Leslie - stylowa torba fotograficzna dla kobiet

Leslie - stylowa torba fotograficzna dla kobiet
Ostatnio nieco częściej widzimy akcesoria skierowane do piękniejszej części fotograficzngo środowiska. Torba Leslie ma być wygodnym rozwiązaniem dla kobiet, które zawsze chcą mieć pod ręką aparat, a przy tym wyglądać stylowo i elegancko.
Leslie to torba fotograficzna o wymirach 25 x 12 x 14 cm, wykonana w całości z włoskiej skóry. Suwaki i inne metalowe elementy zostały zaś wykonane z mosiądzu. Główna komora i dodatkowa kieszeń pozwolą zmieścić lustrzankę z obiektywem i jeszcze jeden, niewielki aparat, bądź akcesoria, które zwykle znajdują się w kobiecej torebce. Ma to być więc rozwiązanie dla kobiet, które podczas załatwiania codziennych spraw nie chcą rezygnować z elegancji, ale chciałyby mieć zawsze pod ręką aparat fotograficzny.
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)
Torbę można zakupić za pośrednictwem kampanii w serwisie Kickstarter za $275. W tej cenie otrzymamy możliwość personalizacji paska troby i koloru jej wnętrza. Do końca finansowania został jeszcze prawie miesiąć. Czy projekt okaże się sukcesem? Popularność produktów nakierowanych na poszczególne grupy społeczne zdaje się ostatnimi czasy tylko rosnąć, a fotograficzne rozwiązania dla kobiet to wciąż w niewielkim stopniu zagospodarowany rynek. Zapewne więc torba znajdzie swoich nabywców.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem lajolielaide.com oraz na stronie Kickstarter.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8