Lowepro Transit - miejskie plecaki

0
Michal Grzegorczyk
24 Czerwiec 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Oferta firmy Lowepro została rozszerzona o dwa miejskie plecaki z serii Transit - tradycyjny Transit Backpack 350 AW i plecak typu "sling" Lowepro Transit Sling 250 AW.
Na nową serię miejskich plecaków fotograficznych Lowepro Transit składają się dwa modele: tradycyjny Transit Backpack 350 AW i plecak typu "sling" Lowepro Transit Sling 250 AW. Pierwszy z nich ma przestrzeń na laptop (15-calowy), sprzęt fotograficzny i drobne przedmioty. Może pomieścić lustrzankę z obiektywem klasy 70-200 mm f/2,8 lub 300 mm, jeśli taki zestaw ustawimy w pionie, a także dodatkowe obiektywy i lampę błyskową.


Drugi model, Lowepro Transit Sling 250 AW, to plecak typu "sling", czyli przystosowany do noszenia na jednym ramieniu. Wejdzie do niego lustrzanka z obiektywem 24-70 mm f/2,8 jeśli ułożymy ją poziomo, a jeśli pionowo to z obiektywem 70-200 mm f/2,8, dodatkowy 1-2 obiektywy, lampę błyskową i akcesoria. Obydwa plecaki są wyposażone w pokrowce oraz mają możliwość wyjęcia wszystkich wkładek - wtedy można z nich korzystać jak z normalnych miejskich plecaków.


Większy Transit Backpack 350 AW kosztuje w Wielkiej Brytanii około 100 funtów, natomiast mniejszy Transit Sling 250 AW 82 funty. Polskich cen na razie nie znamy.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Jak twierdzi producent, pokazy rok temu film monochromatyczny Berlin Kino B&W wyprzedał się na pniu. Dlatego Lomography postanowiło jeszcze go...
5
0
Microsoft Surface Pro 7, Surface Pro X i Surface Laptop 3 - nowa seria flagowych komputerów. Który dla fotografa?
Microsoft Surface Pro 7, Surface Pro X i Surface Laptop 3 - nowa seria flagowych komputerów. Który...
Microsoft zaprezentował właśnie najnowsze tablety i komputery z linii Surface. Czy to dobry wybór dla fotografa?
6
1
Fujifilm Instax Mini Link - nowa, bardziej kompaktowa i tańsza drukarka do instaksów
Fujifilm Instax Mini Link - nowa, bardziej kompaktowa i tańsza drukarka do instaksów
Fujifilm zaprezentowało nową drukarkę, która pozwoli przenieść zdjęcia ze smartfonów i aparatów na filmy analogowe Instax. Jest mniejsza, bardziej funkcjonalna i...
7
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (8)