Lowepro Flipside - nowa seria kompaktowych plecaków

Nowe plecaki Lowepro Flipside skonstruowano z myślą o posiadaczach lustrzanek. Kompaktowe rozmiary ułatwiają poruszanie się po mieście, a osobno otwierany tylny panel daje szybki dostęp do przenoszonego sprzętu i tym samym zwiększa komfort pracy. Nowa seria składa się z dwóch modeli różniących się wielkością.
Lowepro Flipside 200, mniejszy z dwóch nowych plecaków, pozwala na przenoszenie korpusu z przypiętym obiektywem klasy 70-200 mm f/2.8 a także 1 - 3 dodatkowe obiektywy czy lampę błyskową. Do głównej komory większego plecaka - Lowepro Flipside 300 - zmieści się profesjonalny korpus z obiektywem klasy 300 mm f/2.8 i taka sama ilość dodatkowego sprzętu jak w jego "mniejszym bracie". Obydwa plecaki wyróżnia łatwy dostęp do przenoszonego aparatu - dzięki osobno otwieranemu tylnemu panelowi. Lowepro Flipside wyposażono również w chowany uchwyt do przenoszenia statywu, szlufki umożliwiające mocowanie akcesoriów SlipLock oraz regulowany pas biodrowy i pasek namostkowy.

Lowepro Flipside

Zewnętrzne rozmiary Lowepro Flipside 200 to 21,8 cm x 15,7 cm x 42 cm, a Lowepro Flipside 300 - 25,8 cm x 17,4 cm x 44.5 cm. Mniejszy z plecaków waży 0,3 kg, a większy jest o jedną dziesiątą kilograma cięższy. Obydwa zostały wykonane z odpornego na wilgoć i ścieranie tworzywa

Lowepro Flipside

Poniżej prezentujemy informację prasową:

Lowepro, światowy lider wśród producentów ochronnych toreb i plecaków do przechowywania sprzętu cyfrowego ogłosił dziś premierę serii plecaków Flipside , które stanowią doskonałe rozwiązanie dla tych, którym marzy się plecak bez problemu mieszczący cyfrową lustrzankę wraz z dołączonym obiektywem, a także zapasowe obiektywy i akcesoria.

Linia kompaktowych plecaków Flipside to idealne rozwiązanie dla tych entuzjastów fotografii, którzy są w ciągłym ruchu oraz napotykają na swojej drodze różne sytuacje życiowe. Ta kompaktowa linia jest dostępna w dwóch wersjach: Flipside 200 oraz 300; obie posiadają ciekawe, lekkie wzornictwo, boczny panel umożliwiający dostęp do sprzętu, dzięki czemu jest on zawsze w pełni zabezpieczony.

Linię plecaków na aparat Flipside zaprojektowano w taki sposób, by umożliwić entuzjastom fotografii skoncentrowanie się wyłącznie na robieniu zdjęć, zarówno podczas oficjalnych spotkań, jak i na wakacjach, czy podczas miłych chwil w gronie przyjaciół I znajomych. Tę w pełni unikatową linię plecaków charakteryzuje panel z tyłu produktu, dzięki któremu masz szybki dostęp do zawartości komory głównej. Także gdy nosisz plecak twój sprzęt jest zawsze w pełni bezpieczny. Komora główna Flipside 200 z łatwością pomieści lustrzankę cyfrową z dołączonym obiektywem 80-200 mm f/2.8 a także 1-3 dodatkowe obiektywy czy też lampę błyskową ; komora główna zaś modelu Flipside 300 to idealne rozwiązanie dla przenoszenia profesjonalnej cyfrowej lustrzanki z dołączonym obiektywem 300mm f/2.8 a także 1-3 dodatkowe obiektywy czy też lampę błyskową. Oba modele Flipside posiadają zewnętrzny panel do przenoszenia niezbędnych akcesoriów, a także chowany uchwyt do mocowania statywu (zamocujesz do niego zarówno tripod jak i monopol). Odpinana sakwa na akcesoria z łatwością pomieści dodatkowe kable, ładowarki, instrukcje i inne ważne przedmioty; możesz ją dopiąć gdy jest potrzebna lub odpiąć, gdy nie musisz mieć ze sobą tylu dodatkowych przedmiotów. Wytrzymałe, wodoodporne tworzywo zewnętrzne chroni sprzęt przed zgubnym działaniem wilgoci oraz przed zarysowaniem sprzętu, dopinany pasek zaś oraz regulowane wzmocnienie w miejscu mostka do gwarancja idealnego dopasowania i wygody noszenia.

"Linia kompaktowych plecaków Flipside to doskonałe rozwiązanie dla entuzjastów fotografii którzy są stale w ruchu, sporo podróżują by móc wykonać kolejne zdjęcie." twierdzi Nicole Mummenhoff, Senior Vice President Lowepro Worldwide. "Najważniejszą cechą każdej z produkowanych przez nas linii jest zapewnienie użytkownikowi maksimum wygody oraz bezpieczeństwa dla przenoszonego sprzętu , a wzornictwo linii Flipside pozwala fotografom na komfortowe przenoszenie wszystkiego co jest im w danej chwili potrzebne , przy czym mają zawartość plecaka zawsze szybko w zasięgu ręki. Nosząc Flipside , czy też jakąkolwiek inną z toreb Lowepro fotograf może być pewny, że gdy sięgnie po sprzęt nie napotka żadnych, niemiłych niespodzianek."

Linię Flipside dodatkowo charakteryzują: szlufki na akcesoria SlipLock, dzięki czemu zwiększa się ogólna kubatura i możliwości do przenoszenia, dodatkowe sakwy, siatkową, boczną kieszeń, do której możesz włożyć butelkę z wodą, telefon komórkowy, czy też inne, potrzebne przedmioty. Regulowany pas biodrowy oraz pasek namostkowy stabilizują ciężar ładunku i powodują równomierne rozłożenie wagi, dzięki czemu masz dużą wygodę noszenia nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0