Leslie - stylowa torba fotograficzna dla kobiet

0

Autor: Maciej Luśtyk

2 Listopad 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Ostatnio nieco częściej widzimy akcesoria skierowane do piękniejszej części fotograficzngo środowiska. Torba Leslie ma być wygodnym rozwiązaniem dla kobiet, które zawsze chcą mieć pod ręką aparat, a przy tym wyglądać stylowo i elegancko.

Leslie to torba fotograficzna o wymirach 25 x 12 x 14 cm, wykonana w całości z włoskiej skóry. Suwaki i inne metalowe elementy zostały zaś wykonane z mosiądzu. Główna komora i dodatkowa kieszeń pozwolą zmieścić lustrzankę z obiektywem i jeszcze jeden, niewielki aparat, bądź akcesoria, które zwykle znajdują się w kobiecej torebce. Ma to być więc rozwiązanie dla kobiet, które podczas załatwiania codziennych spraw nie chcą rezygnować z elegancji, ale chciałyby mieć zawsze pod ręką aparat fotograficzny.

Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Torbę można zakupić za pośrednictwem kampanii w serwisie Kickstarter za $275. W tej cenie otrzymamy możliwość personalizacji paska troby i koloru jej wnętrza. Do końca finansowania został jeszcze prawie miesiąć. Czy projekt okaże się sukcesem? Popularność produktów nakierowanych na poszczególne grupy społeczne zdaje się ostatnimi czasy tylko rosnąć, a fotograficzne rozwiązania dla kobiet to wciąż w niewielkim stopniu zagospodarowany rynek. Zapewne więc torba znajdzie swoich nabywców.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem lajolielaide.com oraz na stronie Kickstarter.com

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Saramonic UwMic9s - nowe profesjonalne mikrofony bezprzewodowe w dobrej cenie
Saramonic UwMic9s - nowe profesjonalne mikrofony bezprzewodowe w dobrej cenie
Saramonic przedstawia nową, znacznie udoskonaloną odsłonę swoich najlepszych mikroportów. System UwMic9s charakteryzuje się lżejsza obudową, dłuższym czasem pracy,...
0
0
Kwadratowe filtry Irix Edge kupisz teraz nawet 46% taniej
Kwadratowe filtry Irix Edge kupisz teraz nawet 46% taniej
Rusza duża promocja na filtry kwadratowe Irix Edge. Trzeba się jednak spieszyć, bo niższe ceny obowiązują tylko do 22 czerwca.
0
0
Kosmo Foto Agent Shadow - nowy czarno-biały film z kolekcjonerskim twistem
Kosmo Foto Agent Shadow - nowy czarno-biały film z kolekcjonerskim twistem
Na rynku filmu debiutuje nowa propozycja twórców „analogowego” bloga Kosmo Foto. Tym razem równie ważne co sam film, jest jego opakowanie.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)