Wielka Wakacyjna Promocja Irix - obiektywy taniej o 20%

Autor: Redakcja Fotopolis

2 Sierpień 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Next77 wspólnie z marką Irix przygotowały Wielką Wakacyjną Promocję. Do końca sierpnia obiektywy Irix z mocowaniami Canon EF, Nikon F i Pentax K kupicie z 20-procentowym rabatem.

Tylko w sierpniu klienci mogą cieszyć się z 20% zniżki na wszystkie obiektywy fotograficzne Irix przeznaczone do mocowań Canon EF, Nikon F i Pentax K. Ta niesamowita obniżka otwiera drzwi do świata kreatywności, umożliwiając fotografom, na każdym poziomie zaawansowania, odkrywanie piękna lata.

Poznaj lato z obiektywami Irix

Wakacyjna Wielka Promocja obejmuje szeroki wybór obiektywów Irix, obejmujących różne ogniskowe, które pasują do każdego stylu i wizji fotograficznej.

  • Szerokokątne cuda
    Uchwyć zapierające dech w piersiach krajobrazy i oszałamiającą architekturę za pomocą ultraszerokokątnych obiektywów Irix, dostępnych z ogniskowymi 11 mm, 15 mm i 21 mm. Doświadcz imponującej ostrości obrazu i minimalnych zniekształceń, idealnych do fotografowania  w  tej słonecznej porze roku.
  • Wszechstronne obiektywy standardowe
    Uchwyć piękno codziennych chwil i fotografii portretowej dzięki standardowym obiektywom Irix. Wybierz jedną z naszych ogniskowych 45 mm lub 30 mm, idealnych do uzyskania wyjątkowej jakości obrazu i zrównoważonej perspektywy.
  • Odkryj mały świat
    Uwolnij swoją kreatywność w fotografii makro z obiektywami makro Irix 150 mm. Zbliż się do szczegółów i podziwiaj cuda letniej flory i fauny.

Gdzie kupić obiektywy ze zniżką?

Oferta specjalna dostępna jest zarówno w oficjalnym sklepie internetowym marki Irix jak i w sieci autoryzowanych dealerów.

Promocja obowiązuje w dniach 1-31.08.2023 lub do wyczerpania zapasów.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Promocja na obiektywy Tamron - szkła za złotówkę
Promocja na obiektywy Tamron - szkła za złotówkę
Dystrybutor marki Tamron informuje o dwóch interesujących promocjach na obiektywy producenta. Do wyczerpania zapasów, przy zakupie dwóch popularnych zoomów otrzymamy obiektywy...
2
Meike 85 mm f/1.4 STM - jasny, tani i z autofokusem. Ma być dostępny także z mocowaniem RF
Meike 85 mm f/1.4 STM - jasny, tani i z autofokusem. Ma być dostępny także z mocowaniem RF
Meike prezentuje kolejny obiektyw wyposażony w silnik AF i tym razem celuje znacznie wyższy segment niż wcześniej. Meike 85 mm f/1.4 STM ma być konkurencją dla profesjonalnych modeli o...
8
7Artisans zapowiada pierwszy obiektyw z AF. To kolejny chiński producent, który dokonał tego w krótkim czasie
7Artisans zapowiada pierwszy obiektyw z AF. To kolejny chiński producent, który dokonał tego w...
Chiński 7Artisans dołącza do producentów optyki, którzy w swojej ofercie posiadają obiektywy z silnikiem AF. To jednocześnie kolejna z firm, która doszła do tego w ciągu raptem paru...
11
Powiązane artykuły