Think Tank Lily Deanne - seria zaprojektowana specjalnie dla kobiet

Think Tank Lily Deanne - seria zaprojektowana specjalnie dla kobiet
Wielu producentów zaczyna tworzyć akcesoria fotograficzne przeznaczone wyłącznie dla żeńskiej części fotograficznego świata. Do grona takich firm dołączył właśnie Think Thank, który zaprezentował kolekcję Lily Deanne. Nowa linia składa się z trzech toreb, które zostały zaprojektowana z myślą o fotografujących kobietach.
Think Tank Lily Deanne to seria toreb fotograficznych, która po raz pierwszy w historii firmy została wykonana wyłącznie dla kobiet fotografów. Nowe torby zostały zaprojektowane przez zdobywczynię nagrody Pulitzera, Deanne Fitzmaurice oraz długoletnią projektantkę produktów Think Tank, Lily Fisher. To właśnie od imion obu Pań wzięła się nazwa najnowszej kolekcji. W jej skład wchodzą trzy, różniące się wielkością, torby fotograficzne - Lucido, Mezzo i Tutto.
Zobacz wszystkie zdjęcia (10)
Model Lily Deanne Lucido to najmniejsza z zaprezentowanych toreb. Do jej wnętrza zmieścimy jedną lustrzankę z zamocowanym obiektywem, dwa dodatkowe szkła (głównie stałki), akcesoria oraz 8 calowy tablet. Wymiary torby to: 29 x 22.5 x 13.5 cm. Z kolei do Lily Deanne Mezzo załadujemy jedną lustrzankę z zamocowanym zoomem, dwa lub trzy dodatkowe obiektywy, akcesoria fotograficzne oraz 10 calowy tablet lub 11 calowy laptop. Wymiary torby to: 35 x 25 x 15.5 cm. Lily Deanne Tutto to największy model, do którego - zdaniem producenta - bez problemu zmieścimy jedną profesjonalną lustrzankę z podłączonym gripem i obiektywem zmiennoogniskowym (np. 24-70 mm f/2.8), dodatkowe pięć szkieł, dwie lampy błyskowe oraz 15 calowy laptop. Wymiary torby to: 43 x 29 x 21 cm.

Produkty są już dostępne w sprzedaży w czarnym i brązowym kolorze. Za najmniejszą Lily Deanne Lucido zapłacimy około 200 dolarów. Średni model Lily Deanne Mezzo kosztuje około 250 dolarów. Z kolei cena za największą Lily Deanne Tutto wynosi około 300 dolarów. Więcej informacji o nowej kolekcji możecie znaleźć na stronie www.thinktankphoto.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1