Wystartował oficjalny sklep marki HOYA - do 19 lipca filtry kupicie nawet 20% taniej

Autor: Redakcja Fotopolis

13 Lipiec 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Firma Next77, oficjalny polski dystrybutor filtrów HOYA informuje o uruchomieniu nowego sklepu internetowego hoya-filter.eu! W ramach startowej promocji, poszczególne serie filtrów kupicie z rabatami sięgającymi 20%.

Materiał partnera

Jako wiodący producent filtrów fotograficznych, marka HOYA oferuje szeroki wybór akcesoriów znanych ze swojej jakości i niezawodności - wraz z nimi podniesiesz jakość i estetykę Twoich zdjęć i filmów na wyższy poziom. Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem, czy profesjonalistą, wśród wszystkich serii filtrów HOYA z pewnością znajdziesz tą, która wyniesie Twoje obrazy na nowe wyżyny kreatywności!

Promocja na filtry do 19 lipca nawet 20% taniej

Z okazji uruchomienia sklepu, zapraszamy wszystkich fotografów i filmowców do skorzystania z letniej promocji na wybrane serie filtrów. W dniach 12 - 19 lipca 2023 przygotowaliśmy rabaty sięgające nawet 20%!!! Odkryj bogaty świat filtrów HOYA i sprawdź, jak świętujemy otwarcie hoya-filter.eu!

Filtry biorące udział w promocji:

  • FUSION ONE NEXT UV - 20% rabatu
  • FUSION ONE NEXT CPL - 20% rabatu
  • FUSION ONE NEXT Protector - 20% rabatu
  • PROND (wszystkie gęstości) - 15% rabatu
  • Starscape - 10% rabatu

Rozwijaj swoją pasję fotograficzną i poznaj filtry, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających twórców. Do każdego zamówienia o wartości powyżej 200 zł oferujemy darmową wysyłkę na terenie kraju!

Pełną oferta marki Hoya znajdziecie na stronie hoya-filter.eu.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Nowe kable w ofercie TetherTools - łamane końcówki i bardziej stabilny sygnał
Nowe kable w ofercie TetherTools - łamane końcówki i bardziej stabilny sygnał
Na polski rynek trafiają nowe kable marki TetherTools. Ofertę po raz pierwszy wzbogacają modele z dwoma łamanymi końcówkami, a także 9-metrowy kabel USB-C z podwójnym wzmacniaczem...
5
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Next77, polski dystrybutor marki Quadralite, ogłasza wprowadzenie nowej lampy LED - Quadralite SVL-800S. To pierwsza lampa LED ze zintegrowanym snootem optycznym, która wzbogaca serię...
6
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Quadralite startuje z kolejną promocją na oświetlenie LED. Kompaktowe lampy z serii SVL przez cały najbliższy miesiąc kupicie z 20-procentowym rabatem.
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)