Delta nowym dystrybutorem filtrów Cokin w Polsce

0
Michal Grzegorczyk
16 Luty 2010
Artykuł na: 2-3 minuty
Krakowska firma Delta została oficjalnym importerem i dystrybutorem filtrów oraz akcesoriów fotograficznych marki Cokin w Polsce. System filtrów Cokin przyciąga swoją uniwersalnością - podczas jednej ekspozycji można skorzystać z kilku filtrów w celu osiągnięcia zamierzonego efektu.
Krakowska firma Delta została nowym, oficjalnym importerem i dystrybutorem filtrów i akcesoriów fotograficznych marki Cokin. Produkowany we Francji system wyrożnia się opatentowanym sposobem mocowania. Do specjalnego "holdera" założonego na obiektyw można założyć jednocześnie kilka filtrów w celu uzyskania zamierzonego efektu. W ofercie sklepu Foto-tip.pl znajdą się też tradycyjnie wkręcane filtry Cokin.


Informacja prasowa:

Kraków 15.02.2010

Nowy dystrybutor filtrów Cokin w Polsce


Jest nam niezwykle miło poinformować, że nasza firma, Delta - Hubert Adamczyk od dnia 15 lutego została oficjalnym importerem i dystrybutorem filtrów oraz akcesoriów fotograficznych marki Cokin w Polsce. Ten znany, francuski producent, posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów przeznaczonych zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Wyjątkowość systemu Cokin opiera się na nieskończonej możliwości łączenia różnego rodzaju filtrów. Dzięki temu możemy na zdjęciach uzyskać niesamowite efekty, bez konieczności stosowania obróbki komputerowej. Dodatkowym wyróżnikiem filtrów marki Cokin, jest unikalny i opatentowany system ich mocowania za pomocą specjalnego holdera. Dzięki temu same filtry mogą być używane z obiektywami o różnych średnicach. W ofercie znajdują się również standardowe filtry wkręcane.

Wszystkie produkty tej marki cechują się najwyższą jakością zarówno wykonania jak i użytych materiałów. Produkowane są w całość we Francji, co gwarantuje ich wysokie parametry. Potwierdzeniem tego jest 24 miesięczna gwarancja jaką objęte są wszystkie produkty tej marki.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Nowa lampa Quadralite to nie tylko ciekawa i tania alternatywa dla modelu Profoto A1, ale także najlepszy Speedlite w ofercie producenta.
1
0
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
W czerwcu usłyszeliśmy o powrocie popularnego materiału Acros w nowej odsłonie. Jego możliwości w formacie 120 i 135 będziemy mogli wypróbować już niebawem.
49
0
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
64 GB RAM-u, do 8 TB przestrzeni dyskowej, świetny ekran i usprawniona klawiatura. Najnowszy Macbook Pro to komputer, którego wreszcie znów będą mogli pokochać...
11
0
Powiązane artykuły