Delta dystrybutorem Hoya w Polsce

0
Michal Grzegorczyk
27 Sierpień 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Krakowska firma Delta została dystrybutorem produktów marki Hoya. To firma przede wszystkim znana z produkcji szkła optycznego i szerokiej gamy filtrów fotograficznych.

Krakowska firma Delta została dystrybutorem produktów marki Hoya. To firma przede wszystkim znana z produkcji szkła optycznego i szerokiej gamy filtrów fotograficznych. Poniżej prezentujemy informację prasową na ten temat:

Hoya pozyskuje polskiego partnera

Firma Hoya, globalny producent szkła optycznego i wysokiej jakości filtrów fotograficznych, rozpoczęła współpracę z polskim dystrybutorem - krakowską firmą Delta.

Współpraca ta uporządkuje bogaty asortyment marki na polskim rynku i przyczyni się do popularyzacji zaawansowanych technologii optycznych, które Hoya od lat wykorzystuje w produkcji swoich filtrów.

Poza innowacyjnymi metodami wytwarzania, filtry tej marki cenione są również za wysoką jakość, niezawodność i kompatybilność z konstrukcjami optycznymi obiektywów. Dostępne są we wszystkich, nawet tych mniej popularnych rozmiarach.

Asortyment marki jest niezwykle rozbudowany i zawiera wiele różnych serii filtrów. Każda z nich odpowiada innym potrzebom fotografów. Dzięki temu, Hoya to także synonim uniwersalności. Zarówno początkujący adept sztuki fotografii, jak i profesjonalista szukający odpowiedniego filtra do pracy w specyficznych i trudnych warunkach, znajdzie produkt spełniający jego oczekiwania.

Firma Delta - polski dystrybutor marki - wprowadzając na rynek pełną gamę filtrów, gwarantuje atrakcyjne ceny produktów. W tej chwili trwają także prace nad stworzeniem polskojęzycznej strony internetowej marki Hoya. Zaprezentowana zostanie na niej pełna i aktualna oferta produktów, uzupełniona o dokładne opisy poszczególnych serii filtrów. Dzięki temu każdy użytkownik znajdzie odpowiedni dla siebie produkt. Na stronie będą również publikowane aktualności, informacje o specjalnych wydarzeniach oraz autoryzowanych dealerach marki.

Od momentu powstania w 1941 roku, Hoya stała się wiodącym producentem szkła optycznego w Japonii. Firma cały czas poszerza swój zasięg i rozwija struktury w nowych obszarach biznesowych, wykorzystujących potencjał nowoczesnych technologii optycznych. Tak rozbudowana działalność czyni markę globalnym liderem w takich dziedzinach jak elektrooptyka, fotonika oraz okulistyka.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Peak Design Travel Tripod to jeden z najciekawszych statywów ostatnich lat. Okazuje się, że ktoś próbuje wykorzystać popularność projektu w serwisie Kickstarter (ponad...
17
0
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Jedno krzesło, tysiące zdjęć. Od wyposażenia werand majętnych obywateli do symbolu ruchu Czarnych Panter w ciągu stu lat.
10
0
Jak robić viralowe zdjęcia? Jordi Koalitic ma na to gotowy przepis
Jak robić viralowe zdjęcia? Jordi Koalitic ma na to gotowy przepis
Bracia Jordi i Arnau Puig tworzą kreatywny duet, który osiągnał spektakularny sukces w mediach społecznościowych. Swoich pomysłów nie chowają jednak tylko dla siebie i to dodatkowo napędza ich...
21
0
Powiązane artykuły