Temporary Forevers 48Hr Switch - stylowa torba i plecak w jednym

Autor: Maciej Luśtyk

9 Grudzień 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Nie możecie zdecydować się czy lepiej wyposażyć się w torbę czy w plecak fotograficzny? Dzięki 48Hr Switch, już nigdy nie będziecie musieli się nad tym zastanawiać.

Ostatnimi czasy na rynku nie brakuje ciekawych toreb fotograficznych, ciągle jednak producenci mają tu spore pole do popisu. Przykładem innowacyjności niech będzie projekt torby 48Hr Switch, która aktualnie cieszy się ogromną popularnością w serwisie Kickstarter.

Co jest w niej tak wyjątkowego? Firma Temporary Forevers postawiła sobie za cel stworzenie najbardziej uniwersalnej torby na rynku. Stworzyli więc akcesorium, które ma oferować wygodę przenoszenia sprzętu w każdej sytuacji. Dzięki sprytnemu systemowi odpinanych pasków i różnym panelom frontowym, torbę w kilka chwil możemy przekształcić w pełni funkcjonalny plecak.

 

Co ciekawe, jeden z paneli możemy dodatkowo rozszerzyć, co pozwoli nam zwiększyć pojemność torby o 70%. Maksymalne wymiary torby to 42 x 29 x 16,5 cm. W środku znajdziemy regulowane przegrody, które pozwolą nam zmieścić lustrzankowe body wraz z trzema obiektywami, a przy tym zostanie jeszcze miejsce na rzeczy codziennego użytku. Przewidziano tez specjalne kieszenie na laptopa, tablet i smartfona. Jak możemy zobaczyć na filmie, w torbie (a może w plecaku) zmieścimy naprawdę sporo.

Całość została wykonana z prawdziwej skóry oraz płótna o gramaturze 280 g/m2 i jak obiecują twórcy, jest ręcznie szyta. Suwaki są z kolekcji produkcji naszej rodzimej firmy YKK - o ich wytrzymałość powinniśmy być więc spokojni. W ofercie znajdują się także modele w całości wykonane ze skóry.

Aby stać się posiadaczem torby, wystarczy wesprzeć projekt kwota 159 funtów (około 825 zł). Drogo, ale trzeba przyznać, że 48Hr Switch prezentuje się naprawdę ciekawie. O powodzenie zbiórki społecznościowej nie powinniśmy się martwić. W ciągu raptem kilku dni od startu kampanii twórcy zebrali już dwukrotność sumy potrzebnej na rozpoczęcie masowej produkcji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, produkt trafi na rynek w kwietniu 2017 roku.

Więcej informacji znajdziecie na stronie projektu w serwisie Kickstarter oraz pod adresem temporaryforevers.com.

 

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Vanguard zapowiedział „najbardziej stabilny w historii firmy” statyw dla filmowców - wyposażony w system szybkiego zwalniania aparatu, wygodną platformę poziomującą i udźwig do 25 kg. Premiera...
11
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Canon wprowadza nową, ulepszoną serię 3 wielkoformatowych drukarek ImagePROGRAF PRO. Nowe modele maja być wygodniejsze w obsłudze i oferować większą produktywność. Współpracują też z...
4
Edelkrone Tripod X - zmechanizowany, samopoziomujący się statyw, który udźwignie 20 kg sprzętu
Edelkrone Tripod X - zmechanizowany, samopoziomujący się statyw, który udźwignie 20 kg sprzętu
Edelkrone zaprezentowało statyw, który odmienić ma prace wideo. Tripod X sam się poziomuje, pozwala na zdalne regulowanie wysokości i umożliwia programowanie sekwencji ruchów oraz...
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)