Filtry Hoya ND 25% taniej do końca kwietnia

Autor: Redakcja Fotopolis

18 Kwiecień 2024
Artykuł na: 4-5 minut

Doskonała redukcja światła bez wpływu na kolory i ostrość - wysokiej jakości filtry Hoya ND dostępne w cenach niższych o 25% do końca kwietnia! 

Materiał partnera

Filtry Hoya ND zdobył uznanie wielu fotografów ze względu na swoją doskonałą jakość i niezawodność. Do końca kwietną w specjalnej promocji masz okazję zaopatrzyć się w te wysokiej klasy filtry w cenach obniżonych o 25%! W promocji aż cztery series filtrów ND marki Hoya: HM MK II idealne dla fotografów poszukujących wysokiej jakości rozwiązań, ND PRO1D oferujące doskonałą jakość obrazu, PRO ND umożliwiające eksperymentowanie z długością naświetlania, ProND EX będące wyborem profesjonalistów oraz zestaw trzech podstawowych filtrów ND - PRO ND Filter Kit!

Seria HD MK II (IRND8 oraz IRND64)

Filtry z serii dbają o doskonałe odwzorowanie kolorów na zdjęciach i filmach. Dzięki unikalnej technologii ACCU-ND, filtry IRND z serii HD Mk II skutecznie niwelują zanieczyszczenie światłem podczerwonym na uwiecznionym obrazie, eliminując z niego nieatrakcyjny, rdzawy zafarb.

Ceny: 179-357 zł

Seria ND PRO1D (ND8, ND16, ND32) 

Zaprojektowana specjalnie do aparatów cyfrowych. Zastosowano w niej wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne typu DMC (Digital Multi-Coated), które w znacznym stopniu ograniczają powstawanie odblasków. Filtry posiadają cienką aluminiową, niskoprofilową oprawkę LPF (Low Profile Frame), która pozwala uniknąć winietowania nawet w przypadku stosowania z obiektywami szerokokątnymi, jednocześnie posiada gwint zewnętrzny. Czarne, matowe wykończenie ramki filtra chroni przed refleksami świetlnymi mogącymi powstać na jej krawędzi.

Ceny: 56-158 zł

Seria PRO ND (ND2, ND4 ND8, ND16, ND32, ND64, ND200, ND100, ND500, ND1000, ND100000)

Wśród filtrów szarych z serii PROND znaleźć można przede wszystkim niestandardowe i rzadziej spotykane gęstości. Dedykowane przede wszystkim do wydłużenia czasu naświetlania, tworząc tym samym efekt rozmycia ruchu, widoczny najlepiej na zdjęciach krajobrazowych. Umożliwiają także szersze otwarcie przysłony w obiektywie podczas filmowania lub fotografowania – dzięki temu uzyskanie atrakcyjnej głębi ostrości nie jest problemem, nawet przy intensywnym świetle zastanym.

Ceny: 68-196 zł

Seria ProND EX (8, 64, 500,1000)

Standardowe filtry szare, które znajdą wiele zastosowań kreatywnych nie tylko w fotografii, ale i w filmie. Oferują one dodatkową formę kontroli nad ekspozycją, redukując ilość światła docierającego do matrycy przysłony, pozwalając na uzyskanie wyjątkowych efektów poprzez dostosowanie pozostałych parametrów obrazu.

Ceny: 75-246 zł

Zestawy PRO ND Filter Kit 

HOYA PRO ND Filter Kit  to podstawowy zestaw filtrów przeznaczony dla początkujących i profesjonalnych fotografów oraz twórców treści wideo. Zestaw składa się z 3 filtrów ND - PROND8, PROND64 i PROND1000, które pozwalają uchwycić świat w różnych odsłonach.

Ceny: 218-581 zł

Wszystkie serie dostępne w rozmiarach: 49mm, 52mm, 55mm, 58mm, 62mm, 67mm, 72mm, 77mm, 82mm.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z kwietniowej promocji na filtry ND marki Hoya w sklepie internetowym marki hoya-filter.eu oraz u wybranych dystrybutorów.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Nowy Microsoft Surface Laptop ma być szybszy od Maca. I jest przystępnie wyceniony
Nowy Microsoft Surface Laptop ma być szybszy od Maca. I jest przystępnie wyceniony
Microsoft pokazał najnowsza generację notebooków z serii Surface. Nowe laptopy bazują na procesorach Qualcomm Snapdragon X i mają zapewniać większa wydajność od komputerów z...
8
Skorzystaj z promocji Calibrite: wzorce ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis
Skorzystaj z promocji Calibrite: wzorce ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis
Calibrite, lider w produkcji kalibratorów i wzorników, wystartował z nową atrakcyjną promocją. Przy zakupie wybranych wzorców ColorChecker otrzymamy w prezencie kartę SanDisk 64GB Extreme PRO...
11
To nie aparat. Hobolite Iris to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny mini LED jaki widzieliście
To nie aparat. Hobolite Iris to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny mini LED jaki widzieliście
Czy w temacie kieszonkowych lamp LED można powiedzieć coś nowego? Hobolite udowadnia, że tak i prezentuje model Iris, który pozwala na znacznie bardziej kreatywną zabawę niż większość...
3
Powiązane artykuły