Hoya ProND GRAD - kołowe filtry gradacyjne trafiają do sprzedaży. Dystrybutor uruchamia specjalny konkurs

Autor: Redakcja Fotopolis

27 Lipiec 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Ciekawe filtry gradacyjne dla osób, którym nie chce się inwestować w system filtrów prostokątnych, właśnie trafiają na polski rynek. Z tej okazji dystrybutor przygotował konkurs w którym możemy wygrać vouchery o wartości do 500 zł.

„Spraw by Twoje zdjęcia krajobrazu zachwycały! Koniec z przepalonym niebem, lub niedoświetlonym krajobrazem. Filtry z serii Hoya ProND GRAD dedykowane do fotografii krajobrazu pozwolą Ci zasłonić najjaśniejszą część zdjęcia w celu wyrównania ekspozycji. Zdjęcia jakie wykonasz będą cechowały się pięknymi, żywymi kolorami i wspaniałą grą świateł.” - pisze firma o swoim produkcie.

Powierzchnia filtra Hoya ProND GRAD składa się z obszaru transparentnego, przechodzącego łagodnie w obszar odpowiadający za redukcję światła (neutralny szary). Taka konstrukcja umożliwia zasłonięcie najjaśniejszych obszarów w kadrze, wyrównując tym samym ekspozycję całego zdjęcia.

Dodatkowo, filtr posiada nisko profilową ramkę umożliwiającą swobodny obrót. Pozwala to dostosować przejście gradientu do linii horyzontu w kadrze jaki fotografujemy.

Filtry z serii ProND to obecnie najbardziej zaawansowane technologicznie filtry szare dostępne na rynku. Do ich produkcji wykorzystano nowatorską metodę polegającą na obustronnym pokryciu filtra innowacyjną powłoką ACCU-ND. Gwarantuje to wierne oddanie kolorów na wykonywanych zdjęciach.

Cena i dostępność

Filtr Hoya ProND GRAD dostępny jest w gęstościach ND16 i ND32 oraz średnicy 77 mm i 82 mm w cenie od 395zł.

Wakacyjny konkurs Hoya

Z okazji wprowadzania produktu, firma Next77 - będąca dystrybutorem filtrów Hoya w Polsce - przygotowała dla Was konkurs w który możecie zdobyć wartościowe nagrody! Temat konkursu: „Twoja pocztówka z wakacji” wpisuje się w okres wypoczynkowy i jest jednocześnie doskonałą okazją by miło spędzić czas w plenerze na poszukiwaniu niezapomnianych kadrów.

„Interpretacja tematyki konkursu jest dowolna - pragniemy umożliwić wam jak najbardziej kreatywne podejście do fotografowania. Zaskoczcie nas wakacyjnymi widokami jakie mieliście okazję fotografować!” - informuje dystrybutor.

Na zwycięzców czekają:

  • 1. miejsce: Voucher na filtry HOYA o wartości 500zł
  • 2. miejsce: Voucher na filtry HOYA o wartości 200zł
  • 3. miejsce: Voucher na filtry HOYA o wartości 100zł

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się w formularzu zgłoszeniowym, a następnie przesłać wykonane przez siebie zdjęcia konkursowe. Dokładną instrukcję znajdziecie tutaj.

Zdjęcia można nadsyłać do 9 sierpnia 2020 roku. Zwycięzców poznamy 17 sierpnia 2020 roku.

Macie realny wpływ na wyniki konkursu!

Wasz udział w konkursie nie kończy się na przesłaniu prac. „Po terminie nadsyłania prac poprosimy Was o głosowanie w celu wyłonienia zwycięzców. Każdy głos ma znaczenie! Możecie dzielić się ze znajomymi stroną konkursową i zachęcać do głosowania.” - zachęca organizator.

Więcej informacji oraz pełny regulamin konkursu znajdziecie na stronie next77.pl.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft prezentuje swój najnowszy flagowy laptop. Wyposażony w najnowsze, bazujące na hybrydowej architekturze procesory Intela 13. generacji, grafikę Nvidia i do 64 GB pamięci RAM...
9
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress Pro-Cinema
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress...
Western Digital zaprezentowało nowości z oferty SanDisk i SanDisk Professional - dwa dyski biurkowe dla wymagających oraz karta pamięci dedykowana profesjonalnym produkcjom wideo.
4
Newell RGB Cutie Pie - kompaktowa lampka LED z regulacją temperatury, barwy i efektami
Newell RGB Cutie Pie - kompaktowa lampka LED z regulacją temperatury, barwy i efektami
Nowa kompaktowa lampa LED Newell Cutie Pie to praktyczne oświetlenie, które wyróżnia się ciekawą budową i mnogością oferowanych funkcji.
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)