Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Leslie - stylowa torba fotograficzna dla kobiet

0

Autor: Maciej Luśtyk

2 Listopad 2015
Artykuł na: 6-9 minut
Ostatnio nieco częściej widzimy akcesoria skierowane do piękniejszej części fotograficzngo środowiska. Torba Leslie ma być wygodnym rozwiązaniem dla kobiet, które zawsze chcą mieć pod ręką aparat, a przy tym wyglądać stylowo i elegancko.

Leslie to torba fotograficzna o wymirach 25 x 12 x 14 cm, wykonana w całości z włoskiej skóry. Suwaki i inne metalowe elementy zostały zaś wykonane z mosiądzu. Główna komora i dodatkowa kieszeń pozwolą zmieścić lustrzankę z obiektywem i jeszcze jeden, niewielki aparat, bądź akcesoria, które zwykle znajdują się w kobiecej torebce. Ma to być więc rozwiązanie dla kobiet, które podczas załatwiania codziennych spraw nie chcą rezygnować z elegancji, ale chciałyby mieć zawsze pod ręką aparat fotograficzny.

Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Torbę można zakupić za pośrednictwem kampanii w serwisie Kickstarter za $275. W tej cenie otrzymamy możliwość personalizacji paska troby i koloru jej wnętrza. Do końca finansowania został jeszcze prawie miesiąć. Czy projekt okaże się sukcesem? Popularność produktów nakierowanych na poszczególne grupy społeczne zdaje się ostatnimi czasy tylko rosnąć, a fotograficzne rozwiązania dla kobiet to wciąż w niewielkim stopniu zagospodarowany rynek. Zapewne więc torba znajdzie swoich nabywców.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem lajolielaide.com oraz na stronie Kickstarter.com

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Film Pro 400H był jednym z najciekawszych materiałów, które pozostały w stale kurczącej się ofercie profesjonalnych kolorowych negatywów. Niestety 14 stycznia Fujifilm...
9
0
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Gimbale Moza to atrakcyjna i niedroga alternatywa dla modeli DJI, Zhiyun czy FeiyuTech. W rekordowo niskich cenach kupicie je jeszcze do końca stycznia.
34
0
LG UltraFine OLED Pro - profesjonalny monitor z funkcją Pixel Dimming
LG UltraFine OLED Pro - profesjonalny monitor z funkcją Pixel Dimming
Firma LG wprowadzi na rynek monitor graficzny UltraFine OLED Pro. Będzie miał przekątną 31.5 cale i rozdzielczość 4K.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)