Think Tank Airport Advantage Plus - idealna na fotograficzną podróż

0
Michał Chrzanowski
5 Grudzień 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Jeśli często podróżujecie i poszukujecie wytrzymałej, a przy tym kompaktowej walizki fotograficznej to mamy dobrą wiadomość. Model Airport Advantage Plus jest wielkości niewielkiego bagażu podręcznego, mimo to do jego wnętrza schowamy naprawdę sporo sprzętu.

Dla fotografów, którzy często podróżują ze sprzętem fotograficznym priorytetem jest kompaktowa walizka, która nie tylko zmieści się w luku bagażowym, lecz także zapewni wygodę, funkcjonalność, dużą pojemność i - co równie ważne - bezpieczeństwo podczas transportu i podróży. A jak obiecuje firma Think Tank, ich najnowsza fotograficzna walizka Airport Advantage Plus została zaprojektowana właśnie z myślą o najbardziej wymagających zawodowcach.

 

Zaprojektowana z myślą o podróży

Zaprezentowany model Think Tank jest nieco większy od standardowej walizki Airport Advantag. Niemniej jednak wciąż bez trudu powinniśmy zabrać go ze sobą na pokład samolotu - nawet mniejszych linii lotniczych. Ma on wielkości małego bagażu podręcznego - mierzy 35 x 55.9 x 18.5 cm i waży 3.1 kg.

Co więcej - pomimo tak kompaktowych rozmiarów - do Airport Advantage Plus zmieścimy naprawdę dużo sprzętu. A dzięki konfigurowalnym separatorom i specjalnym wkładom, będzie mogli w dowolny sposób skonfigurować komorę główną i dostosować ją do specyfiki przewożonego sprzętu. Dlatego też w podróż będziemy mogli zabrać ze sobą profesjonalną lustrzankę, dodatkowe body, od 3 do 5 obiektywów (w zależności od rozmiaru), lampę błyskową, czy różnego rodzaju akcesoria.

Ale to nie wszystko. Po zewnętrznej stronie przedniego panelu znajdziemy dedykowaną kieszeń na 17-calowego laptopa, jak również 10-calowy tablet. Walizka została dodatkowo wzmocniona w newralgicznych miejscach, zaś poszycie jest odporne na zachlapania i kurz. Natomiast w trudnych warunkach atmosferycznych możemy skorzystać z dedykowanego pokrowca, który jest dołączany do zestawu.

 

Think Tank Airport Advantage Plus ma pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Walizkę wyceniono na około 290 dolarów. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.thinktankphoto.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Nowa lampa Quadralite to nie tylko ciekawa i tania alternatywa dla modelu Profoto A1, ale także najlepszy Speedlite w ofercie producenta.
25
1
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
W czerwcu usłyszeliśmy o powrocie popularnego materiału Acros w nowej odsłonie. Jego możliwości w formacie 120 i 135 będziemy mogli wypróbować już niebawem.
55
0
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
64 GB RAM-u, do 8 TB przestrzeni dyskowej, świetny ekran i usprawniona klawiatura. Najnowszy Macbook Pro to komputer, którego wreszcie znów będą mogli pokochać...
12
0