Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Lowepro Flipside 500 AW

0

Autor: Michal Grzegorczyk

14 Marzec 2012
Artykuł na: minutę
Lowepro rozszerzył linię plecaków Flipside o największy model 500AW. Nowy plecak jest na tyle pojemny, że zmieści profesjonalny korpus, obiektyw klasy 500mm f/4, a także kolejne obiektywy i akcesoria. Użytkownik może też do niego przytroczyć statyw.

W serii plecaków {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=6644;Lowepro Flipside największym modelem był do tej pory Lowepro Flipside 400AW. Nowy plecak Lowepro Flipside 500 AW jest od niego jeszcze pojemniejszy. Docenią to przede wszystkim zawodowi fotografowie - w jego wnętrzu zmieści się korpus profesjonalnej lustrzanki, obiektyw klasy 500mm f/4, a także kolejne obiektywy i akcesoria. System Hideaway Tripod Mount umożliwia wygodne przypinanie do plecaka statywu, a oznaczenie AW informuje o obecności pokrowca chroniącego plecak przed pyłem i wodą. Plecak Lowepro Flipside 500 AW waży 2 kilogramy. Wymiary kieszeni na sprzęt to 28 x 18,5 x 48 centymetrów, natomiast wymiary przedniej kieszeni to 26 x 6 x 38,5 centymetrów.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Na rynku pojawił się nowy mikrofon krawatowy Newell S6M. Jest dyskretny, z funkcją odsłuchu i z możliwością zasilania podczas nagrywania filmów lub tworzenia relacji na Instagram.
1
0
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)