filtr ochronny

Wszystkie artykuły z tagiem: "filtr ochronny" w serwisie fotopolis.pl:
Filtry robią różnicę. Zobacz, jakie modele sprawdzą się podczas wakacyjnych foto-eskapad
W przypadku kompletowania sprzętu fotograficznego na wakacje nie zawsze myślimy o filtrach. Warto to zmienić. Przeglądamy ofertę marki Hoya i podpowiadamy, jakie filtry zawsze warto mieć przy sobie.
27 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
2
Firma Marumi powiększyła swoją ofertę o nowe filtry szare i ochronne z profesjonalnej linii Digital High Grade
Firma Marumi zaprezentowała nowe filtry szare i ochronne z zaawansowanej serii Digital High Grade. Nowe modele DHG Super ND 500 (2.7), ND 1000 (3.0) oraz DHG Super Lens Protect i DHG Super Lens Protect są już dostępne w sprzedaży.
16 Sty 2018
Michał Chrzanowski
0
Marumi Exus Solid - nowe wyjątkowo odporne filtry ochronne
Jeżeli często fotografujemy w trudnych warunkach, warto wyposażyć naszą optykę w filtry ochronne. To w końcu znacznie mniejszy wydatek niż wymiana soczewki obiektywu. Nowe superodporne filtry Marumi zapewnić mają 7-krotnie większą wytrzymałość niż standardowe rozwiązania.
5 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Wakacyjna promocja na obiektyw Tokina FíRIN 20 mm f/2. Duży rabat i filtry w zestawie
Jeżeli nosiliście się z zamiarem kupienia jasnego obiektywu szerokokątnego do Sony E, do 31 sierpnia możecie skorzystać ze specjalnej oferty na obiektyw Tokina FíRIN 20 mm f/2.
20 Lip 2017
Maciej Luśtyk
0
Hoya HD NANO - superodporne filtry trafiają na nasz rynek
Na naszym rynku pojawiły się nowe filtry Hoya z serii HD Nano (zapowiadanej w lipcu jako HD3), które dzięki nanopowłokom mają być do 800% bardziej wytrzymałe od wcześniejszych konstrukcji.
16 Gru 2016
Maciej Luśtyk
0
Sunscreenr - kamera, która ułatwi ochronę przed rakiem skóry
Zwykle kamery i aparaty fotograficzne mają jedno zadanie - dostarczać jak najlepszą jakość zdjęć i filmów. W przypadku kamerki Sunscreenr, jej głównym celem jest ochrona naszego zdrowia.
8 Cze 2016
Maciej Luśtyk
0
Zobacz, jak wytrzymałe są nowe filtry Sigmy ze szkła mineralnego
Pod koniec grudnia producent zapowiedział wprowadzenie na rynek nowych filtrów ochronnych, które dzięki wykorzystania szkła mineralnego miały stać się najwytrzymalszymi filtrami na rynku. Czy rzeczywiście są tak mocne? Aby Was przekonać producent przeprowadził testy.
25 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Xume - wymiana filtra nigdy nie była tak prosta
Firma Xume oferuje ciekawe adaptery, które sprawią, że zmiana nakręcanych filtrów potrwa ułamek sekundy. Wszystko za sprawą specjalnego systemu magnesów.
19 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Sigma wprowadza superwytrzymałe filtry ochronne ze szkła ceramicznego
Filtry ochronne mogą wydawać się rzeczą zbędną, jednak tylko do momentu gdy pierwszy raz uratują nasz sprzęt przed awarią. Jaki filtr zapewni najlepszą ochronę? Być może rewolucją w tym temacie będą nowe filtry Sigmy, które mają być do 10 razy twardsze od standardowych konstrukcji.
16 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0