Think Tank Photo Urban Disguise 70 Pro

Firma Think Tank Photo zaprezentowała nową, pojemną torbę fotograficzną. Urban Disguise 70 Pro charakteryzuje się dyskretnym, mało "fotograficznym" wyglądem i bardzo dużą pojemnością - mieści lustrzankę z przypiętym obiektywem klasy 70-200 mm f/2,8.

Think Tank Urban Disguise 70 Pro to nowa torba charakteryzująca się dyskretnym wyglądem. Na pierwszy rzut oka nie przypomina typowej torby fotograficznej, co może być sporym atutem - szczególnie przy przenoszeniu cennego sprzętu. Urban Disguise jest bardzo pojemna. Może pomieścić dowolny korpus z obiektywem klasy 70-200mm f/2,8. Oto dokładne wymiary:
  • wewnętrzne: 37 x 31 x 16,5 cm
  • zewnętrzne: (38 x 32 x 19 cm)
Producent pomyślał też o wielu mniejszych kieszeniach na dokumenty, wizytówki i drobne akcesoria. Torbę można rownież przypiąć do rączki większej torby typu rolling.

Urban Disguise ma kosztować niecałe 190 dolarów.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8