Leslie - stylowa torba fotograficzna dla kobiet

0
Maciej Luśtyk
2 Listopad 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Ostatnio nieco częściej widzimy akcesoria skierowane do piękniejszej części fotograficzngo środowiska. Torba Leslie ma być wygodnym rozwiązaniem dla kobiet, które zawsze chcą mieć pod ręką aparat, a przy tym wyglądać stylowo i elegancko.
Leslie to torba fotograficzna o wymirach 25 x 12 x 14 cm, wykonana w całości z włoskiej skóry. Suwaki i inne metalowe elementy zostały zaś wykonane z mosiądzu. Główna komora i dodatkowa kieszeń pozwolą zmieścić lustrzankę z obiektywem i jeszcze jeden, niewielki aparat, bądź akcesoria, które zwykle znajdują się w kobiecej torebce. Ma to być więc rozwiązanie dla kobiet, które podczas załatwiania codziennych spraw nie chcą rezygnować z elegancji, ale chciałyby mieć zawsze pod ręką aparat fotograficzny.
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Torbę można zakupić za pośrednictwem kampanii w serwisie Kickstarter za $275. W tej cenie otrzymamy możliwość personalizacji paska troby i koloru jej wnętrza. Do końca finansowania został jeszcze prawie miesiąć. Czy projekt okaże się sukcesem? Popularność produktów nakierowanych na poszczególne grupy społeczne zdaje się ostatnimi czasy tylko rosnąć, a fotograficzne rozwiązania dla kobiet to wciąż w niewielkim stopniu zagospodarowany rynek. Zapewne więc torba znajdzie swoich nabywców.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem lajolielaide.com oraz na stronie Kickstarter.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
Ilford zapowiada pojawienie się nowych materiałów, które trafią do sprzedaży 24 października. Czego możemy się spodziewać?
3
0
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Rynek stabilizatorów do aparatów rośnie w niesłabnącym tempie. Zhiyun odgryza poważny kawałek tego tortu, ale wciąż mu mało i dlatego wprowadza na rynek model rozszerzający innowacyjną rodzinę...
2
0
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Jak twierdzi producent, pokazy rok temu film monochromatyczny Berlin Kino B&W wyprzedał się na pniu. Dlatego Lomography postanowiło jeszcze go...
5
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)