjemność poinformować o uruchomieniu nowej, ulepszonej wersji swojej strony internetowej.

Materiał partnera

Nowa strona, została stworzona z myślą o naszych Klientach, stawiając na funkcjonalność oraz minimalizm po to, aby korzystanie z niej było jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Przejrzysta budowa, pozwala w łatwy sposób dotrzeć do wszystkich niezbędnych informacji, kluczowych dla naszych Klientów.

Szeroka gama produktów wielu uznanych marek

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę produktów, których jesteśmy wyłącznym i autoryzowanym dystrybutorem. Nowy wygląd strony pozwala na jeszcze szybsze dotarcie do opisów naszych marek m.in.: Quadralite, Irix, Hoya, Tokina, Genesis, MagMod, Cokin, Godox, Triopo, Fomex, Pixel, Meike, Brinno oraz Delta

Wszystkie marki w jednym miejscu

Dla wszystkich klientów chcących zapoznać się szczegółowo ze wszystkimi markami których jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem, przygotowaliśmy starannie i przejrzyście przygotowane opisy, dzięki którym każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się wielu informacji na ich temat.

Bądź zawsze na bieżąco

Dla osób chcących być zawsze na bieżąco z naszymi markami, na nowej stronie znajdziecie najnowsze informacje dotyczące wszystkich nowości produktowych, aktualnych promocji oraz wszelkie informacje dotyczące realizowanych konkursów.

W trosce o klientów zagranicznych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zagranicznych, strona umożliwia również proste i przyjemne korzystanie w języku angielskim.

Aktywne social media

Wszystkich zainteresowanych najnowszymi informacjami zapraszamy również do polubienia naszych stron na facebooku. Dzięki temu, nie ominie Was żadna ważna informacja.

Odwiedź stronę pod adresem next77.pl.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Erwin Olaf nie żyje. Holenderski fotograf zmarł w wieku 64 lat
Erwin Olaf nie żyje. Holenderski fotograf zmarł w wieku 64 lat
Słynny holenderski fotograf zmarł nagle w Amsterdamie. O śmierci Erwina Olafa poinformowali na Instagramie jego współpracownicy ze studia.
11
W ciągu 1,5 roku AI stworzyło więcej obrazów niż fotografowie przez 150 lat
W ciągu 1,5 roku AI stworzyło więcej obrazów niż fotografowie przez 150 lat
Mówi się, że nie liczy się ilośc, tylko jakość. Najnowsze statystyki nie pozostawiają jednak wątpliwości - za większość przekazu wizualnego już niedługo będą odpowiadały generatory...
6
Rok 2023 na półmetku - rynek aparatów odbił się od dna. Ale czy na długo?
Rok 2023 na półmetku - rynek aparatów odbił się od dna. Ale czy na długo?
Po bardzo optymistycznym roku 2022, rynek aparatów kontynuuje trend zwyżkowy. Wygląda na to, że dekadę recesji mamy już na dobre za sobą. Czy jednak skorzystają na tym użytkownicy?
12
Powiązane artykuły