Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Think Tank Photo i MindShift Gear łączą siły

0

Autor: Michał Chrzanowski

2 Sierpień 2018
Artykuł na: 4-5 minut

To już pewne. Think Tank Photo i MindShift Gear, znani producenci akcesoriów fotograficznych, oficjalnie połączyli swoje siły i stali się jedną wielką firmą, która ma dostarczać „wysokiej klasy innowacyjne rozwiązania“.

Think Tank Photo i MindShift Gear to producenci, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Ich torby, plecaki i akcesoria są dobrze znane wśród fotografów. Przez lata działy jako siostrzane firmy, jednak od teraz obie będą występować pod marką Think Tank Photo. Fuzja weszła już w życie, a firmy natychmiast połączyły swoje działania biznesowe.

- Celebrujemy kamień milowy, ponieważ oficjalnie jesteśmy świadkami połączenia dwóch najlepszych producentów toreb i akcesoriów fotograficznych, Think Tank i MindShift. Wykorzystamy nasze wieloletnie doświadczenie, aby przesunąć granice i zwiększyć naszą reputację jako „wybór profesjonalistów“ - powiedział Doug Murdoch, założyciel, prezes i główny projektant Think Tank.

- Zarówno Think Tank, jak i MindShift to firmy rozwijające się i skupiające się na przyszłościowych szansach. Łącząc aktywa obu firm, możemy usprawnić dostęp do naszej kompletnej linii produktów, ułatwiając naszym międzynarodowym dystrybutorom i partnerom handlowym współpracę z nami - dodaje Murdoch.

Jednak nazwa MindShift  nie powinna zniknąć z rynku. Od teraz ma występować jako odrębna linia produktów przeznaczonych do zaawansowanych fotografów. Poza tym Doug Murdoch będzie nadal przewodniczył zarządowi - został nowym prezesem połączonej firmy. Efekty fuzji już są widoczne. Strona MindShift Gear już odsyła użytkowników na stronę Think Tank Photo, gdzie można znaleźć linię produktów MindShift.

wykorzystane zdjęcia: materiały producenta

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Zdjęcie ranionego fotoreportera Tygodnika Solidarność Tomasza Gutrego 11 listopada 2020 roku błyskawicznie obiegło wszystkie media. Postrzelony fotograf będzie domagać...
110
0
Google Photos kasuje nielimitowaną przestrzeń na zdjęcia. Macie czas do czerwca 2021
Google Photos kasuje nielimitowaną przestrzeń na zdjęcia. Macie czas do czerwca 2021
Zła wiadomość dla wszystkich, którzy zawierzyli w dożywotnią, nieimitowaną przestrzeń dyskową oferowaną przez aplikację Zdjęcia Google. Od czerwca przyszłego...
34
0
Ceny filmów Kodak w 2021 znów wzrosną. Warto kupić na zapas?
Ceny filmów Kodak w 2021 znów wzrosną. Warto kupić na zapas?
Kodak Alaris zapowiada podniesienie od nowego roku cen materiałów światłoczułych o nawet 20 procent. Tłumaczy to wzrostem kosztów spowodowanych przez światową pandemią...
6
0