Next77 zaprasza na festiwal Camerimage

Autor: Redakcja Fotopolis

10 Listopad 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Firma Next77 wyłączny dystrybutor marek Irix oraz Godox zaprasza do odwiedzenia jej stoiska na festiwalu Energa Camerimage.

Informacja partnera

W czasie festiwalu zapoznać będzie się można z pełną ofertą obiektywów filmowych marki Irix. Niewątpliwą atrakcją będzie przedpremierowy pokaz zapowiedzianego na początek przyszłego roku obiektywu Irix Cine 65mm T1.5. Kolejną atrakcją będzie zestaw optyki filmowej wraz z najnowsza, pełnoklatkową kamerą Blackmagic Cinema 6K FF.

Na tym samym stoisku prezentowane będą również, najnowsze rozwiązania oświetleniowe marki Godox, adresowane do segmentu profesjonalnego. Tutaj także nie zabraknie przedpremierowych prezentacji. Zobaczyć i przetestować będzie można między innymi lampę RGB Godox Knowled M600R o mocy aż 600 Wat.

Zapraszamy również do spotkań i rozmowy z naszymi ambasadorami: Bartoszem Czachorowskim oraz Wiktorem Obrokiem - którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz opowiedzą o kulisach pracy na profesjonalnych planach zdjęciowych.

Kiedy i gdzie?

31. edycja międzynarodowego festiwalu sztuki autorów zdjęć filmowych – EnergaCAMERIMAGE 2023 odbędzie się w Toruniu w dniach 11-18 listopada 2023.

Stoisko firmy Next77 znajdować się będzie na poziomie -1 w CKK Jordanki w Toruniu.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Patryk Bułhak - „Porzucone córki Tygrysa” w galerii Pop-Up Ogrodowa 8
Patryk Bułhak - „Porzucone córki Tygrysa” w galerii Pop-Up Ogrodowa 8
Galeria Pop-Up Ogrodowa 8 zaprasza na wystawę i spotkanie z autorem projektu „Porzucone córki Tygrysa” Patrykiem Bułhakiem. Fotograf zaprezentuje swoją ostatnią książkę i pokaże...
7
Koniec Wojny - Agnieszka Rayss i David Sypniewski wykorzystują AI do pokazania nowego oblicza zdjęć wojennych
Koniec Wojny - Agnieszka Rayss i David Sypniewski wykorzystują AI do pokazania nowego oblicza...
Co się stanie, gdy każe się modelowi generatywnemu poszerzyć kadr archiwalnego zdjęcia wojennego, nie podając mu żadnej podpowiedzi? Czy dowiemy się, co działo się poza...
5
Rok 2023 w obiektywach polskich fotografek - wystawy w 10 polskich miastach
Rok 2023 w obiektywach polskich fotografek - wystawy w 10 polskich miastach
Twórcy inicjatywy Polish Women Photographers zapraszają na wystawy podsumowujące tegoroczną edycję projektu mającego na celu ukazanie minionego roku w interpretacji polskich...
9
Powiązane artykuły