Barber Shop Pageboy - tweedowa elegancja

Barber Shop Pageboy - tweedowa elegancja
Kolekcję fotogoraficznych toreb marki Barber Shop wzbogacił kompaktowy model Pageboy wykonany ze szkockiej wełny. Torba zmieści lustrzankę wraz dodatkowym obiektywem, akcesoria i tablet. W sam raz na zimowe fotograficzne wypady na miasto.

Barber Shop to nowy włoski producent wysokiej jakości toreb, pokrowców i plecaków fotograficznych, których wzornictwo zadowoli nawet najbardziej wybrednych fotografów. Oferta producenta właśnie wzbogaciła się o nowy model rozszerzający serię kompaktowych toreb Pageboy. Model Vanity Tweed został wykonany z modnego tweedu i adresowany jest zarówno do mężczyzn jak i kobiet. Jednym i drugim z pewnością spodobają się stylowe, skórzane wykończenia i jasne wnętrze, które ułatwi znalezienie sprzętu w torbie. Dodatkowo torby można spersonalizować zamawiając emblemat ze swoimi inicjałami.Zobacz wszystkie zdjęcia (4)


Model Pageboy pozwoli nam zmieścić lustrzankę z dwoma obiektywami, drobne akcesoria oraz tablet, co czyni go idealną torbą na fotograficzne wypady na miasto. Co więcej, materiałowy insert możemy wyjąć, dzięki czemu akcesorium będzie mogło pełnić rolę zwykłej miejskiej torby.Za torbę zapłacimy 250 euro. Trochę drogo, ale biorąc pod uwagę fakt, że do producent używa prawdziwej skóry, a każda torba jest ręcznie szyta, cena wydaje się uzasadniona. Warto też przyjrzeć się innym produktom firmy, które mogą stać się ciekawą alternatywą dla toreb bardziej znanych producentów.Więcej informacji znajdziecie na stronie barbershopbags.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4
Canon RF 85 mm f/1.2L USM - zdjęcia przykładowe
1 Lip 2019
Ciekawi jak w praktyce wypada Canon RF 85 mm f/1.2L USM? Zobaczcie zdjęcia przykładowe i oceńcie, czy ten obiektyw może być jednym z powodów do przesiadki na bezlusterkowy system producenta.
6