Think Tank Lily Deanne - seria zaprojektowana specjalnie dla kobiet

0
Michał Chrzanowski
23 Październik 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Wielu producentów zaczyna tworzyć akcesoria fotograficzne przeznaczone wyłącznie dla żeńskiej części fotograficznego świata. Do grona takich firm dołączył właśnie Think Thank, który zaprezentował kolekcję Lily Deanne. Nowa linia składa się z trzech toreb, które zostały zaprojektowana z myślą o fotografujących kobietach.
Think Tank Lily Deanne to seria toreb fotograficznych, która po raz pierwszy w historii firmy została wykonana wyłącznie dla kobiet fotografów. Nowe torby zostały zaprojektowane przez zdobywczynię nagrody Pulitzera, Deanne Fitzmaurice oraz długoletnią projektantkę produktów Think Tank, Lily Fisher. To właśnie od imion obu Pań wzięła się nazwa najnowszej kolekcji. W jej skład wchodzą trzy, różniące się wielkością, torby fotograficzne - Lucido, Mezzo i Tutto.
Zobacz wszystkie zdjęcia (10)

Model Lily Deanne Lucido to najmniejsza z zaprezentowanych toreb. Do jej wnętrza zmieścimy jedną lustrzankę z zamocowanym obiektywem, dwa dodatkowe szkła (głównie stałki), akcesoria oraz 8 calowy tablet. Wymiary torby to: 29 x 22.5 x 13.5 cm. Z kolei do Lily Deanne Mezzo załadujemy jedną lustrzankę z zamocowanym zoomem, dwa lub trzy dodatkowe obiektywy, akcesoria fotograficzne oraz 10 calowy tablet lub 11 calowy laptop. Wymiary torby to: 35 x 25 x 15.5 cm. Lily Deanne Tutto to największy model, do którego - zdaniem producenta - bez problemu zmieścimy jedną profesjonalną lustrzankę z podłączonym gripem i obiektywem zmiennoogniskowym (np. 24-70 mm f/2.8), dodatkowe pięć szkieł, dwie lampy błyskowe oraz 15 calowy laptop. Wymiary torby to: 43 x 29 x 21 cm.

Produkty są już dostępne w sprzedaży w czarnym i brązowym kolorze. Za najmniejszą Lily Deanne Lucido zapłacimy około 200 dolarów. Średni model Lily Deanne Mezzo kosztuje około 250 dolarów. Z kolei cena za największą Lily Deanne Tutto wynosi około 300 dolarów. Więcej informacji o nowej kolekcji możecie znaleźć na stronie www.thinktankphoto.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Fomei LED Mini 15W i 30W - kompaktowe, plenerowe lampy światła ciągłego
Fomei LED Mini 15W i 30W - kompaktowe, plenerowe lampy światła ciągłego
W ofercie czeskiego producenta pojawiły się ciekawe, kompaktowe lampy LED, które mają szansę wzbogacić produkcje wideo. Czy mają szansę zastąpić popularne...
0
0
X-Rite i1Photo Pro 3 Plus - kalibrator do zadań specjalnych
X-Rite i1Photo Pro 3 Plus - kalibrator do zadań specjalnych
Najnowsze urządzenie do pomiaru kolorów X-Rite pozbywać ma się ważnego problemu tego typu rozwiązań, jakim jest ograniczona zdolność pomiaru powierzchni szorstkich,...
3
0
Tenba Sue Bryce Collection - gdy jesteś niewolnikiem mody, ale też fotografem. Lub odwrotnie
Tenba Sue Bryce Collection - gdy jesteś niewolnikiem mody, ale też fotografem. Lub odwrotnie
Choć stylowe torby fotograficzne nie są na rynku nowością, dawno już nie widzieliśmy projektu tak mocno zaangażowanego pod względem wzornictwa. Zaskoczeniem jest także...
6
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (8)