Hoya

Wszystkie artykuły z tagiem: "Hoya" w serwisie fotopolis.pl:
Hoya Fusion ONE - nowa seria filtrów
Zapowiedziana linia produktów Hoya Fusion ONE oparta będzie na nowej technologii optycznej. „Dzięki znaczącym ulepszeniom gama filtrów Fusion ONE pozwoli fotografom na realizowanie swoich pasji w jeszcze bardziej komfortowy sposób“ - zaznacza producent.
18 Wrz 2018
Michał Chrzanowski
0
Filtry robią różnicę. Zobacz, jakie modele sprawdzą się podczas wakacyjnych foto-eskapad
W przypadku kompletowania sprzętu fotograficznego na wakacje nie zawsze myślimy o filtrach. Warto to zmienić. Przeglądamy ofertę marki Hoya i podpowiadamy, jakie filtry zawsze warto mieć przy sobie.
27 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
2
Filtr szary Hoya PRO ND-100000 wydłuży ekspozycję z 2 sekund do ponad 50 godzin
Hoya zaprezentowała filtr szary z serii PRO ND, który pozwolić ma na wykonywanie długich ekspozycji nawet w mocnym słońcu. Model ND-100000 redukuje bowiem ilość światła docierającego do matrycy o niemal 17 EV.
25 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
Wakacyjna promocja na obiektyw Tokina FíRIN 20 mm f/2. Duży rabat i filtry w zestawie
Jeżeli nosiliście się z zamiarem kupienia jasnego obiektywu szerokokątnego do Sony E, do 31 sierpnia możecie skorzystać ze specjalnej oferty na obiektyw Tokina FíRIN 20 mm f/2.
20 Lip 2017
Maciej Luśtyk
0
Hoya HD NANO - superodporne filtry trafiają na nasz rynek
Na naszym rynku pojawiły się nowe filtry Hoya z serii HD Nano (zapowiadanej w lipcu jako HD3), które dzięki nanopowłokom mają być do 800% bardziej wytrzymałe od wcześniejszych konstrukcji.
16 Gru 2016
Maciej Luśtyk
0
„Filtr z filtrem“ czyli konkurs firmy Hoya
Rozpoczął się ogólnopolski konkurs dla użytkowników filtrów marki Hoya. Co miesiąc do wygrania będą filtry ochronne lub polaryzacyjne.
5 Sie 2016
Michał Chrzanowski
1
Hoya HD3 - superodporne filtry już niebawem w sprzedaży
Firma Next77, która jest wyłącznym dystrybutorem produktów Hoya, poinformowała o planowanym na początek października 2016 roku wprowadzeniu na polski rynek wytrzymałych filtrów polaryzacyjnych i UV z serii HD3.
12 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0
Hoya HD3 - superodporne filtry
Hoya zaprezentowała nową serię filtrów HD3, która charakteryzuje się wysoką odpornością. W jej skład wchodzi filtr UV i filtr polaryzacyjny. Według producenta szkło użyte w produkcji nowych filtrów jest 4 razy bardziej wytrzymałe niż w przypadku poprzedniej serii. Wzmocnione zostały także pokrycia. Ucieszy to z pewnością osoby, które używają filtrów UV jako zabezpieczenia obiektywu.
19 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Plener firm Tokina i Hoya w Dolinie Będkowskiej pod Krakowem
Firmy Tokina i Hoya zapraszają na warsztaty plenerowe, które odbędą się 24 maja w Dolinie Będkowskiej pod Krakowem. Warsztaty rozpoczną się od teoretycznego wprowadzenia Adama Śmiałka, a następnie uczestnicy rozpoczną zajęcia w terenie. Dostępne będą obiektywy Tokina, filtry Hoya i statywy Triopo.
9 Maj 2014
Michal Grzegorczyk
0
Hoya ProND - nowa seria filtrów szarych
Firma Hoya zaprezentowała nową serię filtrów szarych Hoya ProND. Filtry wyróżniają się nowatorską technologią polegającą na obustronnym pokryciu filtra powłoką antyrefleksyjną ACCU-ND. W skład serii wchodzi dziewięć modeli różniących się stopniem przepuszczalności.
5 Gru 2013
Michal Grzegorczyk
0