Think Tank Photo

Wszystkie artykuły z tagiem: "Think Tank Photo" w serwisie fotopolis.pl:
Think Tank Photo Stash Master 13L przekształci dowolny plecak w rozwiązanie dla fotografa
Jeżeli poszukujesz do swojego zwykłego plecaka praktycznego insertu na sprzęt fotograficzny, który sam w sobie może być używany także jako poręczna torba, to model Stash Master 13L powinien spełnić Twoje oczekiwania.
10 Maj 2019
Michał Chrzanowski
0
ThinkTank MindShift PhotoCross 15 - fotograficzny plecak dla wymagających
Dużo wydzielonego miejsca na sprzęt, wygodny boczny dostęp do aparatów, obiektywów, cała masa kieszonek na mniejsze akcesoria oraz wytrzymałe i odporne materiały - oto najważniejsze cechy nowego plecaka ThinkTank MindShift PhotoCross 15.
17 Kwi 2019
Michał Chrzanowski
0
Think Tank Photo Vision - nowa linia naramiennych toreb fotograficznych
Think Tank Photo rozszerza swoją ofertę o linię Vision, w skład której wchodzą trzy rozmiary toreb, które maksymalnie pomieszczą lustrzankowe body nawet z 5 obiektywami i notebookiem.
14 Mar 2019
Maciej Luśtyk
0
Think Tank Photo i MindShift Gear łączą siły
To już pewne. Think Tank Photo i MindShift Gear, znani producenci akcesoriów fotograficznych, oficjalnie połączyli swoje siły i stali się jedną wielką firmą, która ma dostarczać „wysokiej klasy innowacyjne rozwiązania“.
2 Sie 2018
Michał Chrzanowski
0
Think Tank Airport Advantage Plus - idealna na fotograficzną podróż
Jeśli często podróżujecie i poszukujecie wytrzymałej, a przy tym kompaktowej walizki fotograficznej to mamy dobrą wiadomość. Model Airport Advantage Plus jest wielkości niewielkiego bagażu podręcznego, mimo to do jego wnętrza schowamy naprawdę sporo sprzętu.
5 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Think Tank Spectral - bezpieczeństwo ponad wszystko
Think Tank zaprezentował właśnie nową serię toreb fotograficznych, która łączy w sobie funkcjonalność i elementy zabezpieczające przed kradzieżą z przystępną ceną.
24 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Think Tank Signature - nowa linia eleganckich toreb fotograficznych
Do grona firm, które w swojej ofercie mają torby utrzymane w stylistyce retro dołącza znany i lubiany Think Tank. Linia Signature, to eleganckie torby “premium”, które przydadzą się nie tylko w pracy fotografa.
13 Lut 2017
Maciej Luśtyk
0
Think Tank Airport Advantage - zaprojektowana z myślą o podróży
Firma Think Tank zaprezentowała walizkę fotograficzną, którą powinna spodobać się profesjonalistom. Model Airport Advantage jest wielkości niewielkiego bagażu podręcznego, jednak do wnętrza schowamy naprawdę sporo sprzętu.
16 Lis 2016
Michał Chrzanowski
0
Think Tank Shape Shifter V2.0 – modułowe plecaki dla wymagających
Profesjonalna linia plecaków Think Tank Shape Shifter w końcu doczekała się odświeżenia. Producent zaprezentował trzy modele, w tym jeden zupełnie nowy projekt, które mają zaskarbić serca profesjonalnych fotografów i filmowców.
19 Sie 2016
Michał Chrzanowski
0
Think Tank Production Manager 50 – prawdziwe monstrum na kółkach
Jeżeli kiedykolwiek narzekaliście na brak miejsca na sprzęt w torbach, plecakach lub walizkach fotograficznych, to mamy dobrą wiadomość. Think Tank zaprezentował model Production Manager 50, która okazuje się być największą i najbardziej pojemną walizką dostępną w ofercie firmy.
6 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
0