Tamrac Velocity - plecak typu sling

0
Michal Grzegorczyk
3 Lipiec 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Na polskim rynku pojawiła się nowa seria plecaków typu "sling" marki Tamrac. Plecaki o takiej konstrukcji umożliwiają przesuwanie ich wokół tułowia bez konieczności zdejmowania z pleców.

Firma Impakt, dystrybutor produktów marki Tamrac, wprowadziła do sprzedaży nową serię plecaków Velocity. To plecaki typu "sling" - umożliwiają przesuwanie ich wokół tułowia bez konieczności zdejmowania z pleców. Dzięki temu użytkownik ma łatwy dostęp do sprzętu fotograficznego bez konieczności zdejmowania plecaka. Wszystkie modele Tamrac Velocity zostały wyposażone w ergonomiczny system Quick Flip Top. W praktyce oznacza to, że zapięcie zostało zaprojektowane w taki sposób by fotograf miał możliwość otwierania i zamykania plecaka od wewnętrznej strony (od siebie). Jest to wygodny i zarazem bezpieczny sposób by szybko i sprawnie dysponować sprzętem - czytamy w informacji prasowej.


W zależności od modelu, Velocity może maksymalnie pomieścić lustrzankę cyfrową z dołączonym teleobiektywem, dwa dodatkowe obiektywy, a także lampę i tablet. Przednia część plecaka ma dodatkową kieszeń na telefon i dodatkowe akcesoria, takie jak karty pamięci, baterie czy filtry.

Ceny detaliczne plecaków, sugerowane przez dystrybutora, firmę Impakt, zaczynają się od 179 złotych.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
2
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)