Think Tank Photo i MindShift Gear łączą siły

0

Autor: Michał Chrzanowski

2 Sierpień 2018
Artykuł na: 4-5 minut

To już pewne. Think Tank Photo i MindShift Gear, znani producenci akcesoriów fotograficznych, oficjalnie połączyli swoje siły i stali się jedną wielką firmą, która ma dostarczać „wysokiej klasy innowacyjne rozwiązania“.

Think Tank Photo i MindShift Gear to producenci, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Ich torby, plecaki i akcesoria są dobrze znane wśród fotografów. Przez lata działy jako siostrzane firmy, jednak od teraz obie będą występować pod marką Think Tank Photo. Fuzja weszła już w życie, a firmy natychmiast połączyły swoje działania biznesowe.

- Celebrujemy kamień milowy, ponieważ oficjalnie jesteśmy świadkami połączenia dwóch najlepszych producentów toreb i akcesoriów fotograficznych, Think Tank i MindShift. Wykorzystamy nasze wieloletnie doświadczenie, aby przesunąć granice i zwiększyć naszą reputację jako „wybór profesjonalistów“ - powiedział Doug Murdoch, założyciel, prezes i główny projektant Think Tank.

- Zarówno Think Tank, jak i MindShift to firmy rozwijające się i skupiające się na przyszłościowych szansach. Łącząc aktywa obu firm, możemy usprawnić dostęp do naszej kompletnej linii produktów, ułatwiając naszym międzynarodowym dystrybutorom i partnerom handlowym współpracę z nami - dodaje Murdoch.

Jednak nazwa MindShift  nie powinna zniknąć z rynku. Od teraz ma występować jako odrębna linia produktów przeznaczonych do zaawansowanych fotografów. Poza tym Doug Murdoch będzie nadal przewodniczył zarządowi - został nowym prezesem połączonej firmy. Efekty fuzji już są widoczne. Strona MindShift Gear już odsyła użytkowników na stronę Think Tank Photo, gdzie można znaleźć linię produktów MindShift.

wykorzystane zdjęcia: materiały producenta

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Portugalski Vogue skrytykowany za okładkę dotyczącą szaleństwa. Czy to już szaleństwo poprawności?
Portugalski Vogue skrytykowany za okładkę dotyczącą szaleństwa. Czy to już szaleństwo poprawności?
Kolejny raz okładka magazynu staje się przedmiotem kontrowersji. Tym razem dotyczą one sposobu przedstawienia choroby psychicznej. Tylko czy wizja artystyczna powinna...
15
0
VirtuRama - powstała wirtualna galeria fotografii. Inauguracyjnie Tomasz Lazar
VirtuRama - powstała wirtualna galeria fotografii. Inauguracyjnie Tomasz Lazar
Choć większość fizycznych wystaw otwiera się już na odwiedzających, nie znaczy to, że tego formuła nie sprawdzi się w dłuższej perspektywie czasu. VirtuRama to...
26
0
Screenshoty jak fotografie? Getty Images będzie “fotografować” e-sport
Screenshoty jak fotografie? Getty Images będzie “fotografować” e-sport
Fotografowie agencji Getty Images będą obsługiwać zawody w grę Gran Turismo, czyli wykonywać “screeny” podczas pojedynków. Czy to jednak nadal fotografia?
17
0