Delta dystrybutorem Hoya w Polsce

0
Michal Grzegorczyk
27 Sierpień 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Krakowska firma Delta została dystrybutorem produktów marki Hoya. To firma przede wszystkim znana z produkcji szkła optycznego i szerokiej gamy filtrów fotograficznych.

Krakowska firma Delta została dystrybutorem produktów marki Hoya. To firma przede wszystkim znana z produkcji szkła optycznego i szerokiej gamy filtrów fotograficznych. Poniżej prezentujemy informację prasową na ten temat:

Hoya pozyskuje polskiego partnera

Firma Hoya, globalny producent szkła optycznego i wysokiej jakości filtrów fotograficznych, rozpoczęła współpracę z polskim dystrybutorem - krakowską firmą Delta.

Współpraca ta uporządkuje bogaty asortyment marki na polskim rynku i przyczyni się do popularyzacji zaawansowanych technologii optycznych, które Hoya od lat wykorzystuje w produkcji swoich filtrów.

Poza innowacyjnymi metodami wytwarzania, filtry tej marki cenione są również za wysoką jakość, niezawodność i kompatybilność z konstrukcjami optycznymi obiektywów. Dostępne są we wszystkich, nawet tych mniej popularnych rozmiarach.

Asortyment marki jest niezwykle rozbudowany i zawiera wiele różnych serii filtrów. Każda z nich odpowiada innym potrzebom fotografów. Dzięki temu, Hoya to także synonim uniwersalności. Zarówno początkujący adept sztuki fotografii, jak i profesjonalista szukający odpowiedniego filtra do pracy w specyficznych i trudnych warunkach, znajdzie produkt spełniający jego oczekiwania.

Firma Delta - polski dystrybutor marki - wprowadzając na rynek pełną gamę filtrów, gwarantuje atrakcyjne ceny produktów. W tej chwili trwają także prace nad stworzeniem polskojęzycznej strony internetowej marki Hoya. Zaprezentowana zostanie na niej pełna i aktualna oferta produktów, uzupełniona o dokładne opisy poszczególnych serii filtrów. Dzięki temu każdy użytkownik znajdzie odpowiedni dla siebie produkt. Na stronie będą również publikowane aktualności, informacje o specjalnych wydarzeniach oraz autoryzowanych dealerach marki.

Od momentu powstania w 1941 roku, Hoya stała się wiodącym producentem szkła optycznego w Japonii. Firma cały czas poszerza swój zasięg i rozwija struktury w nowych obszarach biznesowych, wykorzystujących potencjał nowoczesnych technologii optycznych. Tak rozbudowana działalność czyni markę globalnym liderem w takich dziedzinach jak elektrooptyka, fotonika oraz okulistyka.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Nikon, Leica i Olympus nie wezmą udziału w kolejnej Photokinie. Czy w czasach internetu targi mają jeszcze sens?
Nikon, Leica i Olympus nie wezmą udziału w kolejnej Photokinie. Czy w czasach internetu targi mają...
Pierwsza Photokina w nowej formule już wiosną. Nie weźmie w niej jednak udziału trzech głównych producentów sprzętu. Czy firmom fotograficznym targi są jeszcze do...
4
5
Nagradzany chiński fotoreporter Lu Guang znów na wolności. Nie chce udzielać wywiadów
Nagradzany chiński fotoreporter Lu Guang znów na wolności. Nie chce udzielać wywiadów
Zatrzymany przed rokiem przez chińską służbę bezpieczeństwa, jeden z najbardziej znanych fotoreporterów Pańswa Środka,...
9
0
Sigma porzuca mocowanie K. Co dalej z Pentaksem?
Sigma porzuca mocowanie K. Co dalej z Pentaksem?
Pentax, choć cały czas ma wierne grono użytkowników, już od dłuższego czasu wędruje poboczem rynku fotograficznego. W obliczu działań Sigmy producentowi będzie jeszcze...
25
24
Powiązane artykuły