Miesiąc niskich cen Hoya Filters - kup taniej filtry fotograficzne Fusion ONE

Autor: Redakcja Fotopolis

26 Listopad 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Hoya, producent filtrów na obiektywy Fusion ONE, postanowił rozszerzyć promocję Black Friday o cały miesiąc. Właśnie startuje Miesiąc niskich cen Hoya Filters, który potrwa aż do Świąt.

Promocja "Miesiąc niskich cen Hoya Filters" dotyczy wszystkich filtrów z serii Fusion ONE – to jedna z najnowszych i najbardziej zaawansowanych serii filtrów japońskiego producenta.

Filtry fotograficzne są nieodzownym akcesorium, które powinno się znaleźć w torbie każdego fotografa – amatora, hobbysty oraz profesjonalisty. Jeśli nadal brakuje Wam pomysłu czym obdarować swoich bliskich z okazji nadchodzących Mikołajek oraz Gwiazdki, może być to doskonała okazja do zakupu użytecznego prezentu, który przyniesie wiele radości i sprawdzi się w codziennym zastosowaniu.

Filtry Hoya Fusion ONE: polaryzacyjne, UV i ochronne - który wybrać?

Filtry Fusion ONE charakteryzują się wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi, bardzo wysoką transmisją światła i są wykonane ze szkła optycznego najwyższej jakości umieszczonego w ramce o wyjątkowo niskim profilu. W tej serii filtrów zastosowano również innowacyjne technologie, takie jak nowej generacji powłoki hydrofobowe ze zwiększoną odpornością na zabrudzenia (chronią m.in. przed tłuszczem i odciskami palców).

Filtry Hoya mają powłoki chroniące przed zabrudzeniami

W serii Hoya Fusion ONE znajdują się trzy rodzaje filtrów na obiektywy:

  • CPL (polaryzator kołowy) - który pozwoli wydobyć na zdjęciach prawdziwy błękit nieba, transparentność tafli wody, soczyste odcienie zieleni oraz usunąć niechciane odbicia z błyszczących powierzchni.
  • UV – filtr ten odcina promieniowanie ultrafioletowe, niewidoczne dla ludzkiego oka. W specyficznych warunkach (np. przy fotografii krajobrazowej w górzystym terenie), wiązki światła ultrafioletowego potrafią powodować spadek kontrastu i nasycenia barw na zdjęciach – co dzięki zastosowaniu tego filtra UV nie będzie już stanowić żadnego problemu.
  • Protector – to klasyczny filtr ochronny, który zabezpiecza frontowy element drogocennego sprzętu przed przypadkowym zabrudzeniem, uszkodzeniem i zniszczeniem. Filtr ten może być stosowany w każdej sytuacji niezależnie od warunków oświetleniowych, ponieważ nie powoduje on żadnych efektów. Filtry Hoya.

Fusion ONE teraz taniej - szczegóły promocji Miesiąc niskich cen Hoya Filters

W ofercie promocyjnej dostępne są wszystkie rodzaje filtrów z serii Fusion ONE w średnicach od 37 mm do 82 mm z rabatami wynoszącymi aż do 25%.

Filtry Fusion ONE w średnicach od 37 mm do 82 mm kupisz taniej do 25%

W zależności od rodzaju i rozmiaru, ceny filtrów wynoszą już od 49 zł do 224 zł.

Pełną listę modeli objętych promocją znajdziecie na stronie: www.hoyafilter.pl

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Ciągi projekcyjne - obszerna retrospektywa Zygmunta Rytki w Galerii Studio. To pierwsza taka wystawa w Warszawie
Ciągi projekcyjne - obszerna retrospektywa Zygmunta Rytki w Galerii Studio. To pierwsza taka...
Galeria Studio zaprasza na pierwszą tak dużą przekrojową wystawę twórczości Zygmunta Rytki Prezentowaną w Warszawie. Dwa piętra galerii wypełni kilkanaście autorskich cykli, mało znane...
6
Pimp My Channel - ruszył konkurs dla internetowych twórców wideo. Do wygrania sprzęt Canon i Zhiyun
Pimp My Channel - ruszył konkurs dla internetowych twórców wideo. Do wygrania sprzęt Canon i Zhiyun
Cyfrowe.pl wraz z marką Canon zapraszają do wzięcia udziału w konkursie Pimp My Channel. Pokaż kulisy swojej pracy i zgarnij sprzęt wideo znanych marek.
1
Sprawdź świąteczne promocje na sprzęt Manfrotto, Lowepro i JOBY
Sprawdź świąteczne promocje na sprzęt Manfrotto, Lowepro i JOBY
Skorzystaj z grudniowych promocji! W atrakcyjnych cenach kupisz statywy Manfrotto, plecaki i torby Lowepro oraz akcesoria JOBY
2