Think Tank Photo Vision - nowa linia naramiennych toreb fotograficznych

0
Maciej Luśtyk
14 Marzec 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Think Tank Photo rozszerza swoją ofertę o linię Vision, w skład której wchodzą trzy rozmiary toreb, które maksymalnie pomieszczą lustrzankowe body nawet z 5 obiektywami i notebookiem.

Think Tank Vision to nowa linia naramiennych toreb fotograficznych, oferujących minimalistyczne, nowoczesne wzornictwo i dużą funkcjonalność. W jej skład wchodzą trzy modele (Vision 10, Vision 13 i Vision 15), różniące się wymiarami i pojemnością.

Do największej z nich, Vision 15, zmieścimy lustrzankę wraz obiektywem 24-70 mm, a do tego nawet 4 inne szkła, lampę reporterską, tablet i 15-calowego laptopa. Średni model Vision 13 pomieści lustrzankę, lub bezlusterkowca wraz z 2-3 dodatkowymi obiektywami, tablet oraz 13-calowego notebooka. Obydwa modele pozwolą też na zmieszczenie dłuższych obiektywów, np 70-200 mm. Do Vision 10, najmniejszej torby w ofercie, będziemy w stanie zapakować aparat wraz z 1-2 obiektywami oraz 10-calowego laptopa. Wszystkiego, co niezbędne na temat nowych toreb dowiecie się z poniższej prezentacji.

 

Torby, w każdym wariancie, wykonane zostały z wytrzymałego materiału pokrytego warstwą hydrofobową, która zapewni ochronę przed deszczem i wilgocią. W razie mocniejszej ulewy na wyposażeniu jest też pokrowiec przeciwdeszczowy. W środku znajdziemy regulowane, miękkie przegródki, które pozwolą na wygodne rozplanowanie załadunku, a także kieszeń na akcesoria, dokumenty, smartfona i inne rzeczy codziennego użytku oraz uchwyt na statyw.

Cena i dostępność

Jak zawsze w przypadku marki Think Tank Photo możemy liczyć na stosunkowo przystępną cenę. Torby zostały wycenione kolejno na 110 dolarów (około 418 zł, Vision 10), 130 dolarów (około 495 zł, Vision 13) i 140 dolarów (około 535 zł, Vision 15).

Na razie nie wiemy kiedy i w jakiej cenie torby pojawią się na polskim rynku.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem thinktankphoto.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
Ilford zapowiada pojawienie się nowych materiałów, które trafią do sprzedaży 24 października. Czego możemy się spodziewać?
15
0
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Rynek stabilizatorów do aparatów rośnie w niesłabnącym tempie. Zhiyun odgryza poważny kawałek tego tortu, ale wciąż mu mało i dlatego wprowadza na rynek model rozszerzający innowacyjną rodzinę...
5
0
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Jak twierdzi producent, pokazy rok temu film monochromatyczny Berlin Kino B&W wyprzedał się na pniu. Dlatego Lomography postanowiło jeszcze go...
5
0
Powiązane artykuły