torba

Wszystkie artykuły z tagiem: "torba" w serwisie fotopolis.pl:
Nowości Tenby: plecaki z nowych kolekcji Fulton i Shootout oraz torba ze znanej linii Cooper
Nowa kolekcja plecaków Fulton utrzymana w klasycznym stylu vintage, linia wytrzymałych plecaków Shootout oraz niewielka torba z cenionej serii Cooper to nowości, które powiększyły ofertę firmy Tenba.
13 Mar 2019
Michał Chrzanowski
0
Taichman Como - ekskluzywna i funkcjonalna torba fotograficzna
Taichman Como to luksusowa torba zaprojektowana od podstaw przy ścisłej współpracy z profesjonalnymi fotografami. Wykonana w Europie z naturalnej, włoskiej skóry ma zaspokoić wymagania najbardziej wymagających użytkowników.
18 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
5
ONA X Tutes Capsule - nowa linia toreb i plecaków dla wymagających fotografów
Amerykańska firma ONA zaprezentowała nową odsłonę swojej najpopularniejszej torby i plecaka fotograficznego. Przy projektowaniu linii Tutes Capsule pomagał Jose „Tutes“ Tutiven, znany nowojorski fotograf. Produkty z tej serii mają odznaczać się wytrzymałością, funkcjonalnością oraz militarnym designem.
24 Paź 2018
Michał Chrzanowski
0
Think Tank Spectral - bezpieczeństwo ponad wszystko
Think Tank zaprezentował właśnie nową serię toreb fotograficznych, która łączy w sobie funkcjonalność i elementy zabezpieczające przed kradzieżą z przystępną ceną.
24 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
ONA Bond Street Bag – ciekawa propozycja dla miejskich odkrywców
Firma ONA Bags wprowadziła do kolekcji nową linię kompaktowych toreb Bond Street Bag. Zostały one zaprojektowane głównie z myślą o systemach bezlusterkowych i fotografach, którzy znaczną część swojego czasu poświęcają na fotografowaniu w plenerze.
25 Sty 2017
Michał Chrzanowski
0
Camslinger Outdoor - niewielki kompan każdego podróżnika
Firma CosySpeed zaprezentowała nową kolekcję Camslinger Outdoor. Została ona zaprojektowana głównie z myślą o systemach bezlustrkowych i fotografach, którzy znaczną część swojego czasu spędzają na fotografowaniu w plenerze.
22 Gru 2016
Michał Chrzanowski
0
Camslinger Streetomatic+ to ciekawa propozycja dla miejskich odkrywców
CosySpeed nie myśli zwalniać tempa. Firma zaprezentowała kolejną odsłonę niezwykle popularnego wśród fotografów ulicznych modelu z serii Camslinger. Nowy Streetomatic+ ma łączyć w sobie niewielki rozmiar z dużą funkcjonalnością.
8 Gru 2016
Michał Chrzanowski
1
Bug Out Bag - funkcjonalność to jej drugie imię
Bug Out Bag to idealna torba zaprojektowana dla najbardziej wymagających fotografów - obiecuje producent. Jej atutami mają być wytrzymałość oraz niezwykła wszechstronność.
7 Gru 2016
Michał Chrzanowski
1
Styl i funkcjonalność, czyli nowa kolekcja toreb Hawkesmill
Jeżeli poszukujecie niewielkich, ale za to bardzo ekskluzywnych toreb fotograficznych to mamy dobrą wiadomość. Firma Hawkesmill zaprezentowała właśnie nową kolekcję, która może się podobać.
6 Gru 2016
Michał Chrzanowski
0
Manfrotto Windsor Messenger M – test
Nie przestajemy poszukiwać idealnej torby fotograficznej. Dziś szczegółowo przyjrzymy się modelowi Manfrotto Windsor, który ma łączyć  w sobie funkcjonalne rozwiązanie z klasycznym wzornictwem.
3 Gru 2016
Michał Chrzanowski
4