Temporary Forevers 48Hr Classic - funkcjonalność i elegancja

Autor: Michał Chrzanowski

13 Styczeń 2016
Artykuł na: 4-5 minut
Jeżeli poszukujecie uniwersalnej, a przy tym eleganckiej torby fotograficznej, to mamy dla was dobrą wiadomość. Firma Temporary Forevers zaprezentowała model 48Hr Classic, który łączy w sobie funkcjonalność i nietuzinkowy wygląd.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

Model 48Hr Classic to stylowa, wykonana z włoskiej skóry torba fotograficzna, która została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych fotografach, którzy poza funkcjonalnością oczekują również klasycznego i eleganckiego wyglądu.

Alex Buzaianu, jeden z projektantów modelu 48Hr Classic, podkreśla, że dla nowoczesnych fotografów liczy się wszechstronność i uniwersalność. Nie można również zapominać o stylu i elegancji, którymi powinny wyróżniać się torby miejskie. ”Często łapałem się na tym, że sprzęt fotograficzny przekładałem do różnych toreb. Dlaczego? Głównie z dwóch powodów: rozmiar, gdy chciałem przenosić nieco więcej rzeczy i wygląd, gdy zależało mi na stylu. Dlatego też naszym celem było zaprojektowanie stylowej i eleganckiej torby, która z definicji będzie uniwersalna - torby którą będzie można zabrać dosłownie wszędzie” - powiedział pomysłodawca projektu, Alex Buzaianu.

Wewnątrz znalazła się specjalna komora, do której zmieścimy sprzęt fotograficzny: zaawansowaną lustrzankę z podpiętym obiektywem, dodatkowe szkło, lampę błyskową oraz różnego rodzaju akcesoria. Oczywiście przenoszony sprzęt będzie oddzielony specjalnymi przegrodami, które będziemy mogli regulować i dostosowywać do własnych potrzeb. Z przodu torby znalazła się także specjalna kieszeń, po której otwarciu uzyskamy łatwy dostęp do aparatu. Poza tym we wnętrzu znajdziemy także oddzielną kieszeń na laptop lub tablet, a także na osobiste akcesoria, na przykład smartfon, portfel lub dokumenty.

Jednak to nie wszystko. Za sprawą specjalnych zamków możemy znacząco zwiększyć wewnętrzną komorę torby - nawet o 70%, co może być największą zaletą tego modelu. Dzięki temu będziemy z niego mogli korzystać, jak z bagażu podręcznego, do którego zapakujemy nieco więcej rzeczy. Równie ciekawie wygląda system zapięć, który umożliwia noszenie torby na ramieniu lub na plecach. Natomiast uchwytu ręczne pozwolą na przenoszenie modelu 48Hr Classic, jak zwykłej aktówki.

Zobacz wszystkie zdjęcia (7)

Jeżeli jesteście zainteresowani modelem 48Hr Classic to możecie odwiedzić, kampanię społecznościową realizowaną w serwisie Kickstarter, w którym firma Temporary Forevers zbiera fundusze na realizację projektu. W ofercie są dostępne dwie torby: mniejsza 24H4 Clasic w cenie około 240 dolarów i większa 48Hr Classic za około 270 dolarów. Obie są w kolorach brązowym lub czarnym. Jak zapewnia producent, realizacja zamówień ma rozpocząć się na początku kwietnia 2016 roku. Więcej informacji o produkcie możecie dowiedzieć się na stronie tforevers.com.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
DJI prezentuje przenośne stacje zasilania - nawet do 60 ładowań aparatu lub smartfona
DJI prezentuje przenośne stacje zasilania - nawet do 60 ładowań aparatu lub smartfona
DJI poszerza swoją działalność. Chińczycy pokazali właśnie swoje pierwsze przenośne stacje zasilające, która ułatwią ładowanie baterii i zasilanie sprzętu elektronicznego w terenie....
6
Angelbird MatchPack - zestawy kart dopasowane wydajnością do Twojego aparatu
Angelbird MatchPack - zestawy kart dopasowane wydajnością do Twojego aparatu
Firma Angelbird przedstawia nową edycję zestawów kart pamięci Match Pack. Stworzone z myślą o profesjonalistach w branży fotograficznej i filmowej, mają zapewnić maksymalną wydajność i...
2
Konkurs i promocje na dymiarki PMI. Zrób zdjęcie z użyciem SmokeNINJA lub SmokeGENIE i zgarnij nagrody o wartości 10 tys. dolarów
Konkurs i promocje na dymiarki PMI. Zrób zdjęcie z użyciem SmokeNINJA lub SmokeGENIE i zgarnij...
Focus Nordic informuje o konkursie dla użytkowników dymiarek PMI. Na czas wydarzenia urządzenia SmokeNINJA i SmokeGENIE objęte zostały także specjalnymi promocjami.
5
Powiązane artykuły