Tamrac Zuma 7

0
Michal Grzegorczyk
14 Sierpień 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Tamrac Zuma 7 to poręczny plecak, który pomieści m.in. lustrzankę, kilka dodatkowych obiektywów i liczne akcesoria. Wyróżnia się systemem Triple Access, czyli możliwością dostępu do sprzętu z trzech stron.

Tamrac Zuma 7 to poręczny plecak, która pomieści m.in. lustrzankę, kilka dodatkowych obiektywów i liczne akcesoria. Wyróżnia się systemem Triple Access, czyli możliwością dostępu do sprzętu z trzech stron. Mając założony plecak, można zdjąć jeden z pasów ramiennych i przerzucić torbę na przód. Można również otworzyć boczny zamek, wyciągnąć aparat, zasunąć zamek i wówczas jest się gotowym do robienia zdjęć. Aby dostać się do sprzętu po drugiej stronie plecaka, należy zasunąć zamek boczny, przerzucić plecak na drugie ramię i otworzyć zamek po drugiej stronie. Kieszenie na klapach bocznych mieszczą np. karty pamięci, a także stanowią doskonałe miejsce na przechowywanie zaślepki na obiektyw - czytamy w informacji prasowej - Trzeci sposób polega na dojściu do sprzętu poprzez frontowy panel. Po zdjęciu plecaka, fotograf ma dostęp do całego sprzętu spakowanego w wyłożoną pianką komorę na aparat. Zuma 7 mieści standardową lustrzankę z dołączonym obiektywem do 6 i 1/2 cala, dodatkowymi obiektywami oraz lampą błyskową.


Poza komorami na sprzęt fotograficzny plecak Zuma 7 ma przestrzeń na iPada lub 10-calowy netbook. Przednia część ma siatkowe kieszenie mieszczące małe przejściówki, karty pamięci i dodatkowe baterie. Dwie dodatkowe kieszenie mieszczą większe akcesoria, znajduje się w niej również osobny przedział na bezprzewodową klawiaturę firmy Apple. Plecak zawiera zdejmowaną osłonę przed deszczem.


Na koniec podajemy wymiary:
  • Długość wewnętrzna: 130 mm
  • Szerokość wewnętrzna: 270 mm
  • Wysokość wewnętrzna: 300 mm
  • Szerokość: 300 mm
  • Wysokość: 380 mm
  • Długość: 230 mm
  • Waga: 1077 g
Plecak Tamrac Zuma 7 jest objęta 2 letnią gwarancją, a jej cena detaliczna wynosi 479 złotych.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
2
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły