Leslie - stylowa torba fotograficzna dla kobiet

Leslie - stylowa torba fotograficzna dla kobiet
Ostatnio nieco częściej widzimy akcesoria skierowane do piękniejszej części fotograficzngo środowiska. Torba Leslie ma być wygodnym rozwiązaniem dla kobiet, które zawsze chcą mieć pod ręką aparat, a przy tym wyglądać stylowo i elegancko.
Leslie to torba fotograficzna o wymirach 25 x 12 x 14 cm, wykonana w całości z włoskiej skóry. Suwaki i inne metalowe elementy zostały zaś wykonane z mosiądzu. Główna komora i dodatkowa kieszeń pozwolą zmieścić lustrzankę z obiektywem i jeszcze jeden, niewielki aparat, bądź akcesoria, które zwykle znajdują się w kobiecej torebce. Ma to być więc rozwiązanie dla kobiet, które podczas załatwiania codziennych spraw nie chcą rezygnować z elegancji, ale chciałyby mieć zawsze pod ręką aparat fotograficzny.
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)
Torbę można zakupić za pośrednictwem kampanii w serwisie Kickstarter za $275. W tej cenie otrzymamy możliwość personalizacji paska troby i koloru jej wnętrza. Do końca finansowania został jeszcze prawie miesiąć. Czy projekt okaże się sukcesem? Popularność produktów nakierowanych na poszczególne grupy społeczne zdaje się ostatnimi czasy tylko rosnąć, a fotograficzne rozwiązania dla kobiet to wciąż w niewielkim stopniu zagospodarowany rynek. Zapewne więc torba znajdzie swoich nabywców.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem lajolielaide.com oraz na stronie Kickstarter.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
3
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
3
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0