Think Tank Photo i MindShift Gear łączą siły

0
Michał Chrzanowski
2 Sierpień 2018
Artykuł na: 4-5 minut

To już pewne. Think Tank Photo i MindShift Gear, znani producenci akcesoriów fotograficznych, oficjalnie połączyli swoje siły i stali się jedną wielką firmą, która ma dostarczać „wysokiej klasy innowacyjne rozwiązania“.

Think Tank Photo i MindShift Gear to producenci, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Ich torby, plecaki i akcesoria są dobrze znane wśród fotografów. Przez lata działy jako siostrzane firmy, jednak od teraz obie będą występować pod marką Think Tank Photo. Fuzja weszła już w życie, a firmy natychmiast połączyły swoje działania biznesowe.

- Celebrujemy kamień milowy, ponieważ oficjalnie jesteśmy świadkami połączenia dwóch najlepszych producentów toreb i akcesoriów fotograficznych, Think Tank i MindShift. Wykorzystamy nasze wieloletnie doświadczenie, aby przesunąć granice i zwiększyć naszą reputację jako „wybór profesjonalistów“ - powiedział Doug Murdoch, założyciel, prezes i główny projektant Think Tank.

- Zarówno Think Tank, jak i MindShift to firmy rozwijające się i skupiające się na przyszłościowych szansach. Łącząc aktywa obu firm, możemy usprawnić dostęp do naszej kompletnej linii produktów, ułatwiając naszym międzynarodowym dystrybutorom i partnerom handlowym współpracę z nami - dodaje Murdoch.

Jednak nazwa MindShift  nie powinna zniknąć z rynku. Od teraz ma występować jako odrębna linia produktów przeznaczonych do zaawansowanych fotografów. Poza tym Doug Murdoch będzie nadal przewodniczył zarządowi - został nowym prezesem połączonej firmy. Efekty fuzji już są widoczne. Strona MindShift Gear już odsyła użytkowników na stronę Think Tank Photo, gdzie można znaleźć linię produktów MindShift.

wykorzystane zdjęcia: materiały producenta

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji Konkursu im. Krzysztofa Millera
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji...
Reportaże o uchodźcach, osobach starszych, Wielkim Tygodniu na Sycylii, handlu ludźmi we Włoszech, ruchu Glitter Confusion, niepełnosprawnym kulturyście oraz podróży...
13
0
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Peak Design Travel Tripod to jeden z najciekawszych statywów ostatnich lat. Okazuje się, że ktoś próbuje wykorzystać popularność projektu w serwisie Kickstarter (ponad...
17
0
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Jedno krzesło, tysiące zdjęć. Od wyposażenia werand majętnych obywateli do symbolu ruchu Czarnych Panter w ciągu stu lat.
10
0