Barber Shop Pageboy - tweedowa elegancja

0
Maciej Luśtyk
21 Styczeń 2016
Artykuł na: 2-3 minuty
Kolekcję fotogoraficznych toreb marki Barber Shop wzbogacił kompaktowy model Pageboy wykonany ze szkockiej wełny. Torba zmieści lustrzankę wraz dodatkowym obiektywem, akcesoria i tablet. W sam raz na zimowe fotograficzne wypady na miasto.

Barber Shop to nowy włoski producent wysokiej jakości toreb, pokrowców i plecaków fotograficznych, których wzornictwo zadowoli nawet najbardziej wybrednych fotografów. Oferta producenta właśnie wzbogaciła się o nowy model rozszerzający serię kompaktowych toreb Pageboy. Model Vanity Tweed został wykonany z modnego tweedu i adresowany jest zarówno do mężczyzn jak i kobiet. Jednym i drugim z pewnością spodobają się stylowe, skórzane wykończenia i jasne wnętrze, które ułatwi znalezienie sprzętu w torbie. Dodatkowo torby można spersonalizować zamawiając emblemat ze swoimi inicjałami.Zobacz wszystkie zdjęcia (4)


Model Pageboy pozwoli nam zmieścić lustrzankę z dwoma obiektywami, drobne akcesoria oraz tablet, co czyni go idealną torbą na fotograficzne wypady na miasto. Co więcej, materiałowy insert możemy wyjąć, dzięki czemu akcesorium będzie mogło pełnić rolę zwykłej miejskiej torby.Za torbę zapłacimy 250 euro. Trochę drogo, ale biorąc pod uwagę fakt, że do producent używa prawdziwej skóry, a każda torba jest ręcznie szyta, cena wydaje się uzasadniona. Warto też przyjrzeć się innym produktom firmy, które mogą stać się ciekawą alternatywą dla toreb bardziej znanych producentów.Więcej informacji znajdziecie na stronie barbershopbags.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
2
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)