Think Tank Airport Advantage Plus - idealna na fotograficzną podróż

0

Autor: Michał Chrzanowski

5 Grudzień 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Jeśli często podróżujecie i poszukujecie wytrzymałej, a przy tym kompaktowej walizki fotograficznej to mamy dobrą wiadomość. Model Airport Advantage Plus jest wielkości niewielkiego bagażu podręcznego, mimo to do jego wnętrza schowamy naprawdę sporo sprzętu.

Dla fotografów, którzy często podróżują ze sprzętem fotograficznym priorytetem jest kompaktowa walizka, która nie tylko zmieści się w luku bagażowym, lecz także zapewni wygodę, funkcjonalność, dużą pojemność i - co równie ważne - bezpieczeństwo podczas transportu i podróży. A jak obiecuje firma Think Tank, ich najnowsza fotograficzna walizka Airport Advantage Plus została zaprojektowana właśnie z myślą o najbardziej wymagających zawodowcach.

 

Zaprojektowana z myślą o podróży

Zaprezentowany model Think Tank jest nieco większy od standardowej walizki Airport Advantag. Niemniej jednak wciąż bez trudu powinniśmy zabrać go ze sobą na pokład samolotu - nawet mniejszych linii lotniczych. Ma on wielkości małego bagażu podręcznego - mierzy 35 x 55.9 x 18.5 cm i waży 3.1 kg.

Co więcej - pomimo tak kompaktowych rozmiarów - do Airport Advantage Plus zmieścimy naprawdę dużo sprzętu. A dzięki konfigurowalnym separatorom i specjalnym wkładom, będzie mogli w dowolny sposób skonfigurować komorę główną i dostosować ją do specyfiki przewożonego sprzętu. Dlatego też w podróż będziemy mogli zabrać ze sobą profesjonalną lustrzankę, dodatkowe body, od 3 do 5 obiektywów (w zależności od rozmiaru), lampę błyskową, czy różnego rodzaju akcesoria.

Ale to nie wszystko. Po zewnętrznej stronie przedniego panelu znajdziemy dedykowaną kieszeń na 17-calowego laptopa, jak również 10-calowy tablet. Walizka została dodatkowo wzmocniona w newralgicznych miejscach, zaś poszycie jest odporne na zachlapania i kurz. Natomiast w trudnych warunkach atmosferycznych możemy skorzystać z dedykowanego pokrowca, który jest dołączany do zestawu.

 

Think Tank Airport Advantage Plus ma pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Walizkę wyceniono na około 290 dolarów. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.thinktankphoto.com.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Jesienna promocja Irix - filtry prostokątnę do 19% taniej i Protector gratis
Jesienna promocja Irix - filtry prostokątnę do 19% taniej i Protector gratis
Jesień to jedna z najlepszych pór na fotografię krajobrazową. W ramach najnowszej promocji Irix, specjalistyczne filtry, które pozwolą wam robić ją lepiej, kupicie ze...
0
0
DJI RS 2 i RSC 2 - gimbale obmyślone od nowa. Jeszcze większy udźwig i doskonalsza stabilizacja
DJI RS 2 i RSC 2 - gimbale obmyślone od nowa. Jeszcze większy udźwig i doskonalsza stabilizacja
Najnowsze gimbale ręczne DJI z serii Ronin idą na wojnę z konkurencją i obiecują jeszcze większy udźwig, bardziej zaawansowaną stabilizację, długi czas pracy i nowe...
9
0
Canon EL-1 - nowy flagowy speedlite jest lepszy w każdym calu. Zapłacimy za to rekordową cenę
Canon EL-1 - nowy flagowy speedlite jest lepszy w każdym calu. Zapłacimy za to rekordową cenę
Producent wprowadzana na rynek nową profesjonalną lampę błyskową, która zajmie najwyższą pozycję w ofercie, oferując dokładniejsza kontrolę mocy, lepsza wydajność,...
17
3