Delta

Wszystkie artykuły z tagiem: "Delta" w serwisie fotopolis.pl:
Delta dystrybutorem Hoya w Polsce
Krakowska firma Delta została dystrybutorem produktów marki Hoya. To firma przede wszystkim znana z produkcji szkła optycznego i szerokiej gamy filtrów fotograficznych.
27 Sie 2013
Michal Grzegorczyk
0
Nowe torby i futerały Genesis już w sprzedaży
Firma Delta rozszerzyła swoją ofertę o nowe produkty marki Genesis. Do sprzedaży trafi 7 rodzajów toreb i futerałów fotograficznych w różnych pojemnościach i stylach. Torby przeznaczone są dla profesjonalistów i dla amatorów.
19 Lut 2013
Patrycja Tuszyńska
0
Koniec Falconów, zostają Samyangi
Koreański producent optyki Samyang zmienił zasady dystrybucji swoich produktów. Firma poinformowała o zaprzestaniu produkcji obiektywów pod nazwą Falcon. Od tej pory wszystkie produkty będą dostępne pod marką Samyang.
13 Lip 2010
Michal Grzegorczyk
0
Alpha Digital BG-E8 - nowy grip do Canona EOS 550D
Firma Delta z Krakowa zaprezentowała nowy battery pack dla lustrzanki Canon EOS 550D. Urządzenie umożliwia zasilanie aparatu z jednego lub dwóch akumulatorków LP-E8 bądź baterii typu AA. Grip posiada zestaw przycisków i pokręteł sterujących umożliwiających wygodne sterowanie aparatem w pozycji pionowej.
18 Cze 2010
Michal Grzegorczyk
0
Delta nowym dystrybutorem filtrów Cokin w Polsce
Krakowska firma Delta została oficjalnym importerem i dystrybutorem filtrów oraz akcesoriów fotograficznych marki Cokin w Polsce. System filtrów Cokin przyciąga swoją uniwersalnością - podczas jednej ekspozycji można skorzystać z kilku filtrów w celu osiągnięcia zamierzonego efektu.
16 Lut 2010
Michal Grzegorczyk
0
Jenis BG-E5 PRO - battery pack do amatorskich Canonów
Właściciele Canonów EOS 500D, 450D i 1000D, którzy do tej pory nie kupili jeszcze battery packa powinni wziąć pod uwagę produkt firmy Jenis. Jenis BG-E5 PRO oprócz funkcji typowych dla każdego uchwytu pionowego pozwala też na precyzyjną kontrolę długich czasów naświetlania, zdjęć wykonywanych w odstępach czasu itd.
28 Sie 2009
Michal Grzegorczyk
0
Delta - grip do Pentaksów K20D i K10D oraz Canonów EOS 450D i 1000D
Firma Delta z Krakowa zaprezentowała kolejne battery packi dla lustrzanek Pentax K20D i K10D oraz Canon EOS 450D i 1000D. Dzięki atrakcyjnej cenie może to być ciekawa alternatywa dla oryginalnych gripów. Co ciekawe, grip do Canonów dostępny jest w dwóch wersjach - normalnej i uproszczonej (basic).
11 Sie 2008
Michal Grzegorczyk
0
Kabel synchronizacyjny TTL od Delty
Krakowska firma Delta zaprezentowała kolejne akcesorium do aparatów Canona i Nikona - kabel synchronizacyjny do lamp błyskowych. Urządzenie pozwala na pracę z pełną automatyką lampy. Podobnie jak inne produkty Delty, przewód synchro wyróżnia się ceną - niższą od firmowych odpowiedników.
3 Gru 2007
Michal Grzegorczyk
0