Thule Aspect DSLR - test plecaka

Oferta plecaków fotograficznych wciąż się powiększa. Dziś sprawdziliśmy czy najnowsza propozycja firmy Thule to odpowiedni model dla najbardziej wymagających fotografów.

Autor: Michał Chrzanowski

4 Luty 2017
Artykuł na: 9-16 minut
Spis treści

Poszukiwanie odpowiedniego plecaka fotograficznego wcale nie musi należeć do łatwych i przyjemnych zadań. Wprawdzie na rynku możemy odnaleźć różnego rodzaju - bardziej lub mniej zaawansowane - konstrukcje, to jednak wciąż brakuje rozwiązań, które łączyłyby w sobie wytrzymałość i funkcjonalność z ciekawym i zarazem dyskretnym designem. Na takie właśnie oczekiwania fotografów postanowiła odpowiedzieć firma Thule, która zaprojektowała model, który może okazać się prawdziwym Świętym Graalem w świecie plecaków fotograficznych.

Thule Aspect DSLR to wyjątkowo uniwersalny model, który powinien znaleźć uznanie w oczach niejednego fotografa z żyłką podróżnika. Wzmocniona konstrukcja odporna na warunki pogodowe, wygodny system nośny, oddzielne komory na sprzęt fotograficzny, laptop i tablet oraz rzeczy prywatne, a także masa dodatkowych kieszeni na większe i mniejsze akcesoria - to wszystko ma zapewniać najnowszy plecak szwedzkiego producenta. Thule Aspect DSLR w polskiej sprzedaży pojawi się w pierwszym kwartale 2017 roku w cenie 699 zł.

Spis treści

Poprzednia

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Wandrd Rogue Sling 6L - test torby fotograficznej
Wandrd Rogue Sling 6L - test torby fotograficznej
Wandrd Sling to rozbudowana i wytrzymała „nerka” przystosowana do przenoszenia również cięższego zestawu fotograficznego lub filmowego. Sprawdzamy jak taki koncept radzi sobie w praktyce.
39
Hobolite - testujemy nowe uniwersalne lampy LED
Hobolite - testujemy nowe uniwersalne lampy LED
Hobolite to nowa, plasująca się w segmencie premium marka oświetleniowa, która za cel stawia sobie wszechstronność zastosowań. Możliwości nowych lamp przetestowaliśmy...
41
Szybki jak błyskawica SanDisk Professional SSD PRO-G40 - test dysku przenośnego
Szybki jak błyskawica SanDisk Professional SSD PRO-G40 - test dysku przenośnego
Mały, lekki i pancerny (IP 68), ale przede wszystkim zgodny również ze standardem Thunderbolt 3. Zdaniem producenta ma się to przekładać na nawet 3-krotnie szybsze transfery niż w przypadku...
22