Tenba Cooper 13 DSLR - test torby

Poszukiwania idealnej torby fotograficznej trwają w najlepsze. Dziś pod lupę bierzemy profesjonalny model Tenba Cooper 13 DSLR.

0
Michał Chrzanowski
24 Czerwiec 2016
Artykuł na: 17-22 minuty
Spis treści

Poszukiwanie odpowiedniej torby fotograficznej można porównać do poszukiwania Świętego Graala. Odnalezienie takiego modelu, który łączyłby w sobie elegancję i uniwersalność może graniczyć niemalże z cudem. Wprawdzie na rynku znajdziemy wiele toreb miejskich, jednak często ich producenci na etapie projektowania skupiają się na funkcjonalnych rozwiązaniach zapominając o stylowym designie, który przecież coraz częściej odgrywa równie ważną rolę dla niejednego fotografa. Na takie zapotrzebowanie rynku postanowiła odpowiedzieć firma Tenba, która w ostatnim kwartale ubiegłego roku zaprezentowała nową linię o nazwie Cooper.

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Najnowsza kolekcja firmy jest kierowana do wymagających użytkowników, dla których poza niezawodnością i funkcjonalnością liczy się także stylowy i elegancki wygląd. Do wyboru będziemy mieć cztery torby miejskie: Cooper 8, 13 Slim, 13 DSLR oraz największy model Cooper 15. Połączyliśmy ekskluzywne materiały z naszymi profesjonalnymi rozwiązaniami, dlatego też wszystko co kochacie i cenicie w profesjonalnych torbach fotograficznych znajdziecie w nowej kolekcji Cooper - czytamy na stronie producenta. Każdy z modeli jest już dostępny w polskiej sprzedaży, a cena zależy od wielkości i waha się w granicach 575-999 zł.

Czy w takim razie seria Cooper może okazać się pierwszym wyborem wśród profesjonalnych fotografów? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w poniższym teście modelu Tenba Cooper 13 DSLR, który naszym zdaniem może połączyć zalety torby fotograficznej z uniwersalnością toreb miejskich.

Spis treści

Poprzednia

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
BenQ SW270C - test monitora
BenQ SW270C - test monitora
To kolejny szerokogamutowy monitor z serii SW. Teraz o rozdzielczości QHD, przekątnej 27” i z unowocześnioną technologią równomierności wyświetlanego obrazu. Testujemy...
15
3
BenQ SW270C - pierwsze wrażenia
BenQ SW270C - pierwsze wrażenia
W nasze ręce trafił nowy szerokogamutowy monitor o rozdzielczości QHD i przekątnej 27”. Sprawdzamy jego możliwości w praktyce!
6
1
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
197
0
Powiązane artykuły