Tamrac Velocity - plecak typu sling

0
Michal Grzegorczyk
3 Lipiec 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Na polskim rynku pojawiła się nowa seria plecaków typu "sling" marki Tamrac. Plecaki o takiej konstrukcji umożliwiają przesuwanie ich wokół tułowia bez konieczności zdejmowania z pleców.

Firma Impakt, dystrybutor produktów marki Tamrac, wprowadziła do sprzedaży nową serię plecaków Velocity. To plecaki typu "sling" - umożliwiają przesuwanie ich wokół tułowia bez konieczności zdejmowania z pleców. Dzięki temu użytkownik ma łatwy dostęp do sprzętu fotograficznego bez konieczności zdejmowania plecaka. Wszystkie modele Tamrac Velocity zostały wyposażone w ergonomiczny system Quick Flip Top. W praktyce oznacza to, że zapięcie zostało zaprojektowane w taki sposób by fotograf miał możliwość otwierania i zamykania plecaka od wewnętrznej strony (od siebie). Jest to wygodny i zarazem bezpieczny sposób by szybko i sprawnie dysponować sprzętem - czytamy w informacji prasowej.


W zależności od modelu, Velocity może maksymalnie pomieścić lustrzankę cyfrową z dołączonym teleobiektywem, dwa dodatkowe obiektywy, a także lampę i tablet. Przednia część plecaka ma dodatkową kieszeń na telefon i dodatkowe akcesoria, takie jak karty pamięci, baterie czy filtry.

Ceny detaliczne plecaków, sugerowane przez dystrybutora, firmę Impakt, zaczynają się od 179 złotych.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sferyczne nowości Insta360 dla tych, którzy chcą mieć wszystko na oku
Sferyczne nowości Insta360 dla tych, którzy chcą mieć wszystko na oku
W ofercie firmy FoxFoto pojawiły się nowe kamery sferyczne Insta360 wraz z ciekawymi akcesoriami, które mają spełnić wygórowane oczekiwania wielbicieli immersywnych materiałów foto-video.
7
0
4K, 100% Adobe RGB, Thunderbolt 3 i kolorymetr, czyli wyliczanka Della
4K, 100% Adobe RGB, Thunderbolt 3 i kolorymetr, czyli wyliczanka Della
Nowy, 27-calowy monitor ma być spełnieniem marzeń wielu profesjonalistów wymagających doskonałego odwzorowania kolorów - czy Dell UP2720Q powalczy z konkurencją spod znaków Eizo i NEC?
17
0
Tether Tools Air Direct - tethering bez ograniczeń
Tether Tools Air Direct - tethering bez ograniczeń
Szybki podgląd zdjęć na dużym ekranie jest ważny zwłaszcza w fotografii studyjnej a najnowsze akcesorium firmy Tether Tools, pozwala zapomnieć o przewodowym tetheringu bez względu na markę...
10
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)