Think Tank Photo Airport 4-Sight

Firma Think Tank Photo zaprezentowała torbę Airport 4-Sight. To duża torba na czterech kółkach skonstruowana z myślą o użytkownikach często przemieszczających się ze swoim sprzętem samolotami.

Torba Airport 4-Sight firmy Think Tank Photo została skonstruowana z myślą o fotografach często podróżujących ze swoim sprzętem samolotami. Torba spełnia wymagania linii lotniczych dotyczące rozmiarów bagażu podręcznego. Ma cztery kółka, dzięki czemu łatwo nią manewrować w wąskich przejściach prowadząc ją przy nodze. Oto wymiary i pojemność torby:
  • wymiary zewnętrzne: 35,6 x 49,5 x 20,3 cm
  • wymiary wewnętrzne: 31,2 x 40,6 x 12,7 - 17 cm
  • waga: 3,2 - 4 kg
  • pojemność: profesjonalna lustrzanka z 4-5 dodatkowymi obiektywami
Torba Think Tank Photo Airport 4-Sight trafi do sklepów w przyszłym miesiącu.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8