zabezpieczenie sprzętu

Wszystkie artykuły z tagiem: "zabezpieczenie sprzętu" w serwisie fotopolis.pl:
Była parasolka, przyszła pora na… daszek. Camera Canopy to nowy pomysł na ochronę sprzętu przed deszczem
Gdy myśleliśmy, że już żadne akcesorium nie może nas zaskoczyć, pojawia się coś takiego. W dodatku może się rozsuwać, by ochronić także długie zoomy. Dzieło geniuszu czy szaleństwa?
8 Lut 2019
Maciej Luśtyk
2
MyGearVault - uporządkuj i zabezpiecz sprzęt fotograficzny
Mówi się, że organizacja to klucz do sukcesu. Jednak będąc fotografem nie zawsze łatwo jest rozeznać się w sprzęcie, który zebraliśmy na przestrzeni lat. W uporządkowaniu akcesoriów i ich zabezpieczeniu pomoże Wam nowa aplikacja stworzona przez Jareda Polina.
24 Sty 2017
Maciej Luśtyk
0
Pinout - bezprzewodowy wyzwalacz, GPS i zabezpieczenie przed kradzieżą
W popularnych serwisach zbiórki społecznościowej co i rusz pojawiają się ciekawe fotograficzne gadżety, nieczęsto widzimy jednak rozwiązania dedykowane zabezpieczeniu sprzętu fotograficznego.
27 Cze 2016
Maciej Luśtyk
1
B+W UV PRO - pozbądź się grzyba z obiektywów i aparatów
Przechowywanie sprzętu fotograficznego w złych warunkach może sprawić, że pojawi się na nim grzyb. Z pomocą przychodzi firma B+W, która twierdzi, że jej nowe urządzenie jest w stanie skutecznie wyeliminować bakterie odpowiadające za jego powstawanie.
5 Maj 2016
Maciej Luśtyk
3
Think Tank Production Manager 50 – prawdziwe monstrum na kółkach
Jeżeli kiedykolwiek narzekaliście na brak miejsca na sprzęt w torbach, plecakach lub walizkach fotograficznych, to mamy dobrą wiadomość. Think Tank zaprezentował model Production Manager 50, która okazuje się być największą i najbardziej pojemną walizką dostępną w ofercie firmy.
6 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
0
Czy nasze fotografie są bezpieczne? Badanie pokazuje, że ponad połowa fotografujących utraciła kiedyś ważne zdjęcia
Fotografia cyfrowa otworzyła przed nami niespotykane wcześniej możliwości. Jest tylko jeden problem: trwałość cyfrowej wersji zdjęcia. Zdarzyło wam się kiedyś bezpowrotnie utracić ważne dla Was zdjęcia? Nie jesteście odosobnieni. Według badań dotknęło to około połowy fotografujących.
4 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Share Grid - wypożyczanie sprzętu między fotografami
Kilka lat temu popularne stały się serwisy typu AirBnB i Blablacar umożliwiające korzystanie z usług hotelarskich lub transportowych bez pośredników. Formuła okazała się na tyle skuteczna, że co i rusz pojawiają się próby przeszczepienia jej na inne rynki. Naszą uwagę przykuła nowa platforma umożliwiająca wypożyczanie sprzętu między fotografami.
10 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0
Jak zabezpieczyć sprzęt podczas pracy w minusowych temperaturach
Na stronie Manfrotto pojawił się ciekawy artykuł, w którym fotograf Dean Blotto Gray, odpowiedzialny za sesje firmy snowboardowej Burton, radzi jak obchodzić się ze sprzętem podczas pracy na mrozie.
1 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0