Tamrac Velocity - plecak typu sling

0

Autor: Michal Grzegorczyk

3 Lipiec 2013
Artykuł na: 4-5 minut
Na polskim rynku pojawiła się nowa seria plecaków typu "sling" marki Tamrac. Plecaki o takiej konstrukcji umożliwiają przesuwanie ich wokół tułowia bez konieczności zdejmowania z pleców.

Firma Impakt, dystrybutor produktów marki Tamrac, wprowadziła do sprzedaży nową serię plecaków Velocity. To plecaki typu "sling" - umożliwiają przesuwanie ich wokół tułowia bez konieczności zdejmowania z pleców. Dzięki temu użytkownik ma łatwy dostęp do sprzętu fotograficznego bez konieczności zdejmowania plecaka. Wszystkie modele Tamrac Velocity zostały wyposażone w ergonomiczny system Quick Flip Top. W praktyce oznacza to, że zapięcie zostało zaprojektowane w taki sposób by fotograf miał możliwość otwierania i zamykania plecaka od wewnętrznej strony (od siebie). Jest to wygodny i zarazem bezpieczny sposób by szybko i sprawnie dysponować sprzętem - czytamy w informacji prasowej.

W zależności od modelu, Velocity może maksymalnie pomieścić lustrzankę cyfrową z dołączonym teleobiektywem, dwa dodatkowe obiektywy, a także lampę i tablet. Przednia część plecaka ma dodatkową kieszeń na telefon i dodatkowe akcesoria, takie jak karty pamięci, baterie czy filtry.

Ceny detaliczne plecaków, sugerowane przez dystrybutora, firmę Impakt, zaczynają się od 179 złotych

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Na rynek wszedł interesujący namiot bezcieniowy firmy Newell. Ma sztywną, składaną konstrukcję i regulowane oświetlenie LED
0
0
HP Z25xs G3 i  HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
Firma HP zaprezentowała aż 8 nowych monitorów, ale dwa topowe modele HDR mogą zainteresować grafików, fotografów i twórców wideo.
3
2
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Szukasz wysokiej jakości oświetlacza, który zmieścisz w kieszeni? Poznaj lampy Nanlite.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)