Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Think Tank Production Manager 50 – prawdziwe monstrum na kółkach

0

Autor: Michał Chrzanowski

6 Kwiecień 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Jeżeli kiedykolwiek narzekaliście na brak miejsca na sprzęt w torbach, plecakach lub walizkach fotograficznych, to mamy dobrą wiadomość. Think Tank zaprezentował model Production Manager 50, która okazuje się być największą i najbardziej pojemną walizką dostępną w ofercie firmy.

Think Tank to znana i ceniona firma, której produkty cieszą się dużą popularnością – zwłaszcza wśród profesjonalistów. W jej ofercie znajdziemy wiele toreb, plecaków i akcesoriów projektowanych z myślą o filmowcach i fotografach. Na początku kwietnia 2016 roku producent zaprezentował model Production Manager 50, który według projektantów jest największą walizką fotograficzną obecnie dostępną na rynku.

Production Manager 50 imponuje wymiarami. Wnętrze mierzy 38 x 125 x 25.4 cm, a dzięki odpinanym podziałkom dostosujemy środek do swoich potrzeb i wielkości przenoszonego sprzętu. Tego ostatniego zmieścimy ogromną ilość. Bez większych problemów zabierzemy ze sobą studyjne lampy, dodatkowe akumulatory, różnego rodzaju dyfuzory modelujące światło, jak również statywy czy monopody. Jednak dzięki wspomnianym ruchomym podziałkom będziemy w stanie wygospodarować znacznie więcej miejsca, także na aparat z dodatkowymi obiektywami. Producent pomyślał również o małych akcesoriach lub kablach. Te schowamy w specjalnie wydzielonych i zamykanych kieszeniach. Zdaniem producenta dzięki Production Manager 50 sami zabierzemy na sesję zdjęciową tyle sprzętu ile normalnie musiałoby wziąć dwie osoby w mniejszych walizkach.

Co nie powinno dziwić, zaprezentowany model to także jakość wykonania z najwyższej półki. Zewnętrzne poszycie walizki zostało wykonane ze wzmacnianego balistycznego nylonu. Całość została uszczelniona przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, dlatego też różnego rodzaju kurz czy woda nie będą stanowiły problemów. Producent, dzięki specjalnie zaprojektowanym kółkom walizki, zapewnia, że niepożądane drgania powstałe w wyniku transportu zostały zminimalizowane, co ma zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo.

Production Manager 50 to największa walizka obecnie dostępna w ofercie Think Tank, która jest już dostępna w sprzedaży. Za najnowszy model zapłacimy około $600. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.thinktankphoto.com

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Świetna promocja na gimbale Gudsen Moza - nawet 400 zł taniej
Świetna promocja na gimbale Gudsen Moza - nawet 400 zł taniej
Gimbale Moza to atrakcyjna i niedroga alternatywa dla modeli DJI, Zhiyun czy FeiyuTech. Do końca roku kupicie je w rekordowo niskich cenach.
32
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)