ONA Madison - stylowa i funkcjonalna torba fotograficzna dla kobiet

0

Autor: Maciej Luśtyk

19 Maj 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Większość toreb fotograficznych na rynku nie jest zbyt piękna, a jeszcze mniej jest takich, które trafiałyby w gusta fotografek, chcących wygodnie nosić ze sobą sprzęt fotograficzny, a zarazem dobrze wyglądać.

Na pierwszy rzut oka, w pracy fotografa jego wygląd ma najmniejsze znaczenie. Jest on jednak ważną częścią naszego fotograficznego wizerunku i prawdopodobnie wpływa na kontakt z klientami w większym stopniu niż może nam się wydawać. Poza tym fotografowie uwielbiają eleganckie gadżety. Stąd też popularność firm takich jak ONA Bags, dostarczających wysokiej klasy, stylowe akcesoria fotograficzne.

Ciągle jednak na rynku niewiele jest rozwiązań dedykowanych kobietom, które to - przynajmniej z założenia - przykładają do wizerunku większą wagę niż mężczyźni. W przeszłości kilkukrotnie informowaliśmy Was o fotograficznych torbach dla kobiet, jednak niewiele z nich może poszczycić się tak bezpretensjonalnym, a zarazem stylowym designem jak ONA Madison, która do tego wszystkiego wydaje się być całkiem funkcjonalna.

Z zewnątrz wygląda jak zwyczajna damska torebka z eleganckimi, złotymi wykończeniami. I tak też, po wyjęciu fotograficznego insertu może być używana. Gdy jednak zdecydujemy się wykorzystać ją na potrzeby fotograficzne, wykonana z wysokiej jakości skóry torebka będzie w stanie stanie pomieścić lustrzankę z dwoma, lub trzema obiektywami, dodatkowe akcesoria oraz 15-calowego laptopa.

Co ważne, dla zwiększenia wygody noszenia, razem z torebką otrzymamy odpinany pasek na ramię.

ONA Madison dostępna jest wyłącznie w kolorze czarnym, w cenie $389. Niezbyt tanio, ale biorąc pod uwagę to ile kosztuję niektóre zwykłe damskie torebki, cena nie wydaje się zanadto wygórowana. Zwłaszcza, że produkty firmy cieszą się opinią jakościowych i wytrzymałych.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem onabags.com.

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Saramonic UwMic9s - nowe profesjonalne mikrofony bezprzewodowe w dobrej cenie
Saramonic UwMic9s - nowe profesjonalne mikrofony bezprzewodowe w dobrej cenie
Saramonic przedstawia nową, znacznie udoskonaloną odsłonę swoich najlepszych mikroportów. System UwMic9s charakteryzuje się lżejsza obudową, dłuższym czasem pracy,...
0
0
Kwadratowe filtry Irix Edge kupisz teraz nawet 46% taniej
Kwadratowe filtry Irix Edge kupisz teraz nawet 46% taniej
Rusza duża promocja na filtry kwadratowe Irix Edge. Trzeba się jednak spieszyć, bo niższe ceny obowiązują tylko do 22 czerwca.
0
0
Kosmo Foto Agent Shadow - nowy czarno-biały film z kolekcjonerskim twistem
Kosmo Foto Agent Shadow - nowy czarno-biały film z kolekcjonerskim twistem
Na rynku filmu debiutuje nowa propozycja twórców „analogowego” bloga Kosmo Foto. Tym razem równie ważne co sam film, jest jego opakowanie.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)