Think Tank Lily Deanne - seria zaprojektowana specjalnie dla kobiet

0
Michał Chrzanowski
23 Październik 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Wielu producentów zaczyna tworzyć akcesoria fotograficzne przeznaczone wyłącznie dla żeńskiej części fotograficznego świata. Do grona takich firm dołączył właśnie Think Thank, który zaprezentował kolekcję Lily Deanne. Nowa linia składa się z trzech toreb, które zostały zaprojektowana z myślą o fotografujących kobietach.
Think Tank Lily Deanne to seria toreb fotograficznych, która po raz pierwszy w historii firmy została wykonana wyłącznie dla kobiet fotografów. Nowe torby zostały zaprojektowane przez zdobywczynię nagrody Pulitzera, Deanne Fitzmaurice oraz długoletnią projektantkę produktów Think Tank, Lily Fisher. To właśnie od imion obu Pań wzięła się nazwa najnowszej kolekcji. W jej skład wchodzą trzy, różniące się wielkością, torby fotograficzne - Lucido, Mezzo i Tutto.
Zobacz wszystkie zdjęcia (10)

Model Lily Deanne Lucido to najmniejsza z zaprezentowanych toreb. Do jej wnętrza zmieścimy jedną lustrzankę z zamocowanym obiektywem, dwa dodatkowe szkła (głównie stałki), akcesoria oraz 8 calowy tablet. Wymiary torby to: 29 x 22.5 x 13.5 cm. Z kolei do Lily Deanne Mezzo załadujemy jedną lustrzankę z zamocowanym zoomem, dwa lub trzy dodatkowe obiektywy, akcesoria fotograficzne oraz 10 calowy tablet lub 11 calowy laptop. Wymiary torby to: 35 x 25 x 15.5 cm. Lily Deanne Tutto to największy model, do którego - zdaniem producenta - bez problemu zmieścimy jedną profesjonalną lustrzankę z podłączonym gripem i obiektywem zmiennoogniskowym (np. 24-70 mm f/2.8), dodatkowe pięć szkieł, dwie lampy błyskowe oraz 15 calowy laptop. Wymiary torby to: 43 x 29 x 21 cm.

Produkty są już dostępne w sprzedaży w czarnym i brązowym kolorze. Za najmniejszą Lily Deanne Lucido zapłacimy około 200 dolarów. Średni model Lily Deanne Mezzo kosztuje około 250 dolarów. Z kolei cena za największą Lily Deanne Tutto wynosi około 300 dolarów. Więcej informacji o nowej kolekcji możecie znaleźć na stronie www.thinktankphoto.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Nowa lampa Quadralite to nie tylko ciekawa i tania alternatywa dla modelu Profoto A1, ale także najlepszy Speedlite w ofercie producenta.
25
1
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
W czerwcu usłyszeliśmy o powrocie popularnego materiału Acros w nowej odsłonie. Jego możliwości w formacie 120 i 135 będziemy mogli wypróbować już niebawem.
55
0
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
64 GB RAM-u, do 8 TB przestrzeni dyskowej, świetny ekran i usprawniona klawiatura. Najnowszy Macbook Pro to komputer, którego wreszcie znów będą mogli pokochać...
12
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (8)