Nowe torby i futerały Genesis już w sprzedaży

0
Patrycja Tuszyńska
19 Luty 2013
Artykuł na: 4-5 minut
Firma Delta rozszerzyła swoją ofertę o nowe produkty marki Genesis. Do sprzedaży trafi 7 rodzajów toreb i futerałów fotograficznych w różnych pojemnościach i stylach. Torby przeznaczone są dla profesjonalistów i dla amatorów.
Delta, polski dystrybutor produktów marki Genesis, wzbogaca swoją ofertę akcesoriów fotograficznych o serię nowych toreb oraz futerałów. Torby Genesis skierowane są zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów fotografowania. Wszystkie modele wykonane zostały z solidnych i wytrzymałych materiałów oraz wyposażone w liczne kieszenie i schowki. Dzięki temu mieszczą wszystkie niezbędne podczas fotografowania akcesoria. Każda z toreb posiada wyjmowany wkład wewnętrzny oraz pokrowiec przeciwdeszczowy, a także pasek na ramię regulowanej długości. Nowa seria liczy siedem modeli.


Michigan to model dostępny w kolorze szarym. Wyposażony jest w regulowany pasek na ramię, który sprawia że torba jest komfortowa podczas noszenia jej przez ramię. Przednia kieszeń z powodzeniem pomieści mniejsze akcesoria, podczas gdy do głównej przegrody można spakować aparat fotograficzny. Torba posiada również dwie małe kieszenie wewnętrzne.


Boston - dostępny w kolorach czarnym, niebieskim oraz pomarańczowym, jest mniejszą wersją torby o nazwie Michigan. Dzięki klapie zamykanej na rzepy można łatwo ją otworzyć, jednocześnie spakowany do niej sprzęt pozostaje bezpieczny po zamknięciu. Główna przegroda podzielona jest na trzy części, dzięki czemu ułatwia utrzymanie porządku wewnątrz torby. Przegroda z łatwością pomieści aparat i dodatkowe obiektywy. Torba posiada również cztery kieszenie wewnętrzne, idealne by pomieścić mniejsze akcesoria.


Model Metro dostępny jest w kolorach niebieskim, pomarańczowym oraz czarnym. Jest torbą o nietypowym kształcie. Dzięki temu było możliwe umieszczenie w niej głębokiej poziomej kieszeni, w której zmieści się statyw lub teleobiektyw. Główna przegroda znajdująca się nad poziomą kieszenią może pomieścić aparat oraz dodatkowy obiektyw. Przegroda zamykana jest na zamek oraz dodatkowo blokowana specjalnym zatrzaskiem. Torba wyposażona jest również w kieszeń z tyłu, a także drugą małą boczną kieszeń.


City to pojemna torba w kolorze czarnym zaprojektowana w miejskim stylu. Przednia kieszeń pomieści mniejsze akcesoria, podczas gdy do głównej przegrody torby spakować można aparat oraz obiektywy. Dwie mniejsze przednie kieszenie pomieszczą kolejne akcesoria takie jak filtry fotograficzne, czy zapasowe karty pamięci. Zewnętrzny zamek okalający torbę pozwala na zwiększenie jej rozmiarów w przypadku pakowania większej ilości akcesoriów.


Dakar to seria toreb występujących w dwóch rozmiarach i dostępna w kolorach szarym, niebieskim oraz zielonym. Wykonane zostały z bardzo wytrzymałego płóciennego materiału. W obu modelach zastosowano dwie kieszenie z przodu oraz jedną z tyłu. Główna przegroda zamykana jest na zamek. Wewnątrz torby znajdują się dwie mniejsze kieszenie, jedna duża oraz mnóstwo miejsca na sprzęt fotograficzny. Kolejne kieszenie znajdujące się po zewnętrznych bokach torby - pomieszczą mniejsze akcesoria. Do większego modelu zmieści się lustrzanka, aparat kompaktowy, dwie lampy błyskowe, obiektyw oraz 12-calowy laptop.


Dakar S to mniejsza wersja modelu Dakar, przeznaczona do przechowywania mniejszych aparatów, obiektywu oraz lampy błyskowej.


Orinoko to najmniejsza z toreb w serii. Wykonana jest z płóciennego, wytrzymałego materiału, z powodzeniem pomieści kompaktowy aparat fotograficzny. Mała kieszeń z przodu pomoże w przechowaniu dodatkowych akcesoriów takich jak karty pamięci.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Stało się. Kodak Ektachrome E100 dostępny także w średnim i dużym formacie
Stało się. Kodak Ektachrome E100 dostępny także w średnim i dużym formacie
O nowych formatach przywróconego do życia slajdu Kodaka słyszymy już od roku. Nareszcie trafiają na rynek.
29
0
Tetenal Magic-Box - jednorazowe zestawy chemii na początek, lub do pracy w terenie
Tetenal Magic-Box - jednorazowe zestawy chemii na początek, lub do pracy w terenie
Tetenal 1984, firma założona przez pracowników oryginalnego Tetenala, gdy tamten na początku roku stanął na krawędzi bankructwa zapowiada nowy produkt skierowany do początkujących. Jednorazowa...
14
0
Peak Design Everyday Line V2 - druga generacja uniwersalnych plecaków i toreb fotograficznych. Odświeżona konstrukcja i dwa nowe modele
Peak Design Everyday Line V2 - druga generacja uniwersalnych plecaków i toreb fotograficznych....
Akcesoria Peak Design to zdecydowanie jedne z najlepiej przemyślanych, a przy okazji najlepiej wyglądających toreb i plecaków fotograficznych. Teraz mają być jeszcze...
8
0
Powiązane artykuły