filtr polaryzacyjny

Wszystkie artykuły z tagiem: "filtr polaryzacyjny" w serwisie fotopolis.pl:
Filtry robią różnicę. Zobacz, jakie modele sprawdzą się podczas wakacyjnych foto-eskapad
W przypadku kompletowania sprzętu fotograficznego na wakacje nie zawsze myślimy o filtrach. Warto to zmienić. Przeglądamy ofertę marki Hoya i podpowiadamy, jakie filtry zawsze warto mieć przy sobie.
27 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
2
Irix Edge 100 - nowy system filtrów prostokątnych wkracza na rynek. Co oferuje?
Marka Irix rozszerza ofertę o kolejne rozwiązanie dla fotografów krajobrazowych. Tym razem jest to nowy system filtrów prostokątnych Edge 100, który cechuje wysoka jakość wykonania, ciekawe funkcje i wygoda obsługi.
20 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Wakacyjna promocja na obiektyw Tokina FíRIN 20 mm f/2. Duży rabat i filtry w zestawie
Jeżeli nosiliście się z zamiarem kupienia jasnego obiektywu szerokokątnego do Sony E, do 31 sierpnia możecie skorzystać ze specjalnej oferty na obiektyw Tokina FíRIN 20 mm f/2.
20 Lip 2017
Maciej Luśtyk
0
Hoya HD NANO - superodporne filtry trafiają na nasz rynek
Na naszym rynku pojawiły się nowe filtry Hoya z serii HD Nano (zapowiadanej w lipcu jako HD3), które dzięki nanopowłokom mają być do 800% bardziej wytrzymałe od wcześniejszych konstrukcji.
16 Gru 2016
Maciej Luśtyk
0
Aurora Aperture – nowe filtry dla wymagających
Amerykański producent powiększył swoją ofertę o kolejne dwa filtry – polaryzacyjny i UV. Każdy z nich został wykonany z wysokiej jakości szkła i aluminium. Do wyboru będziemy mieć aż 17 rozmiarów.
14 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0
Hoya HD3 - superodporne filtry już niebawem w sprzedaży
Firma Next77, która jest wyłącznym dystrybutorem produktów Hoya, poinformowała o planowanym na początek października 2016 roku wprowadzeniu na polski rynek wytrzymałych filtrów polaryzacyjnych i UV z serii HD3.
12 Lip 2016
Michał Chrzanowski
0
Firma Breakthrough Photography twierdzi, że stworzyła najlepszy filtr polaryzacyjny na świecie
X3 Circular Polarizer to według producenta najostrzejszy i najbardziej neutralny kolorystycznie polaryzacyjny filtr kołowy na rynku. Zdają się to potwierdzać świetne wyniki kampanii produktu w serwisie Kickstarter. Czym nowy filtr wybija się ponad konkurencję?
4 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Hoya HD3 - superodporne filtry
Hoya zaprezentowała nową serię filtrów HD3, która charakteryzuje się wysoką odpornością. W jej skład wchodzi filtr UV i filtr polaryzacyjny. Według producenta szkło użyte w produkcji nowych filtrów jest 4 razy bardziej wytrzymałe niż w przypadku poprzedniej serii. Wzmocnione zostały także pokrycia. Ucieszy to z pewnością osoby, które używają filtrów UV jako zabezpieczenia obiektywu.
19 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Fotoporady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - część 1
Zapraszamy do pierwszej części wideoporad fotograficzych przygotowanych dla czytelników fotopolis.pl przez Szkołę Perfekcyjnej Fotografii. W tej części Bryan Peterson uczy podstaw kompozycji i użycia filtra polaryzacyjnego.
13 Wrz 2014
Michał Sułkiewicz
0