testy

Wszystkie artykuły z tagiem: "testy" w serwisie fotopolis.pl:
Yongnuo YN 85 mm f/1.8 - test obiektywu
Optyczna ofensywa Yongnuo trwa w najlepsze. Zobaczcie czy najnowszy model YN 85 mm f/1.8 ma szansę namieszać w segmencie portretowych szkieł.
13 Cze 2017
Michał Chrzanowski
4
Fujifilm X100F - test aparatu
Najnowsza, czwarta już odsłona popularnego modelu X100, to połączenie dobrze znanej już stylowej konstrukcji i zaawansowanych możliwości topowych bezlusterkowców producenta. Czy X100F to kompakt idealny?
6 Mar 2017
Michał Chrzanowski
6
Thule Aspect DSLR - test plecaka
Oferta plecaków fotograficznych wciąż się powiększa. Dziś sprawdziliśmy czy najnowsza propozycja firmy Thule to odpowiedni model dla najbardziej wymagających fotografów.
4 Lut 2017
Michał Chrzanowski
1
Nikon AF-S Nikkor 105 mm f/1.4E ED - test obiektywu
Najnowszy Nikkor 105 mm f/1.4E ED to najjaśniejszy obiektyw w swojej klasie, który już określany jest mianem legendarnego. Jednak czy rozkocha w sobie profesjonalnych portrecistów?
13 Sty 2017
Michał Chrzanowski
1
Olympus OM-D E-M1 Mark II - test aparatu
Druga generacja OM-D E-M1 to prawdziwa rewolucja i przekroczenie kolejnych fotograficznych barier - obiecuje producent. Czy nowy Olympus faktycznie okaże się konkurencją dla profesjonalnych lustrzanek?
3 Sty 2017
Michał Chrzanowski
3
Nikon D5 - test aparatu
Tytan pracy – tak w skrócie można opisać najnowszą flagową lustrzankę Nikona. D5 przeszedł usprawnienia na każdej niemal płaszczyźnie. Otrzymał lepszą matrycę, jeszcze udoskonalono autofokus i ergonomię. Sprawdźmy jak nowe możliwości przekładają się na komfort i wydajność pracy zawodowego fotografa.
16 Gru 2016
Michał Chrzanowski
12
Panasonic Lumix G80 - test aparatu
Lumix G80 to udoskonalona wersja zaprezentowanego w połowie ubiegłego roku modelu G7. Nową konstrukcję wyposażono w szereg nowinek technologicznych, zaś sam aparat „został zaprojektowany pod kątem maksymalnej sprawności w terenie” - obiecuje producent.
25 Lis 2016
Michał Chrzanowski
8
Canon EOS 5D Mark IV - test aparatu
Nowa matryca, system autofokusa zaczerpnięty z flagowego modelu, poprawiony tryb filmowy i udoskonalona ergonomia korpusu to główne cechy nowej odsłony linii 5D. Jednak czy to wystarczy, by rywalizować z zaawansowanymi lustrzankami konkurencji?
21 Paź 2016
Michał Chrzanowski
5
Czy Canon EOS 5D Mark IV to godny następca „trójki“? [TESTY STUDYJNE]
Canon EOS 5D Mark IV to przede wszystkim nowa matryca. Jednak czy zastosowane rozwiązania znajdą odzwierciedlenie w jakości obrazu? A także czy nowy Canon okaże się lepszy od swojego starszego brata? Przekonajcie się czytając pierwsze testy studyjne.
12 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
6
Case Logic Kontrast PRO DSLR - test
Model Kontrast PRO DSLR to najbardziej zaawansowany plecak w całej rodzinie Case Logic. Jednak czy to wystarczy, by zająć istotne miejsce na i tak już zapełnionym rynku plecaków fotograficznych?
3 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
5