Think Tank Photo Airport 4-Sight

Firma Think Tank Photo zaprezentowała torbę Airport 4-Sight. To duża torba na czterech kółkach skonstruowana z myślą o użytkownikach często przemieszczających się ze swoim sprzętem samolotami.

Torba Airport 4-Sight firmy Think Tank Photo została skonstruowana z myślą o fotografach często podróżujących ze swoim sprzętem samolotami. Torba spełnia wymagania linii lotniczych dotyczące rozmiarów bagażu podręcznego. Ma cztery kółka, dzięki czemu łatwo nią manewrować w wąskich przejściach prowadząc ją przy nodze. Oto wymiary i pojemność torby:
  • wymiary zewnętrzne: 35,6 x 49,5 x 20,3 cm
  • wymiary wewnętrzne: 31,2 x 40,6 x 12,7 - 17 cm
  • waga: 3,2 - 4 kg
  • pojemność: profesjonalna lustrzanka z 4-5 dodatkowymi obiektywami
Torba Think Tank Photo Airport 4-Sight trafi do sklepów w przyszłym miesiącu.
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
0
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4