Think Tank Photo Vision - nowa linia naramiennych toreb fotograficznych

Think Tank Photo Vision - nowa linia naramiennych toreb fotograficznych

Think Tank Photo rozszerza swoją ofertę o linię Vision, w skład której wchodzą trzy rozmiary toreb, które maksymalnie pomieszczą lustrzankowe body nawet z 5 obiektywami i notebookiem.

Think Tank Vision to nowa linia naramiennych toreb fotograficznych, oferujących minimalistyczne, nowoczesne wzornictwo i dużą funkcjonalność. W jej skład wchodzą trzy modele (Vision 10, Vision 13 i Vision 15), różniące się wymiarami i pojemnością.

Do największej z nich, Vision 15, zmieścimy lustrzankę wraz obiektywem 24-70 mm, a do tego nawet 4 inne szkła, lampę reporterską, tablet i 15-calowego laptopa. Średni model Vision 13 pomieści lustrzankę, lub bezlusterkowca wraz z 2-3 dodatkowymi obiektywami, tablet oraz 13-calowego notebooka. Obydwa modele pozwolą też na zmieszczenie dłuższych obiektywów, np 70-200 mm. Do Vision 10, najmniejszej torby w ofercie, będziemy w stanie zapakować aparat wraz z 1-2 obiektywami oraz 10-calowego laptopa. Wszystkiego, co niezbędne na temat nowych toreb dowiecie się z poniższej prezentacji.

 

Torby, w każdym wariancie, wykonane zostały z wytrzymałego materiału pokrytego warstwą hydrofobową, która zapewni ochronę przed deszczem i wilgocią. W razie mocniejszej ulewy na wyposażeniu jest też pokrowiec przeciwdeszczowy. W środku znajdziemy regulowane, miękkie przegródki, które pozwolą na wygodne rozplanowanie załadunku, a także kieszeń na akcesoria, dokumenty, smartfona i inne rzeczy codziennego użytku oraz uchwyt na statyw.

Cena i dostępność

Jak zawsze w przypadku marki Think Tank Photo możemy liczyć na stosunkowo przystępną cenę. Torby zostały wycenione kolejno na 110 dolarów (około 418 zł, Vision 10), 130 dolarów (około 495 zł, Vision 13) i 140 dolarów (około 535 zł, Vision 15).

Na razie nie wiemy kiedy i w jakiej cenie torby pojawią się na polskim rynku.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem thinktankphoto.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4