Wielka Wakacyjna Promocja Irix - obiektywy taniej o 20%

Autor: Redakcja Fotopolis

2 Sierpień 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Next77 wspólnie z marką Irix przygotowały Wielką Wakacyjną Promocję. Do końca sierpnia obiektywy Irix z mocowaniami Canon EF, Nikon F i Pentax K kupicie z 20-procentowym rabatem.

Tylko w sierpniu klienci mogą cieszyć się z 20% zniżki na wszystkie obiektywy fotograficzne Irix przeznaczone do mocowań Canon EF, Nikon F i Pentax K. Ta niesamowita obniżka otwiera drzwi do świata kreatywności, umożliwiając fotografom, na każdym poziomie zaawansowania, odkrywanie piękna lata.

Poznaj lato z obiektywami Irix

Wakacyjna Wielka Promocja obejmuje szeroki wybór obiektywów Irix, obejmujących różne ogniskowe, które pasują do każdego stylu i wizji fotograficznej.

  • Szerokokątne cuda
    Uchwyć zapierające dech w piersiach krajobrazy i oszałamiającą architekturę za pomocą ultraszerokokątnych obiektywów Irix, dostępnych z ogniskowymi 11 mm, 15 mm i 21 mm. Doświadcz imponującej ostrości obrazu i minimalnych zniekształceń, idealnych do fotografowania  w  tej słonecznej porze roku.
  • Wszechstronne obiektywy standardowe
    Uchwyć piękno codziennych chwil i fotografii portretowej dzięki standardowym obiektywom Irix. Wybierz jedną z naszych ogniskowych 45 mm lub 30 mm, idealnych do uzyskania wyjątkowej jakości obrazu i zrównoważonej perspektywy.
  • Odkryj mały świat
    Uwolnij swoją kreatywność w fotografii makro z obiektywami makro Irix 150 mm. Zbliż się do szczegółów i podziwiaj cuda letniej flory i fauny.

Gdzie kupić obiektywy ze zniżką?

Oferta specjalna dostępna jest zarówno w oficjalnym sklepie internetowym marki Irix jak i w sieci autoryzowanych dealerów.

Promocja obowiązuje w dniach 1-31.08.2023 lub do wyczerpania zapasów.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Meike AF 33 mm f/1.4 - kolejny supertani obiektyw z AF do APS-C
Meike AF 33 mm f/1.4 - kolejny supertani obiektyw z AF do APS-C
Meike zapowiada drugi po modelu 55 mm f/1.4 jasny obiektyw wyposażony w elektronikę, który może spodobać się amatorom pracującym aparatami APS-C. Tym razem to typowy standard,...
4
TTArtisan 100 mm f/2.8 2x Macro - bez funkcji Tilt-Shift, ale z niższą ceną
TTArtisan 100 mm f/2.8 2x Macro - bez funkcji Tilt-Shift, ale z niższą ceną
TTArtisan prezentuje zmodyfikowaną wersje obiektywu makro o powiększeniu 2:1. Nowy model nie pozwala na przesuwanie osi optycznej, ale za to będzie bardziej przystępnie wyceniony.
5
Voigtlander APO-Lanthar 50 mm f/3.5 I i II - nowy standard do Leica M w dwóch odsłonach
Voigtlander APO-Lanthar 50 mm f/3.5 I i II - nowy standard do Leica M w dwóch odsłonach
Cosina zapowiada dwa nowe obiektywy standardowe Voigtlander. Oferują prawie identyczne układy optyczne, ale różnią się wyglądem.
6
Powiązane artykuły