Lowepro Rover Pro 35L AW - test

Lowepro stale powiększa swoją ofertę skierowaną do aktywnych fotografów. Plecak Rover Pro 35L AW to propozycja dla tych, którzy często wybierają się na piesze wycieczki i oprócz dobrego plecaka trekkingowego potrzebują jeszcze komory na sprzęt foto.
0
Patryk Wiśniewski
10 Październik 2013
Artykuł na: 6-9 minut

Lowepro to znany i popularny producent plecaków i toreb fotograficznych. Jego oferta jest na tyle bogata, że praktycznie każdy może wybrać odpowiedni dla siebie model. Od jakiegoś czasu pojawiają się także propozycje skierowane przede wszystkim do aktywnych fotografów.


W ich przypadku oprócz tradycyjnych zalet toreb fotograficznych wymagana jest także wygoda w przypadku aktywnego spędzania czasu. Lowepro Rover Pro 35L AW to plecak turystyczny, do którego w zestawie jest dołączany insert fotograficzny. O tym jak plecak sprawdza się w praktyce przekonacie się czytając nasz artykuł.

Test torby podzieliśmy na następujące części:
1. Wstęp
2. Konstrukcja i design
3. Użytkowanie i jakość wykonania
4. Podsumowanie

Poprzednia

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Wacom Intuos Pro S - test tabletu
Wacom Intuos Pro S - test tabletu
Model S, który w maju tego roku uzupełnił zaawansowaną linię Intuos Pro, ma stanowić złoty środek między dużymi tabletami dla zawodowych retuszerów a amatorską linią o...
18
1
BenQ SW270C - test monitora
BenQ SW270C - test monitora
To kolejny szerokogamutowy monitor z serii SW. Teraz o rozdzielczości QHD, przekątnej 27” i z unowocześnioną technologią równomierności wyświetlanego obrazu. Testujemy...
78
3
BenQ SW270C - pierwsze wrażenia
BenQ SW270C - pierwsze wrażenia
W nasze ręce trafił nowy szerokogamutowy monitor o rozdzielczości QHD i przekątnej 27”. Sprawdzamy jego możliwości w praktyce!
8
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)