Camslinger Outdoor - niewielki kompan każdego podróżnika

0

Autor: Michał Chrzanowski

22 Grudzień 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Firma CosySpeed zaprezentowała nową kolekcję Camslinger Outdoor. Została ona zaprojektowana głównie z myślą o systemach bezlustrkowych i fotografach, którzy znaczną część swojego czasu spędzają na fotografowaniu w plenerze.

CosySpeed nie myśli zwalniać tempa. Firma zaprezentowała kolejną kompaktową torbę fotograficzną. Camslinger Outdoor to najnowsze dzieło niemieckiego producent, które zostało zaprojektowane wspólnie z Stephanem Wiesnerem - podróżnikiem i fotografem. Tak więc zastosowane rozwiązania konstrukcyjne mają okazać się pomocne podczas fotografowania w trudnych warunkach.

 

 

Camslinger Outdoor to niewielkich rozmiarów torba fotograficzne, która pomieści najpotrzebniejszy sprzęt fotograficzny. Do jej wnętrza zmieścimy głównie aparat (bezlusterkowiec lub lustrzanka) z przymocowanym zoomem. Niemniej jednak dzięki dodatkowym i zamykanym kieszeniom zabierzemy ze sobą także liczne akcesoria. Oczywiście jak przystało na torbę zaprojektowaną z myślą o podróży wszystko zostało wykonane z wytrzymałych materiałów. Tak więc zewnętrzne poszycie to odporny na wodę Nylon 900D, zaś wnętrze zostało wyściełane miękkim materiałem, który chroni przenoszony sprzęt przed porysowaniem.

Nowa torba firmy CosySpeed to także unikalny system, dzięki któremu torba może być noszona na dwa sposoby. Pierwsza możliwość to klasyczne przewieszenie torby przez ramię. Z kolei po odpowiednim dostosowaniu długości pasa będziemy mogli umieścić torbę na biodrze - niczym typową kaburę na aparat fotograficzny. Jak zapewnia producent, takie wszechstronne rozwiązanie było poszukiwane przez fotografów i podróżników. Do tego otrzymujemy szybki dostęp do komory głównej, dzięki czemu będziemy w stanie niemal natychmiastowo wyjąć schowany sprzęt.

Aby stać się szczęśliwym posiadaczem Camslinger Outdoor wystarczy wesprzeć projekt CosySpeed w serwisie Indiegogo kwotą 79 dolarów. Więcej informacji o tym jak również innych produktach firmy znajdziecie na www.cosyspeed.com.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
HP Z25xs G3 i  HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
Firma HP zaprezentowała aż 8 nowych monitorów, ale dwa topowe modele HDR mogą zainteresować grafików, fotografów i twórców wideo.
2
1
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Szukasz wysokiej jakości oświetlacza, który zmieścisz w kieszeni? Poznaj lampy Nanlite.
0
0
Jesienna promocja Irix - filtry prostokątnę do 19% taniej i Protector gratis
Jesienna promocja Irix - filtry prostokątnę do 19% taniej i Protector gratis
Jesień to jedna z najlepszych pór na fotografię krajobrazową. W ramach najnowszej promocji Irix, specjalistyczne filtry, które pozwolą wam robić ją lepiej, kupicie ze...
0
0