ONA Madison - stylowa i funkcjonalna torba fotograficzna dla kobiet

ONA Madison - stylowa i funkcjonalna torba fotograficzna dla kobiet

Większość toreb fotograficznych na rynku nie jest zbyt piękna, a jeszcze mniej jest takich, które trafiałyby w gusta fotografek, chcących wygodnie nosić ze sobą sprzęt fotograficzny, a zarazem dobrze wyglądać.

Na pierwszy rzut oka, w pracy fotografa jego wygląd ma najmniejsze znaczenie. Jest on jednak ważną częścią naszego fotograficznego wizerunku i prawdopodobnie wpływa na kontakt z klientami w większym stopniu niż może nam się wydawać. Poza tym fotografowie uwielbiają eleganckie gadżety. Stąd też popularność firm takich jak ONA Bags, dostarczających wysokiej klasy, stylowe akcesoria fotograficzne.

Ciągle jednak na rynku niewiele jest rozwiązań dedykowanych kobietom, które to - przynajmniej z założenia - przykładają do wizerunku większą wagę niż mężczyźni. W przeszłości kilkukrotnie informowaliśmy Was o fotograficznych torbach dla kobiet, jednak niewiele z nich może poszczycić się tak bezpretensjonalnym, a zarazem stylowym designem jak ONA Madison, która do tego wszystkiego wydaje się być całkiem funkcjonalna.

Z zewnątrz wygląda jak zwyczajna damska torebka z eleganckimi, złotymi wykończeniami. I tak też, po wyjęciu fotograficznego insertu może być używana. Gdy jednak zdecydujemy się wykorzystać ją na potrzeby fotograficzne, wykonana z wysokiej jakości skóry torebka będzie w stanie stanie pomieścić lustrzankę z dwoma, lub trzema obiektywami, dodatkowe akcesoria oraz 15-calowego laptopa.

Co ważne, dla zwiększenia wygody noszenia, razem z torebką otrzymamy odpinany pasek na ramię.

ONA Madison dostępna jest wyłącznie w kolorze czarnym, w cenie $389. Niezbyt tanio, ale biorąc pod uwagę to ile kosztuję niektóre zwykłe damskie torebki, cena nie wydaje się zanadto wygórowana. Zwłaszcza, że produkty firmy cieszą się opinią jakościowych i wytrzymałych.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem onabags.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4
Canon RF 85 mm f/1.2L USM - zdjęcia przykładowe
1 Lip 2019
Ciekawi jak w praktyce wypada Canon RF 85 mm f/1.2L USM? Zobaczcie zdjęcia przykładowe i oceńcie, czy ten obiektyw może być jednym z powodów do przesiadki na bezlusterkowy system producenta.
6